Ulubiony Robinson - ranking
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 17 -
Cody 17 +
Jeanine 7
Owen 3
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
Cody 17 +
Jeanine 7
Owen 3
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 312
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 17
Cody 17
Jeanine 8 +
Owen 2 -
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
Cody 17
Jeanine 8 +
Owen 2 -
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 18 +
Cody 17
Jeanine 8
Owen 1 -
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
Cody 17
Jeanine 8
Owen 1 -
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 19 +
Cody 17
Jeanine 8
Owen 0 -
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
Cody 17
Jeanine 8
Owen 0 -
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 312
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 18 -
Cody 17
Jeanine 9 +
4.Owen
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
Cody 17
Jeanine 9 +
4.Owen
5. Noelle
6. Elie
7. Ryan
8. Gabler
9. Dwight
10. Justine
11. Geo
12. Nneka
13. Lindsay
14. James
15. Morriah
16. Jesse
17. Karla
18. Sami
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5716
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Tak. Przy trójce uczestników zazwyczaj kończyliśmy głosowanie. W związku z tym można ogłosić, że zwyciężyła Cassidy!
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Survivor AU Heroes vs Villains
Anjali 5
Benjamin 5
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 4 -
Mimi 5
Nina 6 +
Paige 4 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 5
Sharni 5
Shaun 5
Shonee 6 +
Simon 5
Stevie 5
Anjali 5
Benjamin 5
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 4 -
Mimi 5
Nina 6 +
Paige 4 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 5
Sharni 5
Shaun 5
Shonee 6 +
Simon 5
Stevie 5
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 4 -
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 4
Mimi 5
Nina 6
Paige 3 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 5
Sharni 6 +
Shaun 5
Shonee 7 +
Simon 5
Stevie 5
Benjamin 4 -
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 4
Mimi 5
Nina 6
Paige 3 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 5
Sharni 6 +
Shaun 5
Shonee 7 +
Simon 5
Stevie 5
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 4
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 3 -
Mimi 5
Nina 6
Paige 2 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6 +
Sharni 6
Shaun 5
Shonee 8 +
Simon 5
Stevie 5
Benjamin 4
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 3 -
Mimi 5
Nina 6
Paige 2 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6 +
Sharni 6
Shaun 5
Shonee 8 +
Simon 5
Stevie 5
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 3 -
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 3
Mimi 6 +
Nina 6
Paige 1 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 6
Shaun 5
Shonee 9 +
Simon 5
Stevie 5
Benjamin 3 -
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 5
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 3
Mimi 6 +
Nina 6
Paige 1 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 6
Shaun 5
Shonee 9 +
Simon 5
Stevie 5
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 3
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 6 +
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 2 -
Mimi 6
Nina 6
Paige 0 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 6
Shaun 5
Shonee 10 +
Simon 5
Stevie 5
24. Paige
Benjamin 3
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 6 +
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 2 -
Mimi 6
Nina 6
Paige 0 -
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 6
Shaun 5
Shonee 10 +
Simon 5
Stevie 5
24. Paige
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 2 -
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 6
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 1 -
Mimi 6
Nina 6
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 7+
Shaun 5
Shonee 11 +
Simon 5
Stevie 5
24. Paige
Benjamin 2 -
David 5
Flick 5
Fraser 5
George 5
Gerry 5
Hayley 6
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 1 -
Mimi 6
Nina 6
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 7+
Shaun 5
Shonee 11 +
Simon 5
Stevie 5
24. Paige
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 2
David 5
Flick 5
Fraser 4 -
George 5
Gerry 5
Hayley 7 +
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 0 -
Mimi 6
Nina 6
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 7
Shaun 5
Shonee 12 +
Simon 5
Stevie 5
23. Michael
24. Paige
Benjamin 2
David 5
Flick 5
Fraser 4 -
George 5
Gerry 5
Hayley 7 +
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Michael 0 -
Mimi 6
Nina 6
Rogue 5
Sam 5
Sarah 6
Sharni 7
Shaun 5
Shonee 12 +
Simon 5
Stevie 5
23. Michael
24. Paige
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Anjali 5
Benjamin 1 -
David 5
Flick 5
Fraser 4
George 5
Gerry 5
Hayley 7
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Mimi 6
Nina 6
Rogue 4 -
Sam 5
Sarah 6
Sharni 8 +
Shaun 5
Shonee 13 +
Simon 5
Stevie 5
23. Michael
24. Paige
Benjamin 1 -
David 5
Flick 5
Fraser 4
George 5
Gerry 5
Hayley 7
Jackie 5
Jordie 5
Liz 5
Matt 5
Mimi 6
Nina 6
Rogue 4 -
Sam 5
Sarah 6
Sharni 8 +
Shaun 5
Shonee 13 +
Simon 5
Stevie 5
23. Michael
24. Paige
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości