Ryzykanci w TV

ODPOWIEDZ
kris894e
1st voted out
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2021, 10:35
Kontakt:

Ryzykanci w TV

Post autor: kris894e »

Cześć,

Korzystając z okazji z TV4 wyemitował końcem roku 2020 sezony 30-33, może warto napisać zbiorowe pismo do telewizji, żeby puścili sezony 34-40 oraz 20-29. Jakby zrobili promocje i dali "normalne" godziny do oglądania, to napewno mieliby dobrą oglądalność i zyski finansowe z tego punktu widzenia.

Co sądzicie o takim pismie? Macie doświadczenie? Fajni byłoby zobaczyć sezony 34-40 w telewizji oraz przypomnieć sobie sezony 20-29.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ryzykanci w TV

Post autor: Jack »

Szczerze mówiąc, nie sądzę, że zbiorowe pismo pomogłoby w tej sprawie. Możesz natomiast spróbować napisać maila do TV4 i zapytać czy planują w najbliższym czasie emisję kolejnych sezonów.

Część z edycji 20-29 emitowana była wcześniej przez polski oddział AXN. Być może nadal posiadają oni prawa emisji na wyłączność do tych sezonów.

Jeżeli chodzi o porę emisji to wydaje mi się, że godzina 16:00 była najlepszą możliwą pora jaką mogła zaproponować stacja. W telewizjach bezpośrednio rywalizującymi z TV4 o oglądalność (TV Puls, TVN7, TTV) emitowane w tym czasie były powtórki. Mimo to 'Ryzykanci' nie poradzili sobie w tym paśmie i po kilku tygodniach zmieniono porę ich emisji. Nie ma szans, aby stacja przesunęła emisję swoich flagowych produkcji (czyt. paradokumentów) na inne pasma kosztem emisji 'Survivor'.

Również siostrzana stacja TV6 emituje w prime-time od kilku lat te same produkcje (Miodowe Lata, Galileo, CSI), które gromadzą stałą rzeszę widzów i nie sądzę, że wypadłyby z ramówki kosztem Survivor.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Ryzykanci w TV

Post autor: tombak90 »

Jakbyś chciał, to mogę Ci tam szrajbnąć, no ale sam z siebie za dużej potrzeby nie widzę. Mam srylion rzeczy do nadrobienia, których i tak nie mam kiedy nadrabiać, więc szkoda mi czasu na czternastogodzinne powtórki. A jeśli zachce mi się przypomnieć, co dokładnie zrobił Bogdan w piątym odcinku siedemnastego sezonu i czy oby na pewno był to lepszy ruch od tego, który zrobiła Basia w ósmym odcinku dwudziestego trzeciego, no to wszystkie sezony leżą przecież gdzieś tam na łoczsiriejsach. Zawsze to dodatkowe oswojenie z angielskim, a nie pójście na łatwiznę. Na odcinki z TV4 zerknąłem jak dotąd ze dwa razy, z ciekawości jak tłumacz podejdzie do ajdoli, trajbali, słapów i innej branżowej nowomowy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

kris894e
1st voted out
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2021, 10:35
Kontakt:

Ryzykanci w TV

Post autor: kris894e »

No nic, może kiedyś pokazą nowe sezony w telewizji.
To w takim razie proszę o linki do sezonów 34-40 i 20-29 - najlepiej w dobrej jakości i do ściągnięcia.
Z góry dziękuje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości