Ulubiony Robinson - ranking
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 26
Baden 2
Hannah 7
Harry 2
Janine 6
Luke 11
Pia 28 +
Ross 7 +
Sam 9 -
Shaun 13 -
Simon 9
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 2
Hannah 7
Harry 2
Janine 6
Luke 11
Pia 28 +
Ross 7 +
Sam 9 -
Shaun 13 -
Simon 9
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27 +
Baden 2
Hannah 8 +
Harry 2
Janine 6
Luke 11
Pia 28
Ross 6 -
Sam 9
Shaun 13
Simon 8 -
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 2
Hannah 8 +
Harry 2
Janine 6
Luke 11
Pia 28
Ross 6 -
Sam 9
Shaun 13
Simon 8 -
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Baden 1 -
Hannah 8
Harry 2
Janine 6
Luke 10 -
Pia 29 +
Ross 6
Sam 10 +
Shaun 13
Simon 8
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 1 -
Hannah 8
Harry 2
Janine 6
Luke 10 -
Pia 29 +
Ross 6
Sam 10 +
Shaun 13
Simon 8
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Baden 1
Hannah 7 -
Harry 2
Janine 6
Luke 11 +
Pia 29
Ross 6
Sam 10
Shaun 14 +
Simon 7 -
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 1
Hannah 7 -
Harry 2
Janine 6
Luke 11 +
Pia 29
Ross 6
Sam 10
Shaun 14 +
Simon 7 -
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5963
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Baden 1
Hannah 6 -
Harry 2
Janine 6
Luke 12 +
Pia 30 +
Ross 6
Sam 9 -
Shaun 14
Simon 7
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 1
Hannah 6 -
Harry 2
Janine 6
Luke 12 +
Pia 30 +
Ross 6
Sam 9 -
Shaun 14
Simon 7
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5704
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Baden 1
Hannah 6
Harry 2
Janine 6
Luke 11 -
Pia 29 -
Ross 6
Sam 10 +
Shaun 14
Simon 8 +
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 1
Hannah 6
Harry 2
Janine 6
Luke 11 -
Pia 29 -
Ross 6
Sam 10 +
Shaun 14
Simon 8 +
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Baden 1
Hannah 5 -
Harry 2
Janine 6
Luke 12 +
Pia 29
Ross 6
Sam 10
Shaun 15 +
Simon 7 -
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 1
Hannah 5 -
Harry 2
Janine 6
Luke 12 +
Pia 29
Ross 6
Sam 10
Shaun 15 +
Simon 7 -
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Baden 0 -
Hannah 5
Harry 2
Janine 7 +
Luke 11 -
Pia 30 +
Ross 6
Sam 10
Shaun 15
Simon 7
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 0 -
Hannah 5
Harry 2
Janine 7 +
Luke 11 -
Pia 30 +
Ross 6
Sam 10
Shaun 15
Simon 7
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Hannah 5
Harry 2
Janine 7
Luke 11
Pia 31 +
Ross 7 +
Sam 9 -
Shaun 14 -
Simon 7
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 5
Harry 2
Janine 7
Luke 11
Pia 31 +
Ross 7 +
Sam 9 -
Shaun 14 -
Simon 7
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- woytas
- 1st jury member
- Posty: 187
- Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 27
Hannah 5
Harry 3 +
Janine 7
Luke 12 +
Pia 31
Ross 7
Sam 8 -
Shaun 14
Simon 6 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 5
Harry 3 +
Janine 7
Luke 12 +
Pia 31
Ross 7
Sam 8 -
Shaun 14
Simon 6 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 28 +
Hannah 6 +
Harry 2 -
Janine 7
Luke 12
Pia 31
Ross 6 -
Sam 8
Shaun 14
Simon 6
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 6 +
Harry 2 -
Janine 7
Luke 12
Pia 31
Ross 6 -
Sam 8
Shaun 14
Simon 6
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5963
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 28
Hannah 5 -
Harry 2
Janine 7
Luke 13 +
Pia 32 +
Ross 6
Sam 7 -
Shaun 14
Simon 6
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 5 -
Harry 2
Janine 7
Luke 13 +
Pia 32 +
Ross 6
Sam 7 -
Shaun 14
Simon 6
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 28
Hannah 4 -
Harry 2
Janine 7
Luke 14 +
Pia 32
Ross 6
Sam 7
Shaun 15 +
Simon 5 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 4 -
Harry 2
Janine 7
Luke 14 +
Pia 32
Ross 6
Sam 7
Shaun 15 +
Simon 5 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 28
Hannah 4
Harry 2
Janine 7
Luke 14
Pia 33 +
Ross 7 +
Sam 6 -
Shaun 14 -
Simon 5
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 4
Harry 2
Janine 7
Luke 14
Pia 33 +
Ross 7 +
Sam 6 -
Shaun 14 -
Simon 5
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 29 +
Hannah 4
Harry 2
Janine 7
Luke 13 -
Pia 34 +
Ross 7
Sam 6
Shaun 14
Simon 4 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 4
Harry 2
Janine 7
Luke 13 -
Pia 34 +
Ross 7
Sam 6
Shaun 14
Simon 4 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości