Ulubiony Robinson - ranking
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 30
Emily 14 +
Jake 3 -
Julie 42
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 14 +
Jake 3 -
Julie 42
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 316
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 29 -
Emily 15 +
Jake 3
Julie 42
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 15 +
Jake 3
Julie 42
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 504
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 30 +
Emily 15
Jake 2 -
Julie 42
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 15
Jake 2 -
Julie 42
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 30
Emily 14 -
Jake 2
Julie 43 +
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 14 -
Jake 2
Julie 43 +
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 30
Emily 15 +
Jake 1 -
Julie 43
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 15 +
Jake 1 -
Julie 43
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 316
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 29 -
Emily 16 +
Jake 1
Julie 43
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 16 +
Jake 1
Julie 43
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 29
Emily 15 -
Jake 1
Julie 44 +
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 15 -
Jake 1
Julie 44 +
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 504
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Dee 30 +
Emily 15
Jake 0 -
Julie 44
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Emily 15
Jake 0 -
Julie 44
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Końcowe wyniki:
1. Julie
2. Dee
3. Emily
4. Jake
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrało 38 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
41 - Erika, Tiffany, Heather
42 - Maryanne, Lindsay, Omar
43 - Cassidy, Cody, Jeanine
44 - Carolyn, Jaime, Lauren
Australian Survivor (wygrało 8 kobiet i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
7 All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
8 - Hayley, Wai, Kez
9 - KJ, Sandra, Josh
10 - Shonee, Liz, Hayley
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
2019 - Seipei, Cobus, Nicole
2021 - Nicole, Santoni, Amy
2022 - Thoriso, Phil, Palesa
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
1. Julie
2. Dee
3. Emily
4. Jake
5. Katurah
6. Kaleb
7. Kellie
8. Sabiyah
9. Kendra
10. Austin
11. Bruce
12. Brando
13. J.Maya
14. Sifu
15. Drew
16. Hannah
17. Brandon
18. Sean
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrało 38 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
41 - Erika, Tiffany, Heather
42 - Maryanne, Lindsay, Omar
43 - Cassidy, Cody, Jeanine
44 - Carolyn, Jaime, Lauren
Australian Survivor (wygrało 8 kobiet i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
7 All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
8 - Hayley, Wai, Kez
9 - KJ, Sandra, Josh
10 - Shonee, Liz, Hayley
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
2019 - Seipei, Cobus, Nicole
2021 - Nicole, Santoni, Amy
2022 - Thoriso, Phil, Palesa
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR UK
Proponuję rozpocząć głosowanie o północy.
Ze względu na małą ilość widzów wersji UK, proponuję również zacząć od 4 punktów, żeby zerowanie nie trwało wieczność.
Można zagłosować raz dziennie, dodając po 2 plusy i 2 minusy. Gdy zostanie 5 osób dodajemy po jednym plusie i minusie, dopóki nie zostanie trójka finalistów.
Gdy wszyscy uczestnicy mają co najmniej 10 punktów, dzielimy punkty na 2 i w przypadku połówek zaokrąglamy w górę.
Ashleigh 4
Christopher 4
Doug 4
Hannah 4
Jess 4
Laurence 4
Lee 4
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 4
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 4
Sabrina 4
Shai 4
Tinuke 4
Proponuję rozpocząć głosowanie o północy.
Ze względu na małą ilość widzów wersji UK, proponuję również zacząć od 4 punktów, żeby zerowanie nie trwało wieczność.
Można zagłosować raz dziennie, dodając po 2 plusy i 2 minusy. Gdy zostanie 5 osób dodajemy po jednym plusie i minusie, dopóki nie zostanie trójka finalistów.
Gdy wszyscy uczestnicy mają co najmniej 10 punktów, dzielimy punkty na 2 i w przypadku połówek zaokrąglamy w górę.
Ashleigh 4
Christopher 4
Doug 4
Hannah 4
Jess 4
Laurence 4
Lee 4
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 4
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 4
Sabrina 4
Shai 4
Tinuke 4
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Ashleigh 5 +
Christopher 5 +
Doug 4
Hannah 4
Jess 4
Laurence 4
Lee 3 -
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 4
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 4
Sabrina 4
Shai 3 -
Tinuke 4
Christopher 5 +
Doug 4
Hannah 4
Jess 4
Laurence 4
Lee 3 -
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 4
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 4
Sabrina 4
Shai 3 -
Tinuke 4
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5740
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Ashleigh 5
Christopher 6 +
Doug 4
Hannah 4
Jess 4
Laurence 4
Lee 2 -
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5 +
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 3 -
Sabrina 4
Shai 3
Tinuke 4
Christopher 6 +
Doug 4
Hannah 4
Jess 4
Laurence 4
Lee 2 -
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5 +
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 3 -
Sabrina 4
Shai 3
Tinuke 4
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6002
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Ashleigh 6 +
Christopher 6
Doug 4
Hannah 5 +
Jess 4
Laurence 4
Lee 2
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 2 -
Sabrina 3 -
Shai 3
Tinuke 4
Christopher 6
Doug 4
Hannah 5 +
Jess 4
Laurence 4
Lee 2
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 2 -
Sabrina 3 -
Shai 3
Tinuke 4
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Ashleigh 7 +
Christopher 7 +
Doug 4
Hannah 5
Jess 4
Laurence 4
Lee 1 -
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 2
Sabrina 3
Shai 2 -
Tinuke 4
Christopher 7 +
Doug 4
Hannah 5
Jess 4
Laurence 4
Lee 1 -
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 2
Sabrina 3
Shai 2 -
Tinuke 4
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6002
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Ashleigh 8 +
Christopher 7
Doug 4
Hannah 6 +
Jess 4
Laurence 4
Lee 1
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 1 -
Sabrina 2 -
Shai 2
Tinuke 4
Christopher 7
Doug 4
Hannah 6 +
Jess 4
Laurence 4
Lee 1
Leilani 4
Matthew 4
Nathan 4
Pegleg 5
Rach 4
Rachel 4
Ren 4
Richard 1 -
Sabrina 2 -
Shai 2
Tinuke 4
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość