Jak wam się podoba Survivor Heroes vs Villains?

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Jak wam się podoba Survivor Heroes vs Villains?

Post autor: ctoria »

Szczerze mówiąc myślałam, że sezon będzie trochę lepszy. Przede wszystkim przeszkadza mi jego edycja (pokazywani głównie faceci). Courtney po 15 została nazwana "best liner", a w HvV miała 4 confessionale. Druga rzecz, która mi przeszkadza to HII, które rosną jak grzyby po deszczu. Uważam, że konkurencje mogłyby być lepsze (te kręgle to przesada)
Jeśli chodzi o pozytywy, myślę, że z tego sezonu zapamiętam dużo momentów - a list JT pewnie na lata.
Mam ndzieje, że po połączeniu zrobi się ciekawiej.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Ten sezon to miało być ukoronowanie wszystkich sezonów do tej pory, ale tak jak do tej pory to nie ma zbyt dużo emocji, jedyni odpadniecie Tysona było świetne, reszta nie zaskakiwała zbytnio. Teraz jedynie JT przejdzie na pewno do historii. Kobiety w tym sezonie naprawdę mało są pokazywane, ale może dlatego że nie robią nic ciekawego? Teraz Parvati zaczęła grać, pewnie Sandra w kolejnym odcinku namiesza, więc coś się bezie działo.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak do tej pory to się zawodzę na sezonie, spodziewałam się czegoś lepszego, ale zostało jeszcze kilka odcinków wiec może miło mnie jakoś zaskoczy
jeden plus Parvati zaczyna grać!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości