Ulubiony Robinson - ranking

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2160
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ulubiony Robinson - ranking

Post autor: Umbastyczny »

Końcowe wyniki:

1. Christopher
2. Ashleigh
3. Hannah
4. Doug
5. Pegleg
6. Leilani
7. Matthew
8. Jess
9. Laurence
10. Ren
11. Tinuke
12. Nathan
13. Rachel
14. Rach
15. Shai
16. Richard
17. Sabrina
18. Lee

Survivor US
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrało 38 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
41 - Erika, Tiffany, Heather
42 - Maryanne, Lindsay, Omar
43 - Cassidy, Cody, Jeanine
44 - Carolyn, Jaime, Lauren

Australian Survivor (wygrało 8 kobiet i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
7 All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
8 - Hayley, Wai, Kez
9 - KJ, Sandra, Josh
10 - Shonee, Liz, Hayley

Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess

South Africa (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
2019 - Seipei, Cobus, Nicole
2021 - Nicole, Santoni, Amy
2022 - Thoriso, Phil, Palesa

Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia

Survivor UK (wygrało 0 kobiet i 1 facet)
2023 - Christopher, Ashleigh, Hannah

Awatar użytkownika
Prus
6th jury member
Posty: 511
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Ulubiony Robinson - ranking

Post autor: Prus »

Czy to już pora na to żeby niebawem zacząć głosowanie po sezonie 46? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości