Ulubiony Robinson - ranking
-
- 6th voted out
- Posty: 82
- Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 5
Kim 4
Amber 3
Tony 7
Sophie 12 +
Yul 11
Ethan 9
Danni 8
Natalie 8 -
Michele 16
Jeremy 5 -
Parvati 12 +
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 4
Amber 3
Tony 7
Sophie 12 +
Yul 11
Ethan 9
Danni 8
Natalie 8 -
Michele 16
Jeremy 5 -
Parvati 12 +
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5704
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 5
Kim 4
Amber 3
Tony 7
Sophie 12
Yul 12 +
Ethan 9
Danni 9 +
Natalie 8
Michele 15 -
Jeremy 4 -
Parvati 12
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 4
Amber 3
Tony 7
Sophie 12
Yul 12 +
Ethan 9
Danni 9 +
Natalie 8
Michele 15 -
Jeremy 4 -
Parvati 12
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 5
Kim 4
Amber 2 -
Tony 7
Sophie 12
Yul 11 -
Ethan 9
Danni 9
Natalie 9 +
Michele 15
Jeremy 5 +
Parvati 12
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 4
Amber 2 -
Tony 7
Sophie 12
Yul 11 -
Ethan 9
Danni 9
Natalie 9 +
Michele 15
Jeremy 5 +
Parvati 12
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
-
- 7th voted out
- Posty: 135
- Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4 -
Kim 5 +
Amber 1 -
Tony 7
Sophie 12
Yul 11
Ethan 9
Danni 9
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 6 +
Parvati 12
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5 +
Amber 1 -
Tony 7
Sophie 12
Yul 11
Ethan 9
Danni 9
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 6 +
Parvati 12
-----------------------
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2130
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 5
Amber 0 -
Tony 7
Sophie 13 +
Yul 12 +
Ethan 9
Danni 9
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 5 -
Parvati 12
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5
Amber 0 -
Tony 7
Sophie 13 +
Yul 12 +
Ethan 9
Danni 9
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 5 -
Parvati 12
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Stach
- 4th jury member
- Posty: 399
- Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 5
Tony 7
Sophie 12 -
Yul 13 +
Ethan 10 +
Danni 8 -
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 5
Parvati 12
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5
Tony 7
Sophie 12 -
Yul 13 +
Ethan 10 +
Danni 8 -
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 5
Parvati 12
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 6 +
Tony 6 -
Sophie 12
Yul 12 -
Ethan 10
Danni 8
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 5
Parvati 13 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 6 +
Tony 6 -
Sophie 12
Yul 12 -
Ethan 10
Danni 8
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 5
Parvati 13 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 5 -
Tony 7 +
Sophie 12
Yul 12
Ethan 10
Danni 8
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 6 +
Parvati 12 -
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5 -
Tony 7 +
Sophie 12
Yul 12
Ethan 10
Danni 8
Natalie 9
Michele 15
Jeremy 6 +
Parvati 12 -
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 306
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 5
Tony 6 -
Sophie 12
Yul 12
Ethan 10
Danni 9 +
Natalie 8 -
Michele 15
Jeremy 6
Parvati 13 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5
Tony 6 -
Sophie 12
Yul 12
Ethan 10
Danni 9 +
Natalie 8 -
Michele 15
Jeremy 6
Parvati 13 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Meciek
- sole survivor
- Posty: 1204
- Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
- Lokalizacja: Polska
- Winners at War: Sophie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 5
Tony 5 -
Sophie 13 +
Yul 12
Ethan 9 -
Danni 9
Natalie 9 +
Michele 15
Jeremy 6
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5
Tony 5 -
Sophie 13 +
Yul 12
Ethan 9 -
Danni 9
Natalie 9 +
Michele 15
Jeremy 6
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 5
Tony 5
Sophie 13
Yul 11 -
Ethan 8 -
Danni 9
Natalie 10 +
Michele 16 +
Jeremy 6
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 5
Tony 5
Sophie 13
Yul 11 -
Ethan 8 -
Danni 9
Natalie 10 +
Michele 16 +
Jeremy 6
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Eska
- 7th jury member
- Posty: 667
- Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
- Winners at War: Yul
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 4
Kim 4 -
Tony 6 +
Sophie 13
Yul 12 +
Ethan 8
Danni 9
Natalie 10
Michele 16
Jeremy 5 -
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 4 -
Tony 6 +
Sophie 13
Yul 12 +
Ethan 8
Danni 9
Natalie 10
Michele 16
Jeremy 5 -
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5963
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 3 -
Kim 4
Tony 6
Sophie 13
Yul 12
Ethan 8
Danni 9
Natalie 11 +
Michele 17 +
Jeremy 4 -
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 4
Tony 6
Sophie 13
Yul 12
Ethan 8
Danni 9
Natalie 11 +
Michele 17 +
Jeremy 4 -
Parvati 13
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
-
- 6th voted out
- Posty: 82
- Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 3
Kim 4
Tony 7 +
Sophie 13
Yul 12
Ethan 8
Danni 9
Natalie 10 -
Michele 17
Jeremy 3 -
Parvati 14 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 4
Tony 7 +
Sophie 13
Yul 12
Ethan 8
Danni 9
Natalie 10 -
Michele 17
Jeremy 3 -
Parvati 14 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Roxy
- sole survivor
- Posty: 2661
- Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sandra 3
Kim 3 -
Tony 7
Sophie 13
Yul 12
Ethan 8
Danni 9
Natalie 10
Michele 18 +
Jeremy 2 -
Parvati 15 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kim 3 -
Tony 7
Sophie 13
Yul 12
Ethan 8
Danni 9
Natalie 10
Michele 18 +
Jeremy 2 -
Parvati 15 +
-----------------------
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości