Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: Stach »

A tak to jest jak się robi coś na szybko. Chciałem cytować i zmienić treść, a zamiast tego dałem edytuj ;p

Żeby była jasność:

Podsumowanie finałowego odcinka oraz programu:
Nida Videocast WP odcinek 10
frasiek pisze:Jak można równocześnie chwalić pierwszą konkurencję i ganić Kasię za strategię, którą ta konkurencja na kimś wymuszała?

Czwórka graczy, trzy wskazówki, a znalezienie wskazówki nie kończyło gry, więc co ta czwarta osoba miałaby robić jak nie sępić przy kimś kto znalazł wskazówkę?
Wymuszało taką strategię jeżeli najpierw się biegnie w 3-osobowym sojuszu do jednego punktu, nie pamięta się oznaczeń kierunków świata i nie umie się korzystać z kompasu. Dlatego sprawa jest prosta, zadanie mi się podobało i było kilka sposobów na jego wykonanie. Maczo zrobił to w takim sposób, który mi się podobał, a Kasia w taki, który mi się nie podobał. Oba sposoby okazały się dobre, bo skuteczne, ale gdybym miał możliwość i umiejętności to wolałbym to zadanie wykonać jak Maczo.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Nida Videocast: Wyspa Przetrwania

Post autor: frasiek »

Stach pisze:
15 lis 2017, 16:57
A tak to jest jak się robi coś na szybko. Chciałem cytować i zmienić treść, a zamiast tego dałem edytuj ;p

Żeby była jasność:

Podsumowanie finałowego odcinka oraz programu:
Nida Videocast WP odcinek 10
frasiek pisze:Jak można równocześnie chwalić pierwszą konkurencję i ganić Kasię za strategię, którą ta konkurencja na kimś wymuszała?

Czwórka graczy, trzy wskazówki, a znalezienie wskazówki nie kończyło gry, więc co ta czwarta osoba miałaby robić jak nie sępić przy kimś kto znalazł wskazówkę?
Wymuszało taką strategię jeżeli najpierw się biegnie w 3-osobowym sojuszu do jednego punktu, nie pamięta się oznaczeń kierunków świata i nie umie się korzystać z kompasu.
Bez względu na to, gdzie kto pobiegł, miejsca i wskazówki były 3, a zawodników 4, więc to zadanie wymuszało na kimś taką strategię bezwarunkowo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości