Najbardziej nielubiane przez nas charaktery w Survivor.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

1. Gervase i Sue
2. Keith
3. Clarence i Lindsey
4. Vecepia i Sarah
5. Clay
6. Matthew
7. Shawn i Lillian
8. Sue, Richard, Alicia
9. Twila, Julie
10. Janu, Katie
11. Lydia
12. nikt OO
13. Rebecca, Becky i Adam
14. Dreamz i Stacy
15. Jean Robert ale tylko troszeczkę
16. Tracy i Joel
17. Crystal i Susie
18. Sierra i Debra
19. Monica, Jaison i Laura
20. Rupert, Amanda, i może Russel trochę już
21. Jane, Dan i Naonka
22. Sarita, Ralph, Phillip

steph
3rd voted out
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: steph »

tombak90 pisze:Oglądam właśnie Cook Islands... Kiedyś ukarzę się metodą Zgredka za te wędrówki i zakładanie nowych wątków:D Moja wina, ale mała prośba- oznaczajmy spojlery o przebiegu gry:D

Czwarty głos zdobywa niejaki Clay z Tajlandii i dołącza do tamtej piątki:)

Ojj przepraszam :( to chyba ja przypadkowo zaspojlerowałam. Zaraz wszystko zmienię :wink: Po prostu nie pomyślałam :wink:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Crystal, Naonka, Francesca są śmiechowe. Precz z rasizmem <lol2>
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Słonko, dzięki za to ogłoszenie:)

Steph, nie ma sprawy. Ja też powinienem być bardziej ostrożny w czytaniu:) Poza tym, nie wiem jeszcze o którym miejscu z finału pisałaś a w 20-osobowych edycjach często do finału wchodzi trójka, nie wiem też, jak skończą inni uczestnicy... Więc i tak będzie mi się oglądało ciekawie:)

Jeszcze jest trochę osób na forum, więc poczekam jeszcze z tydzień i wtedy podliczę wszystkie głosy ostatecznie:) Zachęcam do wypowiadania się, chociaż do wymienienia kilku osób, bo wiadomo że zawsze ktoś nam na nerwach zagra:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie podaję wszystkich, ograniczę się do edycji, które pamiętam dość dobrze lub lubię je po prostu:
4.Zoe - fałszywa
5.Clay - po prostu odpychający
Helen(?) - wydała mi się (nie mówię, że taka była) arogancka, a poza tym złośliwa i nie mogła przyjąć do wiadomości swojej przegranej
6.Jenna - rozpieszczona księżniczka, która potrafi obrazić się na cały świat
Matt - nie przepadam za trzymającymi się z boku osobami
7.Lil - gdyby nie jej powrót pewnie by mnie tak nie irytowała sobą,
Burton, Sean - dziecinność i to naśmiewanie się z Ruperta
9.Babska z Vanuatu
13.J.P
14.Dreamz
15. JR - współczułem Courtney, ja bym chyba nie wytrzymał w jego towarzystwie, bardzo dokuczliwy i odpychający
18.Tyson - nie lubiłem jego stylu bycia
19.Russel (żółty) tu nawet nie wiem od czego zacząć motywować swój wybór, dla mnie zaprezentował się z najgorszej strony i 22 sezon tylko mnie utwierdził w moich przekonaniach
Yasmin (?) - za dużo mówi, robi wokoło siebie zamieszanie, a przy tym jest niegrzeczna
Ben - gdyby nie Russ, on byłby głównym złym charakterem tej edycji - jego zachowanie to jakaś katastrofa,
21.Naonka - głupia dziewczyna

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

S7 - Lill
S8 - Rudy , Lex , Alicia
s9- Scout , Sarge , baba
S10 - Katie
S11 - Lydia
s12- Aras , Cirie , Courtney
S13 - Parvati
S14 - Rocky , Alex , Lisi
S15 - Denise , Todd , Sherea , Frosti , James
S16 - Ozzy , Joel , Mikey B
S17- Corinne , Marcus , Charlie
S18 - Debbie
S21 - Sash , Holly , Jane
S23 - Sophie , Ozzy , Keith
S20 - Russell , Parvati , James

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tymczasem po obejrzanych kolejnych sezonach dołączam do listy Paschala z Markizów i Brandona z South Pacific.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

S10 - Ian, Janu
S15 - Jean-Robert, Dave
S18 - Tyson, Coach
S21 - Ojej, praktycznie wszyscy poza Brend±, NaOnka i Kelly Purple mnie nie irytowa³y [tej ostatniej to w ogóle nie widzia³am, pewnie dlatego], ale zrezygnowa³y, a tego strasznie nie lubiê
S23 - Zdecydowanie Brandon. Rick, bo nic nie robi³. Coach trochê, ale mniej ni¿ w Tocantins. Albert i Sophie, kiedy po raz kolejny obiecywali zmianê stron, a i tak tego nie robili. [poza tym byli okej.] Hm... Cochran trochê. Semhar by³a nawiedzona, ale przynajmniej zabawna przy tym, tak¿e mi nie przeszkadza³a za bardzo.

Seekir
5th voted out
Posty: 69
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: Seekir »

1 - Sue, Sean
2 - Kimmi, Keith
4- ZOE, Sarah
5 - Clay, Ghandia
7 - LILIAN, FAIRPLAY
8 - ALICIA, SUE, Jenna
10 - TOM, JANU, IAN, JOLANDA, Willard, Katie
12 - TERRY, COURTNEY, Shane
13 - SEKOU, BILLY, CAO BOI, Cristina, Adam, od momentu zmiany stron Candice
15 - DENISE!!! CHICKEN, JEAN-ROBERT, Leslie
16 - Clay, Ozzy, Chet
17 - CRYSTAL, Susie, Ken
18 - COACH, Debbie, Carolina
21 - Naonka, ten taki co miał HII i go wszystkim pokazał

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

15 - Chicken, Jean Robert
16 - Jon "Jonny Fairplay" Dalton
17- Gillian Larson,Susie Smith
18-Benjamin "Coach" Wade
19-Ben,
20 - Coach, Rupert ,Jerri
21-Shannon
22-Phillip!!!,Sarita,Ralph,Julie
23-Edna,
24-Troyzan,

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

ogladalem 2sezony
wkurzajacy byl clay

Guest

Post autor: Guest »

Stephenie w ka¿dym sezonie, Denise z Philippines, Tyson/Debbie/Coach z Tocantins, Gervase z Borneo, Rupert w obu sezonach, Russel Hantz we wszystkim czego siê tkn±³, James Clement w ka¿dym sezonie, Marty w Nicaragua, Kenny z Gabon, John Fincher z Samoa, Scout z Vanuatu, Terry z Exile Island, Yau-Man te¿ mnie denerwowa³. By³oby na tyle :)

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

1. Coach- ja naprawdę nie wnikam, nie obchodzi mnie kto w kogo wierzy, lub w co. Każdy ma prawo do tego, i każdy ma prawo wierzyć w co chcę.
Ale Jego modlitwy za każdym razem, Jego pytania do Boga, w stylu " kto ma odpaść" było mocno przesadzone. To była czysta manipulacja, po prostu było to niesmaczne. Do tego ten Jego fałszywy uśmieszek, traktowanie ludzi, a mówienie, że gra jak chrześcijanin. Śmiech na sali. Dobrze, że nie wygrał. Wolę już Sophie, która była mdła i nijaka. Coach nadaje do leczenia tak samo jak Brandon.

2. Brandon- osoba agresywna, niezrównoważona psychicznie. I On ma dzieci..jaki daje Im przykład?

3. Colton- można być wrednym, sam jestem wredny. Ale trzeba mieć poczucie smaku, i dobrego stylu. On przesadził po prostu.

4. Sash- po prostu Go nie lubię, ten uśmieszek doprowadzał mnie do szału.

5. Rob Mariano- wiem, że teraz naraziłem się wielu :) Ale jakoś nie przekonuje mnie Jego gra i On sam. Nigdy za Nim jakoś nie przepadałem, poza tym mówienie, że jest to najlepszy gracz w historii ...bez komentarza.

6. Erik- za Jego komentarze do Sherri. Odnośnie strategii. Przepraszam bardzo, ale On sam nie miał żadnej. Ona chociaż coś zrobiła, na samym początku gry. A On co? Nic. Ale mądrował się jakby grał świetnie.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

5. Rob Mariano- poza tym mówienie, że jest to najlepszy gracz w historii ...bez komentarza.
Niby dlaczego ?

Chyba nie podpierasz sie statystykami , ktore sa nieistotne w tej grze.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

NightWing pisze:
6. Erik- za Jego komentarze do Sherri. Odnośnie strategii. Przepraszam bardzo, ale On sam nie miał żadnej. Ona chociaż coś zrobiła, na samym początku gry. A On co? Nic. Ale mądrował się jakby grał świetnie.
Erika również nie lubię, ale od kiedy trzeba być w czymś znakomitym aby mieć prawo wypowiadać się na dany temat?
Przecież taka argumentacja nie ma sensu :) Żeby skrytykować piłkarzy reprezentacji muszę być zawodnikiem Manchesteru United? Nikt nikomu nie może zabronić krytykowania (jak zrobił to Erik), bo na tej samej zasadzie nie miałbyś prawa oceniać jakiegokolwiek uczestnika bo sam nigdy nie brałeś udziału w grze :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości