S20E10 "Going down in Flames"

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Wszystko jest możliwe, choć to mało prawdopodobne aby Parv z Sandrą mały sojusz, z pewnością w kolejnym odcinku to się wyklaruje.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

W jednym z wywiadów Courtney przyznaje, że pierwotny sojusz u Villainsów wyglądał tak: Rob, Russell, Courtney, Danielle, Sandra i Parvati. Więc jakieś powiązania dziewczyny miały :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Hahaha jeden z najlepszych odcinków i rad w historii. Hahaha uśmiałem się jak JT mówił, że Russell jest taki lojalny. Rupert nieoczekiwanie zmądrzał - szok. Hahaha a rada to jakieś szaleństwo, dobre.

JT - ja nie wiem jak on mógł nawet nie brać pod uwagi, że Russell kłamie? Przecież jak to Rupert powiedział "on jest po stronie villains nie bez powodu". Ale nie, Russell to przecież miły chłopak z południa hahaha.
Amanda - OMG, kobieto, zrób mi przysługę i odpadnij w końcu. Te twoje rozmowy z Parv... katastrofa! To przez ciebie twój sojusz jest teraz w mniejszości
Candice -zrobiła się niewidoczna, zamiast kombinować po połączeniu, trzyma się niekorzystnego sojuszu
Colby - to co wyżej (hehe ktoś w komentarzach na youtube zauważył, że jego spodenki na początku były błękitne, a zmieniły kolor na zgniły zielony)
Jerri - wielka niewidoczna
Danielle - kombinuje z Parv i dobrze dla niej
Parvati - wow, to zagranie było genialne. Dobrze, że nie powiedziała Russellowi o idolu, bo pewnie nie dostałaby drugiego i mogłoby być inaczej, szacunek dla niej
Russell - haha kompletnie nie wiedział co się dzieje, wcale nie jest takim dobrym graczem na jakiego go robią, na pewno nie w tym sezonie
Sandra - moja faworytka :) chciała połączyć się z herosami, ale JT jej nie chciał. Widocznie ma też inny plan na grę, którego nam nie pokazano, skoro Parv dała jej HII.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S20E10 "Going down in Flames"

Post autor: Davos »

Kolejny świetny odcinek i naprawdę genialna, szalona rada :D Ruch Parvati to mistrzostwo, ograła nie tylko Herosów, ale i zszokowanego Russella :P A J.T. zasłużenie odpadł, za głupotę trzeba płacić. Gość do samego końca ufał Russellowi i jeszcze ten jego tekst o "miłym gościu z południa" :D
Rupert mnie pozytywnie zaskoczył, że tak trzeźwo myślał i nie ufał Russellowi. Szkoda, że J.T. tak ślepo podążał za Russellem, bo gdyby nie to, być może Herosom udałoby się przeciągnąć do siebie Sandrę. Ale Sandra też się ładnie pokazała i z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że teraz będzie polować na Russella. Coś czuję, że ona jeszcze namiesza :)
Amanda kombinowała i przekombinowała. Chciała przekonać Parvati, żeby tamta użyła immunitetu dla siebie, ale Parvati bezbłędnie wykryła kłamstwo i obróciła wszystko na swoją korzyść.
Candice dla mnie wykonała niezrozumiały ruch, odpuszczając w końcówce walkę o immunitet. Gdyby wygrała to Danielle też by była zagrożona i wtedy Parvati miałaby trudny orzech do zgryzienia, komu przekazać immunitet.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S20E10 "Going down in Flames"

Post autor: Saw »

Davos pisze:
29 lip 2019, 02:34
J.T. zasłużenie odpadł, za głupotę trzeba płacić. Gość do samego końca ufał Russellowi i jeszcze ten jego tekst o "miłym gościu z południa" :D
J.T. to jeden z najgłupszych graczy w historii Survivora. To już nawet Jamesa odpadającego z dwoma immunitetami czy Seana głosującego alfabetycznie idzie jakoś logicznie wytłumaczyć. No ale ruch J.T. z oddaniem immunitetu Russellowi to jedno wielkie nieporozumienie i żenada. Jak w ogóle mógł kierować się tylko przypuszczeniami. Dziwię się że nikt mu nie wybił tego pomysłu z głowy. Sojusznicy nie byli z tego planu zadowoleni, ale nikt jasno nie przemówił mu do rozsądku. J.T. się ośmieszył ufając do samego końca Rusellowi i jeszcze te określenia jaki to on nie jest spoko gość itp. Czymś się Hantz zasłużył że trafił do plemienia Villains, więc ufanie takiej osobie jest nienormalne. J.T. mógłby przybić sobie piątkę z Erikiem po wykonali zdecydowanie najgorsze ruchy w tej grze.

Nie dziwię sie, że Russell czy Parvatii zrywali boki jak czytali list od J.T. :lol: Ogólnie rada na której on odpada to jedna z najlepszych w historii. Parvati rozegrała to perfekcyjnie i pokazała jak świetnym jest graczem. Nie mogę z momentu gdy wręcza pierwszy immunitet Sandrze i wszyscy mają zaciesz, a chwilę później wielki zonk i niedowierzanie :lol:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S20E10 "Going down in Flames"

Post autor: frasiek »

Saw pisze:
30 lip 2019, 14:53
Nie dziwię sie, że Russell czy Parvatii zrywali boki jak czytali list od J.T. :lol: Ogólnie rada na której on odpada to jedna z najlepszych w historii. Parvati rozegrała to perfekcyjnie i pokazała jak świetnym jest graczem.
Beka z listu i podrażnienie Russella na radzie to dwa błędy, który być może kosztowały ją zwycięstwo w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S20E10 "Going down in Flames"

Post autor: Davos »

Saw pisze:
30 lip 2019, 14:53
J.T. to jeden z najgłupszych graczy w historii Survivora. To już nawet Jamesa odpadającego z dwoma immunitetami czy Seana głosującego alfabetycznie idzie jakoś logicznie wytłumaczyć. No ale ruch J.T. z oddaniem immunitetu Russellowi to jedno wielkie nieporozumienie i żenada. Jak w ogóle mógł kierować się tylko przypuszczeniami. Dziwię się że nikt mu nie wybił tego pomysłu z głowy. Sojusznicy nie byli z tego planu zadowoleni, ale nikt jasno nie przemówił mu do rozsądku. J.T. się ośmieszył ufając do samego końca Rusellowi i jeszcze te określenia jaki to on nie jest spoko gość itp. Czymś się Hantz zasłużył że trafił do plemienia Villains, więc ufanie takiej osobie jest nienormalne. J.T. mógłby przybić sobie piątkę z Erikiem po wykonali zdecydowanie najgorsze ruchy w tej grze.

Nie dziwię sie, że Russell czy Parvatii zrywali boki jak czytali list od J.T. :lol: Ogólnie rada na której on odpada to jedna z najlepszych w historii. Parvati rozegrała to perfekcyjnie i pokazała jak świetnym jest graczem. Nie mogę z momentu gdy wręcza pierwszy immunitet Sandrze i wszyscy mają zaciesz, a chwilę później wielki zonk i niedowierzanie :lol:
Tak, ta rada i reakcje Herosów były genialne :D Najpierw radość, a chwilę później szok :)

Co do pierwszego akapitu, w pełni się zgadzam. No może poza tym Seanem z Borneo :P Ja w tym jego głosowaniu alfabetycznym nie widziałem kompletnie żadnego sensu ;) Ale wracając do J.T. - ten ruch teoretycznie mógłby być naprawdę dobry, ale tylko wtedy, gdyby Herosi byli stuprocentowo pewni, że Russell będzie po ich stronie. Ale że wysnuli taki wniosek z - za przeproszeniem - dupy, nie mając ku temu żadnych logicznych przesłanek to ten ruch był naprawdę kretyński :) Choć mimo wszystko uważam, że nadal nie aż tak jak Erika, bo tamten pozbawił się zupełnie szans i to na etapie Top4, a tutaj teoretycznie Herosi mogli jeszcze uratować całą sprawę, gdyby skumali się z Sandrą.


Frasiek - ale Russell i Parvati czytali ten list sami więc czemu Parvati miałaby przez to stracić u sędziów?
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S20E10 "Going down in Flames"

Post autor: frasiek »

Coś mi się kojarzy z jakiegoś pozaekranowego źródła(wywiad z Sandrą?) że Hantz i Parvatti nabijali się z tego listu, również w obecności Herosów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości