Ulubiony Robinson - ranking
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 14 +
Anesu 1 -
Nicole 17 +
Santoni 17 -
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 14 +
Anesu 1 -
Nicole 17 +
Santoni 17 -
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 15 +
Anesu 0 -
Nicole 18 +
Santoni 16 -
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 15 +
Anesu 0 -
Nicole 18 +
Santoni 16 -
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 14 -
Nicole 17 -
Santoni 17 +
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 14 -
Nicole 17 -
Santoni 17 +
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 15 +
Nicole 18 +
Santoni 16 -
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
Amy 15 +
Nicole 18 +
Santoni 16 -
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
SURVIVOR AU
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
01. Nicole
02. Santoni
03. Amy
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
01. Hayley
02. Wai
03. Kez
04. Flick
05. Baden
06. Emmett
07. Laura
08. Shannon
09. Rachel
10. Cara
11. Georgia
12. Daini
13. Janelle
14. Gerald
15. Chelsea
16. Dani
16. Simon
18. Mitch
19. Andrew
20. Phil
21. Gavin
22. George
23. Joey
24. Benny
SURVIVOR SA
01. Nicole
02. Santoni
03. Amy
04. Anesu
05. Carla
06. Chappies
07. Kiran
08. Dino
09. Renier
10. Shaun
11. Qiean
12. Mike
13. Jason
14. Thoriso
15. Anela
16. Wardah
17. Paul
18. Marisha
19. Tyson
20. Pinty
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
To chyba pora zacząć głosowanie na ulubionego rozbitka z S41. Zgodnie z zasadami ciriefana, głosowanie zaczyna się o 00:00, oddajemy jeden głos w ciągu doby - dwa plusy oraz dwa minusy. Kiedy zostanie 5 osób oddajemy już tylko po jednym plusie i minusie, a przy 3 osobach kończymy głosowanie.
Abraham
Brad
Danny
Deshawn
Erika
Evvie
Genie
Heather
JD
Liana
Naseer
Ricard
Sara
Shan
Sydney
Tiffany
Voce
Xander
Abraham
Brad
Danny
Deshawn
Erika
Evvie
Genie
Heather
JD
Liana
Naseer
Ricard
Sara
Shan
Sydney
Tiffany
Voce
Xander
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Z tego co kojarzę zaczynało się od 5, więc z moimi głosami:
Abraham 4 -
Brad 5
Danny 5
Deshawn 5
Erika 6 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 5
JD 4 -
Liana 5
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 6 +
Sydney 5
Tiffany 5
Voce 5
Xander 5
Abraham 4 -
Brad 5
Danny 5
Deshawn 5
Erika 6 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 5
JD 4 -
Liana 5
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 6 +
Sydney 5
Tiffany 5
Voce 5
Xander 5
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 4
Brad 4 -
Danny 5
Deshawn 4 -
Erika 6
Evvie 5
Genie 5
Heather 6 +
JD 4
Liana 5
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7 +
Sydney 5
Tiffany 5
Voce 5
Xander 5
Brad 4 -
Danny 5
Deshawn 4 -
Erika 6
Evvie 5
Genie 5
Heather 6 +
JD 4
Liana 5
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7 +
Sydney 5
Tiffany 5
Voce 5
Xander 5
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2140
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 4
Brad 4
Danny 5
Deshawn 4
Erika 7 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3 -
Liana 4 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 5
Tiffany 6 +
Voce 5
Xander 5
Brad 4
Danny 5
Deshawn 4
Erika 7 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3 -
Liana 4 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 5
Tiffany 6 +
Voce 5
Xander 5
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 3 -
Brad 4
Danny 5
Deshawn 4
Erika 8 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 3 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 5
Tiffany 7 +
Voce 5
Xander 5
Brad 4
Danny 5
Deshawn 4
Erika 8 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 3 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 5
Tiffany 7 +
Voce 5
Xander 5
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 3
Brad 4
Danny 6 +
Deshawn 4
Erika 8
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 2 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 4 -
Tiffany 7
Voce 5
Xander 6 +
Brad 4
Danny 6 +
Deshawn 4
Erika 8
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 2 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 4 -
Tiffany 7
Voce 5
Xander 6 +
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 2 -
Brad 4
Danny 6
Deshawn 4
Erika 9 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 2
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 3 -
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7 +
Brad 4
Danny 6
Deshawn 4
Erika 9 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 2
Naseer 5
Ricard 5
Sara 5
Shan 7
Sydney 3 -
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7 +
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 311
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 2
Brad 3 -
Danny 6
Deshawn 4
Erika 9
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 3 +
Naseer 5
Ricard 5
Sara 6 +
Shan 7
Sydney 2 -
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7
Brad 3 -
Danny 6
Deshawn 4
Erika 9
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 3 +
Naseer 5
Ricard 5
Sara 6 +
Shan 7
Sydney 2 -
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 1 -
Brad 3
Danny 6
Deshawn 4
Erika 10 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 2 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 6
Shan 7
Sydney 3 +
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7
Brad 3
Danny 6
Deshawn 4
Erika 10 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 6
JD 3
Liana 2 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 6
Shan 7
Sydney 3 +
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2140
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abraham 1
Brad 3
Danny 6
Deshawn 4
Erika 11 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 7 +
JD 2 -
Liana 1 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 6
Shan 7
Sydney 3
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7
Brad 3
Danny 6
Deshawn 4
Erika 11 +
Evvie 5
Genie 5
Heather 7 +
JD 2 -
Liana 1 -
Naseer 5
Ricard 5
Sara 6
Shan 7
Sydney 3
Tiffany 7
Voce 5
Xander 7
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość