Ranking zawodników wg liczby spędzonych w grze dni

Guest

Ranking zawodników wg liczby spędzonych w grze dni

Post autor: Guest »

Czas na trochê statystyk. :D

Ranking zawodników wg liczby spêdzonych w grze dni:

1.Parvati Shallow
Liczba dni w grze: 114
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: zwyciêzca [Micronesia]
¦rednia dni w grze: 38

2.Amanda Kimmel
Liczba dni w grze: 108
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsce [Micronesia]
¦rednia dni w grze: 36

3.Rupert Boneham
Liczba dni w grze: 100
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 4 miejsce [All-Stars] / Zwyciêzca Amerykañskiej Rady Plemienia
¦rednia dni w grze: 33

4. Colby Donaldson
Liczba dni w grze: 98
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsce [Australia]
¦rednia dni w grze: 32

5.Jerri Manthey
Liczba dni w grze: 89
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 4 miejsce [H v V]
¦rednia dni w grze: 29

6. Cirie Fields
Liczba dni w grze: 85
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 3 miejsce [Micronesia]
¦rednia dni w grze: 28

7. Sandra Diaz-Twine
Liczba dni w grze: 78
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: zwyciêzca [Pearl Island, H v V]
¦rednia dni w grze: 39

7.Russell Hantz
Liczba dni w grze: 78
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsce [Samoa]
¦rednia dni w grze: 39

7. Rob Mariano
Liczba dni w grze: 78
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsce [All-Stars]
¦rednia dni w grze: 26

9. James Clement
Liczba dni w grze: 76
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 7 miejsce [China, Micronesia]
¦rednia dni w grze: 25

10.Stephanie LaGrossa
Liczba dni w grze: 75
Liczba sezonów: 3
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsce [Guatemala]
¦rednia dni w grze: 25

11.Tom Buchanan
Liczba dni w grze: 73
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: 4 miejsca [Africa]
¦rednia dni w grze: 36

12.Amber Brkich
Liczba dni w grze: 72
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: zwyciêzca [All-stars]
¦rednia dni w grze: 36

12.Danielle DiLorenzo
Liczba dni w grze: 72
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsce [Panama]
¦rednia dni w grze: 36

14. Ozzy Lusth
Liczba dni w grze: 66
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: 2 miejsca [Cook Island]
¦rednia dni w grze: 33

14. James „J.T.” Thomas
Liczba dni w grze: 66
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: zwyciêzca [Tocantins]
¦rednia dni w grze: 33

14.Kathy Vavrick-O’Brien
Liczba dni w grze: 66
Liczba sezonów: 2
Najwy¿sze miejsce w grze: 3 miejsce [Marquesas]
¦rednia dni w grze: 33

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Gartulacje dla Parvati, mam nadzieję jednak, że kilka osób z tej listy już więcej nie spędzi dni w Survivorze - cztery razy widzieć niektórych to na prawdę będzie za dużo. Ciekawe czy jeszcze kiedyś zobaczymy Amber - mam nadzieję że kiedyś będzie Survivor zwycięzców :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Parvati na to zasłużyła :) w końcu jest najlepszym kobiecym graczem w historii :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak, masz rację Parvati jest chyba w ogóle najlepszym graczem w historii. Amber jest nawet ok, ale brała już udział w 2 edycjach "Survivor" i dwóch edycjach "TAR-u", miała więc aż 4 szanse na milion!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ja Amber nie lubię. W Australii nie zrobiła kompletnie nic. Nawet nie potrafiła sprzymierzyć się z Kucha, gdy jej sojusz ją zdradził. A w All-Stars schowała się po prostu za plecami Roba, to on powinien odpaść.

Jeszcze nie widziałem żadnego sezonu z Parvati, ale wszystko przede mną :)

Kathy nawet się załapała. Mogliby ją jeszcze kiedyś wziąć do jakiegoś sezonu. Albo Shi Ann :wink:

Guest

Post autor: Guest »

lukaszk pisze:Ja Amber nie lubiê. W Australii nie zrobi³a kompletnie nic. Nawet nie potrafi³a sprzymierzyæ siê z Kucha, gdy jej sojusz j± zdradzi³. A w All-Stars schowa³a siê po prostu za plecami Roba, to on powinien odpa¶æ
Amber faktycznie w Australii po odej¶ci Jerri nie wykona³a strategicznego ruchu. W 2 sezonie jeszcze gra³o siê trochê inaczej. Chocia¿ w liczbach faktycznie sytuacja wydaje siê ³atwa, to nie wzi±³e¶ pod uwagê tego, ¿e Elizabeth i Rodger brali udzia³ w usiniêciu Jerri w równym stopniu co jej sojusznicy, trzymaj±c siê Tiny i "jej ekipy". Zarówno Liz Rodger chcieli graæ fer, nie wyst±pili by przeciwko Tinie i zamiast przekonaæ Amber do g³osawania razem z nimi np. przeciwko Keith'owi, pomogli j± wyeliminowaæ. Amber mia³a do wyboru, zwi±zan± ze sob± silnie trójkê z Kucha, albo trójkê, z któr± gra³a od pocz±tku. W ka¿dej opcji i tak by³a numerem "4".

Moim zdaniem w All-Stars Amber by³a co prawda w cieniu Roba, ale te¿ prowadzi³a swoj± grê np. to ona w du¿ej mierze rzuci³a pomys³ do wyeliminiowania Rob C, zamiast Alicii. Raczej nie chowa³a siê za jego plecami, bo kiedy Rob zdobywa³ immunitet to ona przez ich relacje by³a zagro¿ona eliminacj±. Sojusz z Robem by³ jak widaæ op³acaln± strategi±.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Shi-Ann, pamiętam ją z sezonu 5, szkoda, że Tajlandia była tak nudna i to kto odejdzie zawsze było do przywidzenia. Ciekawie byłoby też zobaczyć kiedyś Vecepię, powinna udowodnić, że zasłużyła na zwycięstwo w Markizach.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Vecepia dostała propozycję udziału w All-Stars, ale odmówiła, więc raczej się nie zgodzi. To samo było z Colleen i Elisabeth - obie odmówiły udziału w All-Stars. Zaproponowano im udział w Heroes vs. Villains, ale też odmówiły niestety. A szkoda, chętnie bym je jeszcze zobaczył. Shi Ann na szczęście nie odmówiła i dała czadu w All-Stars, niestety nie miała szans, bo tacy głupi zawodnicy jak Alicia czy Tom nabrali się na kłamsta Rob'a i wierzyli mu we wszystkiego jego obietnice :/

Co do Amber, mogła to lepiej rozegrać w Australii. Pozostanie w sojuszu z Ogakor było pomyłką. Wiadomo było, że Rodger i Elisabeth będą trzymać się razem. Mogła jednak sprzymierzyć się z Kucha, pozbyć się Tiny i Keith'a, których nie lubiła. Potem ona, Nick i Colby mogli się pozbyć Elisabeth i Rodger'a. Gdyby doszła do finału z Nick'iem, miałaby szansę wygrać, bo Nick był strasznie leniwy, nic nie robił i wkurzał ludzi. No ale racja, wtedy grało się o wiele inaczej. Po prostu dla mnie Amber była strasznie nudna w Australii i wzięli ją moim zdaniem dlatego, że inni poodmawiali (potwierdzone damskie odmowy: Colleen, Elisabeth, Vecepia, Heidi, Sandra). Myślę, że to samo z Alicią - inni odmówili więc załapała się na All-Stars i zaserwowała nam swoją pożal się Boże grę. Myślę, że bez Rob'a Amber nie zaszłaby tak daleko. Ale to tylko moje odczucia :)

Guest

Post autor: Guest »

Nie chcia³abym ogl±daæ Vee nigdy wiêcej. Cieszê siê, ¿e odmówi³a udzia³u. Z tego co pamiêtam Elizabeth by³a w czasie krêcenia All-Stars w ci±¿y, wiêc jej udzia³ nie wchodzi³ w grê, choæ otrzyma³a zaproszenie. Teraz pewnie nie chcia³a straciæ swojej pracy w telewizji. Chêtnie zobaczy³abym Liz w akcji.
Colleen t³umaczy³a, ¿e dla niej to by³a jednorazowa przygoda, wiêc na jej udzia³ nie ma co liczyæ.

Sprzemierzenie siê z Kucha przeciwko Tinie, nie wchodzi³o w grê, bo Elizabeth i Tina by³y jak dwie serdeczne przyjació³ki, Rodger popiera³ Liz, a Nick... kiedy wspominam Nicka przypominaj± mi siê s³owa z odcinka nakrêconego o ¿yciu zawodników po grze i s³owa Jeff V, które rozbawi³y mnie i by³y bardzo trafnie: "A by³ tam jaki¶ Nick?" [Jeff V] :D

Ja bardzo lubi³am Amber, ale rozumiem, dlaczego mog³a wydawaæ ci siê nudna. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O tej ciąży nie widxiałem. Mam nadzieję, że Elisabeth się kiedyś skusi. W sumie ciekaw jestem, jak bardzo zmieniła się po tych 20 edycjach. Wszyscy ją kochali, gdy byla w Survivorz'e. Teraz chyba nie jest zbyt lubiana przez swoje poglądy polityczne pokazywane w The View. Chciałbym zobaczyć, czy to wciąż ta sama słodka dziewczyna, czy zmieniła się w poważną i trochę wredną kobietę. Ten program pokazałby, jaka jest normalnie, a nie w telewizji.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Heidie nie wystąpiła znów w tej edycji bo była w ciąży, więc ciąża prześladuje survivor :wink:

ale co do Elizabeth z chęcia bym ją jeszcze raz zobaczyła :) tak samo jak Amber, bo Amber bardzo lubię :)

Guest

Post autor: Guest »

Nigdy nie by³am fank± Heidi, wiêc cieszê siê, ¿e nie musia³am jej ogl±daæ w tej edycji. Nie mam pojêcia po której stronie H czy V by j± umie¶cili. Kategorii "jestem ³adna i to wystarczy" nie by³o. :wink:
Powrót Elizabeth by³by niezwylke interesuj±cy w³a¶nie z powodów o których pisze lukaszk. W jaki sposób zagra³aby Elizabeth po 10 latach, które minê³y od 2 edycji? Wszystko wskazuje na to, ¿e nigdy siê nie dowiemy.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja się nawet nie chcę dowiedzieć, chciałbym za to zobaczyć jeszcze raz Sue Hawk, - wiem, że już nigdy jej nie zobaczymy - bo sama odeszła, ale z przyjemnością oglądałbym ją w każdym sezonie :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Zgadzam się. Ona miała genialną osobowość do tego programu. Zrezygnowała ze względu na to, co Rich zrobił, więc mogliby to uznać za okoliczność łagodzącą i mogliby jej dać jeszcze szansę. Normalnie pewnie grałaby dalej.

Guest

Post autor: Guest »

Osobi¶cie nie jestem fank± Sue, ale by³a interesuj±cym cz³onkiem plemienia Chapera. :D No i pamiêtna przemowa na FTC.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości