S20E10 "Going down in Flames"

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S20E10 "Going down in Flames"

Post autor: ctoria »

Tak jak się spodziewałam odpadł JT. Chociaż nie mogę uwierzyć jaki był naiwny w stosunku do Russella. Dobra może i ma południowy akcent, ale na pewno nie jest dobrym chłopcem z południa. Candice rezygnując z zadania dała wygrać villainsom, i tego nie mogę zrozumieć. Więc niech ktoś mi powie dlaczego?
A jeśli chodzi o radę to się uśmiałam, bo pierwszy raz zszokowany był nie kto inny jak Russell.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

To się nazywa niezła rada plemienia. Nie spodziewałam się, że Parvati zagra dwoma idolami. Duże brawa dla niej. Rozegrała to naprawdę wyśmienicie. Niezłe zdziwienie miał Russell, bezie się działo. J.T. i dobrze, że odpadł, kto ufa Russellowi? Idiota. Rupert dzięki informacjom od Sandry przynajmniej nieco otrzeźwiał.
Amanda z tą swoją rozdziawioną buzią niech już idzie do domu, to przez nią tak się stało jak się stało.

Candice rezygnując z zadania w sumie to nie bardzo rozumiem, chyba po prostu sobie odpuściła, albo nie miało to znaczenia która osoba wygra.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Amanda zagrywając z Parvati (i oszukując ją) wydała na siebie wyrok, i zapewne szybko się pożegna z grą. Teraz Parvati na pewno jej nie zaufa. Więc jak nadarzy się okazja ...
Uśmiałam się jeszcze z tego jak Sandra miała zejść z Colbym na trzy, ale odczekała i Colby zrezygnował jako pierwszy.
Rupert natomiast otrzymał informację od Sandry, i powinien ją przeciągnąć na stronę Heroesów.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

i ta oto królowa Parvati doprowadziła do abdykacji samozwańczego króla Russella
to co się działo na radzie to było coś szalonego, i już nie odpadnięcie JT, czy danie HII Jerri i Sandrze ale mina Russella gdy Parvati wyciągnęła 2 immunitet i jego tekst że będzie mu musiała tłumaczyć

teraz w grze wszystko może się wydarzyć, łącznie z kolejnym odpadnięcie Parvati, ale liczę że tak się nie stało :)

zadanie było z cyklu zero emocji, ale dziwnie było patrzeć na Candice która poddaje się bez walki, możliwe że miała to cos pokazać, ale nie wiem co

Amanda - chyba nie sądziła że Parvati da się nabrać? w końcu to inna gra
Candice - nie wiem po co się poddała, mogła wygrać te zadanie
Danielle - utarła nosa Rupertowi na radzie i dobrze
dla niej!
Jerri - coś jej mało było
Sandra - kilka komentarzy, próba kontaktu
z Rupertem, ale i tak jej nie lubię
Parvati - pokazała że ta gra jest dla
niej, nie dała się podejść Amandzie, choć uważam że nie powinna jej mówić o HII, ale zagrała tak że wyszło na jej i możliwe że zdobyła pomoc
dwóch osób które za nią nie przepadały
Colby - jakoś nie zwróciła na niego uwagi
Rupert - jemu się chyab wydaje że to on kręci tym co się dzieje w plemieniu, choć słusznie próbował ich przekonać że Russell nie jest wart zaufania
Russell - pa pa królu Samoa, jednak nie jest taki mądry i nie kontroluje gry tak dobrze jak mu się wydaje
JT - wykonał głupi ruch wiec odpadł, płakać nie będę, wręcz się cieszę bo go nie znosiłam

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Rupert mógł przeciągnąc Sandre, ale całe plemie Herosów musiałoby nad tym popracować, ale jak było widać JT ufał Russellowi i nie bardzo chyba chcieli myślec jeszcze o innym rozwiązaniu. W następnych odcinkach wszystko może się wydarzyć. Al ena radzie było bardzo wesoło, zwłaszcza jak Parvati wyciągnęła drugiego HI :) TO jes teraz szansa dla Herosów, aby wykorzystać, ten mały zgrzyt na lini Parvati-Russell, ale znając życie nic z tego. Może jak ktoś sugerował Candice chciała pokazać że nie jest zagrożeniem, żeby pozostać potem na dłużej w grze. Ale to trochę beznadziejne, tak się poddawać.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Jakby villainsi nie widzieli Candice w poprzednich konkurencjach. Zawłaszcza w tej gdzie mierzyła się z Boston Rob. Dzisiaj przeczytałam, że Candice jest jak palma na wyspie raz na jakiś czas kamera rzuci na nią okiem - powaliło mnie to.
Z drugiej strony jeśli ktoś oprócz Sandry miałby zmienić front to zapewne Candice albo Colby (w sumie mieli przejścia z JT, Amandą i Rupertem)

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

No widzieli Candice, i może temu chciała pokazać, że już się zmęczyła. Próbuję jakoś to wytłumaczyć, choć tak naprawdę to sama w to nie wierzę. Gdyby Candice wygrała immunitet, to nie wiadomo co by był na radzie. Co do Colbiego to o zmianę frontu bym go raczej nie posądzała. Jakoś wydaje mi się teraz nieco zżyty z resztą.A ten tekst o Candice powalający :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak Candice wygrałą IC to by było tak samo, bo o tym jak głosują umawiali się przed zadaniem

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Po konkurencji zdziwiło ich zachowanie Parvati, wtedy zadecydowali ostatecznie, że zagłosują na kogoś innego. Z kolei Parvati, po konkurencji utwierdziła się w przekonaniu, że nie zagłosują na nią.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Gdyby Candice wygrała, to Daniell byłaby zagrożona również, wtedy układ nie byłby taki czysty, nie wiadomo jak by głosowali Herosi, a Parv na pewno chciałaby ratować Daniell. Zupełnie inaczej mogłoby się to potoczyć.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale potoczyło się tak i w sumie dobrze :)
parvati pokazała że rzeczywiście jest się czego bać z jej strony, odpadł wkurzający ludzi JT, a Russellowi utarto nosa, teraz wie że nei należy być takim zadufanym w sobie

Guest

Post autor: Guest »

Ja najbardziej siê u¶mia³am jak JT powiedzia³ o Russellu: "he's a good-old country boy".
Có¿ za naiwno¶æ. A dla Parvati brawa, ona nikomu nie ufa. Taka gra:)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Czy wam też się wydaje, że Sandra doskonale wiedziała co się wydarzy na radzie? Ciekawa jestem czy ma ona sojusz z Parvati (tylko tego nie pokazali)?

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

czemu odniosłaś takie wrażenie? ja nic nie zauważyłam w sumie.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Dwie sytuacje:
Pierwsza jak Jerri rozmawia z Sandrą , niedługo przed radą i mówi, że Heroesi będą zdziwieni co się tak naprawdę stało. A dwa Sandra nie wyglądała na zaskoczoną, że Parvati jej daje HII - a niby powinna być.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości