Najlepszy i najgorszy gracz tygodnia

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Znów jest trudno

W każdym razie najlepszym zawodnikiem jest dla mnie Sandra - Villainsi chyba już jej zapomnieli. Do tej pory nie dostała żadnego głosu. Świetna neutralna gra.

Najgorszym chyba jednak Danielle - mogę się założyć, że gdyby na radzie nie zaczęła mówić o swojej przyjaźni i związkach z Parvati nie odpadła by.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

najlepszy?
o dziwo Sandra za znalezienie HII

najgorszy?
Russell za knucie przeciwko Parv

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

najlepszy:
Sandra - prowadzi bardzo mądrą gre, nie rzuca się w oczy, robi to co ma robić, nie robi sobie niepotrzebnych wrogów i nikomu nie ufa

najgorszy:
Russel - robi dużo szumu wokół siebie, niepotrzebnie tracąc głosy sędziów, chyba specjalnie wymyśla sobie nowe absudralne nieprzemyślane pomysły, tylko po to żeby zabłysnąć

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Najgorszy gracz: Russel/Danielle
Najlepszy: Sandra

Fei_Long
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Fei_Long »

Najlepszy- Parv
Najgorszy- Rupert

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Najlepszy: Sandra, znalazła HII, ma swój ścisły 'sojusz' z Parvati, ponownie świetnie gra, przy czym jest niesamowicie przyjemna w odbiorze
Najgorszy: Russell - nie mając wszystkiego pod kontrolą, zaczyna świrować. Ja nie widzę dla niego żadnego głosu w finale :o

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja myślę, że jak Russell znajdzie się w finale, to jury zastosuje "silent treatment" - po prostu nie będą mu zadawać pytań, ewentualnie ktoś wygłosi pełną nienawiści mowę.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja mam głęboką nadzieję że Courtney weźmie sprawy w swoje ręce... :D

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Jeśli mówimy o graczach tygodnia to w tym tygodniu podobało mi się to co zrobił Rupert.

Najgorszy to chyba Russell,oraz Danielle za to jak się rozkleiła na radzie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja raczej licze na to że przemowę do Russella strzeli Coach albo Daniellę :wink:

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

S20E13

Najgorszy gracz Colby - jakby go nie było, zero taktyki, zero walki, wygląda jakby się poddał. Mógł spróbować przekonać Jerri.

Najlepszy gracz Russell - facet wie jak i kiedy się dostosować, jego głos na Sandrę nie zrobiłby różnicy, jakimś sposobem Russell jednak wiedział co robić. Pomijając aspekt społeczny jest świetnym strategiem

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Najgorszy - Colby, teraz pewnie przyjdzie czas na niego
Najlepszy - Russel, próbuje zrobić wszystko co w jego mocy by zwyciężyć, jednak mam nadzieję, że sztuka ta mu się nie uda.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja nie wiem co wy widzicie w russellu... no ale co tam ja mam inne zdanie :wink:

najlepszy Sandra - wie co powiedzieć, wie co zrobić i wie że trzymając z Parvati dojdzie do finału
najgorszy - Colby krzyki na RC, odpadnięcie po 14 sekundach z IC... Probst ma z niego niezłą polewkę :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

słonko pisze:ja nie wiem co wy widzicie w russellu... no ale co tam ja mam inne zdanie :wink:

najlepszy Sandra - wie co powiedzieć, wie co zrobić i wie że trzymając z Parvati dojdzie do finału
najgorszy - Colby krzyki na RC, odpadnięcie po 14 sekundach z IC... Probst ma z niego niezłą polewkę :wink:
Masz rację, Colby jest najsłabszym ogniwem, a tuż za nim plasuje się Jerri. Finał: Parvati, Sandra, Russel.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

najgorszy gracz - Colby, robił dokładnie NIC, gdyby nie to, że darł się bezsensu na RC to w ogóle nie pamiętałbym, że on jeszcze jest w grze

najlepszy gracz - Jerry... a no sam nie wiem dlaczego o.o tak jakoś... starała się na zadaniach i w sumie może ta jej strategia "chorągiewki" nie jest taka zła, bo w sumie nie robi sobie wrogów u jury, nie jest zagrożeniem, nie hałasuje w nocy, może będzie powtórka z Samoa (Jerry pójdzie w ślady Natalie)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości