5 graczy wszechczasów

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

5 graczy wszechczasów

Post autor: ctoria »

Wg Probsta są to:
- “Boston” Rob Mariano
- Parvati Shallow
- Sandra Diaz-Twine
- Russell Hantz
- Cirie Fields

http://www.fancast.com/blogs/2010/tv-ne ... -all-time/ - tutaj zajdziecie uzasadnienie Probst'a

A jakie jest Wasze zdanie ?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie widziałem wszystkich sezonów, więc niektórych nie znam jeszcze, ale napiszę, co sądzę.

Rob - zgadzam się z Jeff'em. To świetny strateg, świetny uczestnik w konkurencjach i świetnie sobie radzi z pracami osobowymi. Zdecydowanie jeden z najlepszych graczy. Osobiście go jednak nie lubię jako człowieka, ale to nie zmienia faktu, że to dobry gracz i to on powinien był wygrać All-Stars. Po prostu genialnie manipulował innymi, a mistrzostwo świata to było, gdy skłócił Tom'a z Rupert'em, gdy oni obaj wraz z Jenną próbowali się go pozbyć.

Parvati - nie widziałem jeszcze żadnego sezonu z nią. Mogę jedynie stwierdzić, że jest śliczna. Ale czytałem sporo komentarzy, że to jedna z najlepszych uczestniczek w historii, więc nie mogę się doczekać aż w końcu zobaczę ją w akcji.

Sandra - świetnie grała w Pearl Islands. W HvV jej nie widziałem, ale wiem, że wygrała, więc pewnie też była świetna. Po samych wyspach perłowych nie wiem, czy zasługuje na pierwszą piątkę, ale nie widziałem jej w sezonie 20, więc też się nie mogę zbytnio wypowiedzieć :)

Russell - jego też jeszcze nie widziałem. Ale słyszałem, że to jeden z najlepszych graczy. Nie mogę doczekać się sezonów z jego udziałem.

Cirie - jestem w połowie jej pierwszego sezonu. Uwielbiam ją, jest świetna. Już po 5 minutach mnie całkowicie kupiła, gdy byla oburzona, że przecież nie jest stara i nie powinna być w drużynie starych kobiet. Świetna z niej babka. Nie wiem, jaki z niej strateg. Jak na razie do połączenia drużyn doszła raczej dzięki szczęściu (co by było, gdyby wyeliminowali ją a nie Melindę?). Ale skoro znalazła się w tej 5, na pewno zasłużyła i z chęcią przyjrzę się jej dalszej grze :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

zgadzam sięw kwesti Roba, Parvati i Cirie
ale Sandra i Russell w życiu

choć polubiłam Sandrę po koniec 20 sezonu to graczem wszechczasów ona dla mnie nie jest... strategia na siedzeniu i udawaniu ze sie nic nie umie jest beznadziejna...

a Russell? no proszę... arogancki bufon z ego wielkości ameryki....

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja też zgodzę się ze słonkiem. Parvati wg mnie to w ogóle najlepszy gracz w historii, potem Sandra, Cirie tez była świetna, Rob Mariano również można zaliczyć do tego grona. Z Russelem bym się niestety nie zgodził.

Guest

Post autor: Guest »

Boston Rob - po³±czenie stratega, dobrego intryganta, osoby, która potrafi siê bawiæ i ¿artowaæ ( przyk³ad - Chapera) dominuj±cy w zadaniach zarówno fizycznych jak i wszelkiego rodzaju uk³adankach. Poza tym jaki inny zawodnik doprowadzi³ siebie i swoj± przysz³± ¿on± do fina³owej dwójki? Je¶li Rob kiedykolwiek pojawi siê jeszcze w S, bêdê mu kibicowaæ. Jestem jego wiern± fank±. :D

Parvati - po H v V chyba nikt nie ma ju¿ w±tpliwo¶ci, ¿e nale¿y siê jej miejsce w pierwszej pi±tce. Dla mnie Parv to niepowtarzalny urok osobisty, który pomaga³ jej realizowaæ dobr± strategiê, sprty i niezwyk³a wytrzyma³o¶æ psychiczna. Kto inny tak dobrze potrafi³ sobie poradziæ z Russell'em? Moja relacja z Parv jest do¶æ pokrêtna. Lubi³am j± w CI, nie dokoñca identyfikowa³am siê ze stylem gry w M, za to zdoby³a moje do¿ywotnie uznanie gr± w H v V.

Sandra - dla mnie Sandra jest graczem jedynym z swoim rodzaju. Mo¿na lekcewa¿yæ lub nie szanowaæ jej strategii, ale jakby nie patrz±c zadzia³a³a na jej korzy¶æ dwa razy daj±c jej drugi milion. Sandra jest zawodnikiem innego kalibru ni¿ Parv czy Rob. Oni kontrolowali grê 'dominuj±c". Sandra robi³a wszystko, aby inny zapomnieli o jej istnieniu, albo uwa¿ali, ¿e nie musz± siê ni± przejmowaæ, bo nie stanowi zagro¿enia. Popieram obecno¶æ Sandry w Top 5, choæ nie jest ona klasycznym przypadkiem "idealnego zawodnika" :wink:

Russell - dla mnie to przyk³ad idealnego intryganta, osoby, która potrafi manipulowaæ ludzmi jak nikt inny, ale nie przyk³ad najlpeszego gracza. Bo powiedzmy sobie szczerze, czy mo¿na nazywaæ najlpepszym graczem osobê, której sposób gry nigdy nie przyniós³by jej miliona?

Curie - Curie nie znaalaz³aby siê w moim Top 5, ale z pewno¶ci± osi±gnê³aby miejsce w pierwszej dziesi±tce. Zaskakuj±ca przemiana w Panama, solidna gra w M, jednak znalaz³abym inne osoby, które wola³abym widzieæ na li¶cie zamiast niej.

Guest

Post autor: Guest »

Zgadzam siê, je¶li chodzi o Rob'a i Parvati. Natomiast, moim zdaniem Cirie nie powinna siê znale¼æ w pierwszej pi±tce. Jest kilka osób, które bardziej zas³uguj±, aby znale¼æ siê na tej li¶cie.
Nie widzia³am niestety sezonów z udzia³em Sandry i Russel'a.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Witaj Anja, fajnie, że do nas dołączyłaś. :wink: A jak wyglądałaby twoja piątka?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: 5 graczy wszechczasów

Post autor: Vogue. »

zgadzam się co do Parvati, Cirie i Boston Roba, ale oprócz nich dorzuciłabym tutaj jeszcze Todda i Richarda :D.

Guest

Post autor: Guest »

Witaj Anja, fajnie, ¿e do nas do³±czy³a¶. A jak wygl±da³aby twoja pi±tka?
Witam :D Na pierwszym miejscu na pewno Rob Mariano. By³ ¶wietnym strategiem zarówno w Marquesas jak i All Stars. Nie widzia³am niestety jeszcze HvsV. Zaraz za nim w pierwszej pi±tce widzia³abym Parvati i Richarda. Nie lubiê go, co nie zmienia faktu, ¿e pokaza³, na czym polega Survivor. Obejrza³am ostatnio Pearl Island i my¶lê, ¿e Sandra te¿ powinna byæ na tej li¶cie. Gra³a inaczej ni¿ np. Rob czy Hatch, ale taka strategia siê op³aci³a. Co do Russela... nie widzia³am sezonów z jego udzia³em, ale wielu mówi, ¿e by³ dobrym strategiem. Wiêc pewnie zas³uguje na miejsce na tej li¶cie.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Dziwi mnie to że tak nienawidzicie Russella.Gość rzeczywiście gra agresywnie i dlatego jury nigdy na niego nie głosuje w finale ale to on zawsze rozdaje karty.Nie wiem jak można myśleć że Rob jest od niego lepszy czy Parvati heh o ile dobrze pamiętam to gdyby nie on Parv szybko pożegnała by się z grą.Najlepszy gracz w historii !!
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ja też nie do końca rozumiem ten zachwyt Parvati. Gdyby Cirie wybrała inny sojusz w Micronesii Parv odpadłaby w tym odcinku, co odpadł Yau :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W końcu mogę się wypowiedzieć :wink:

Rob - oczywiście, jestem za :wink:

Cirie - grą w Mikronezji pokazała, że zasługuje, także potrójne rozegranie z Courtney w Panamie, no a w Herosach odpadła, bo Tom i JT się jej bali hahaha (potem w wywiadzie Tom strasznie tego żałował)

Parvati - pierwsza dziesiątka na pewno. Ale czy pierwsza piątka? W CI po prostu pociągnął ją sojusz. W FvF dobrze grała, podejmowała dobre decyzje, założyła jeden z najbardziej zapamiętanych sojuszy, ale większość blindsidingów było wymyślone przez Cirie, z tego względu już bym ją uplasował poniżej. W HvV miała fajne rozegranie z dwoma idolami, jednak trudno stwierdzić, kto się za kim bardziej chował: Parvati za Russell'em czy Russell za Parvati.

Sandra - w pierwszej piątce na pewno by się nie znalazła. Chyba nawet nie w pierwszej dziesiątce. Nie oszukujmy się, w obu swoich sezonach wygrała dzięki szczęściu, bo każdy chciał wykosić silniejszych. Owszem, ta strategia zaprowadza daleko, ale nie zaplanowała ona ani jednej fajnej akcji czy blindsidingu, po prostu się prześlizgnęła.

Russell - gdybym widział tylko Samoę, poparłbym. Jednak w Heroes vs Villains całkowicie się pogubił. Miał tam tylko szczęście i przechodził dalej dzięki głupocie innych np. Tyson'a. To Parvati nim kręciła na wszystkie strony, a nie on ją. Ile razy nie miał pojęcia, co się dzieje? Pierwszą połowę gry przebrnął na pomyłkach innnych. A w drugiej wszyscy chcieli go zachować, bo nie dostałby żadnego głosu od jury. To nie świadczy o nim raczej jako o najlepszym graczu.

Zostawiłbym Rob'a i Cirie. Zamiast Parv, Russella i Sandry do pierwszej piątki dałbym Rob'a z Amazon, Chris'a z Vanuatu i Todd'a z Chin.

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

1.Boston Rob
2.Russell
3.Parvati
4.Richard
5.Stephenie

Survivien
2nd voted out
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Survivien »

Może pora "odkurzyć" temat? :wink: Ja tam teraz i Tony'ego widzę w piątce. A Wy?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A ja nie. Były osoby, które przeszły przez grę gładziej, bez niepotrzebnych ruchów, które mogły odbić się sraczką. Todd, Brian, Kim, Yul, Hatch, Bostoński Zabijaka czy Tyson (za sam sezon 27) na pewno stoją u mnie wyżej.

Ale nie ujmuję mu za wiele, w takim top 10/top 15 już by się pewnie u mnie dla niego miejsce znalazło :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości