Ulubiony Robinson - ranking
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Baden 2 -
Flick 2 -
Hayley 23 +
Kez 11 +
Wai 20
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 9
Anesu 9 +
Carla 5 +
Chappies 2 -
Nicole 11 -
Santoni 13
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Baden 2 -
Flick 2 -
Hayley 23 +
Kez 11 +
Wai 20
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 9
Anesu 9 +
Carla 5 +
Chappies 2 -
Nicole 11 -
Santoni 13
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Baden 1 -
Flick 3 +
Hayley 23
Kez 12 +
Wai 19 -
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 9
Anesu 8 -
Carla 6 +
Chappies 1 -
Nicole 12 +
Santoni 13
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Baden 1 -
Flick 3 +
Hayley 23
Kez 12 +
Wai 19 -
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 9
Anesu 8 -
Carla 6 +
Chappies 1 -
Nicole 12 +
Santoni 13
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Baden 1
Flick 2 -
Hayley 24 +
Kez 11 -
Wai 20 +
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 +
Anesu 8
Carla 6
Chappies 0 -
Nicole 13 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Baden 1
Flick 2 -
Hayley 24 +
Kez 11 -
Wai 20 +
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 +
Anesu 8
Carla 6
Chappies 0 -
Nicole 13 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Baden 0 -
Flick 3 +
Hayley 24
Kez 12 +
Wai 19 -
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 9 -
Anesu 7 -
Carla 7 +
Nicole 14 +
Santoni 12
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Baden 0 -
Flick 3 +
Hayley 24
Kez 12 +
Wai 19 -
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 9 -
Anesu 7 -
Carla 7 +
Nicole 14 +
Santoni 12
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Flick 2 -
Hayley 23 -
Kez 13 +
Wai 20 +
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 +
Anesu 7
Carla 6 -
Nicole 13 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Flick 2 -
Hayley 23 -
Kez 13 +
Wai 20 +
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 +
Anesu 7
Carla 6 -
Nicole 13 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Flick 1 -
Hayley 24 +
Kez 12 -
Wai 21 +
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 +
Anesu 7
Carla 5 -
Nicole 14 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Flick 1 -
Hayley 24 +
Kez 12 -
Wai 21 +
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 +
Anesu 7
Carla 5 -
Nicole 14 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Flick 0 -
Hayley 25 +
Kez 11 -
Wai 22 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 -
Anesu 8 +
Carla 5
Nicole 13 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Flick 0 -
Hayley 25 +
Kez 11 -
Wai 22 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 -
Anesu 8 +
Carla 5
Nicole 13 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Hayley 24 -
Kez 10 -
Wai 23 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 +
Anesu 8
Carla 4 -
Nicole 14 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Hayley 24 -
Kez 10 -
Wai 23 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 +
Anesu 8
Carla 4 -
Nicole 14 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Hayley 25 +
Kez 9 -
Wai 22 -
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 -
Anesu 9 +
Carla 4
Nicole 13 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Hayley 25 +
Kez 9 -
Wai 22 -
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 10 -
Anesu 9 +
Carla 4
Nicole 13 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Hayley 24 -
Kez 9
Wai 23 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 +
Anesu 9
Carla 3 -
Nicole 12 -
Santoni 14 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Hayley 24 -
Kez 9
Wai 23 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 +
Anesu 9
Carla 3 -
Nicole 12 -
Santoni 14 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
Hayley 24
Kez 8 -
Wai 24 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 12 +
Anesu 9
Carla 2 -
Nicole 13 +
Santoni 13 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Hayley 24
Kez 8 -
Wai 24 +
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 12 +
Anesu 9
Carla 2 -
Nicole 13 +
Santoni 13 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
(to głosowanie się zakończyło gdy zostały trzy osoby) - z tego co pamiętam zawsze tak było
Oficjalny ranking:
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 -
Anesu 8 -
Carla 3 +
Nicole 14 +
Santoni 13
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
(to głosowanie się zakończyło gdy zostały trzy osoby) - z tego co pamiętam zawsze tak było
Oficjalny ranking:
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 -
Anesu 8 -
Carla 3 +
Nicole 14 +
Santoni 13
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 12 +
Anesu 8
Carla 2 -
Nicole 15 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 12 +
Anesu 8
Carla 2 -
Nicole 15 +
Santoni 12 -
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 -
Anesu 7 -
Carla 3 +
Nicole 16 +
Santoni 12
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 11 -
Anesu 7 -
Carla 3 +
Nicole 16 +
Santoni 12
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 12 +
Anesu 7
Carla 2 -
Nicole 15 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 12 +
Anesu 7
Carla 2 -
Nicole 15 -
Santoni 13 +
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości