S20E14 "Anything Could Happen"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: ciriefan »

Rider, Twój post został usunięty, ponieważ zawierał spojlery odnośnie przyszłych sezonów. Możesz napisać swojego posta ponownie, ale pisząc o tym, że ktoś weźmie udział w sezonie zwycięzców - w temacie o sezonie 20 możesz tylko zdradzić zwycięzcę sezonu 20! Bardzo proszę stosować się do tej zasady.

Wiem, że Davos oglądał sezony 1-19, ale być może w przyszłości zajrzy tutaj ktoś, kto oglądał sezon 20, a nie oglądał sezonów 1-19. Proszę więc również nie pisać tutaj, kto wygrał poprzednie sezony.

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: Rider Girl »

Uczestnicy których zobaczysz jeszcze w innych edycjach tego programu :
Cirie jeszcze raz
Tyson jeszcze raz
Rob.M jeszcze raz
Coach jeszcze raz
JT jeszcze raz
Candice jeszcze raz
Rupert jeszcze raz
Russell jeszcze raz

Jak kiedyś będziesz miał ochotę to obejrzyj sobie program the amazing race ponieważ w niektórych edycjach tego programu pojawili się uczestnicy survivor
Ostatnio zmieniony 02 lut 2020, 18:46 przez Rider Girl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: Davos »

Na szczęście nie widziałem tego "spoilerowego" posta, bo dopiero teraz mam czas wejść na forum, ale dzięki, że czuwacie :)
Choć zakładam, że Rider Girl nie zrobiła tego celowo i rzuciła jakimś spoilerem z rozpędu ;)

Rider Girl pisze:
01 sie 2019, 18:49
Uczestnicy których zobaczysz jeszcze w innych edycjach tego programu :
Cirie jeszcze raz
Tyson jeszcze raz
Rob.M jeszcze raz
Coach jeszcze raz
JT jeszcze raz
Candice jeszcze raz
Rupert jeszcze raz
Russell jeszcze raz
Super, same gwiazdy :) No i nie sądziłem, że będę miał okazję jeszcze zobaczyć Roba Mariano czy Ruperta. Fajnie. Wszystkie te powroty mnie cieszą, no może najmniej J.T., ale kto wie, może on znów odwali coś równie głupiego jak w tym sezonie? :P
Dzięki za info, Rider Girl :)

Rider Girl pisze:
01 sie 2019, 18:49
Jak kiedyś będziesz miał ochotę to obejrzyj sobie program the amazing race ponieważ w niektórych edycjach tego programu pojawili się uczestnicy survivor
Oki, zatem dokładam to do listy, obok australijskiego survivora, po tym jak obejrzę jeszcze kolejne dwadzieścia sezonów amerykańskiego Survivor… Kurna, kiedy ja to wszystko obejrzę? :D

A chciałem sobie jeszcze rzucić okiem na różne materiały zza kulis tego sezonu, w tym z tej słynnej Ponderosy, o której już sporo słyszałem, ale jeszcze nie miałem okazji tego oglądać :)
Tak swoją drogą wszystkie wcześniejsze sezony też mają takie smaczki? Czy zaczęli je kręcić dopiero od któregoś sezonu? I gdzie to można obejrzeć?
Obrazek

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: Rider Girl »

Ponderosa istnieje od pierwszego sezonu ale zaczeli ją udostępniać na youtube dopiero od 16 sezonu i możesz znaleźć na youtube ponderosa po prostu wpisujesz w wyszukiwarkie youtube ponderosa oraz nazwe danego sezonu który cie interesuje

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: Davos »

Dzięki, właśnie zacząłem oglądać pierwsze odcinki. Fajne to jest! :)
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: frasiek »

Davos pisze:
03 sie 2019, 22:35
Dzięki, właśnie zacząłem oglądać pierwsze odcinki. Fajne to jest! :)
Tylko uważaj, bo na YT będzie ciężko uniknąć spojlerów, jeżeli zaczniesz patrzeć na Ponderosę zanim skończysz sezon.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S20E14 "Anything Could Happen"

Post autor: Davos »

Dlatego postanowiłem sobie już wcześniej, że najpierw będę oglądał tylko dany sezon, a dopiero potem materiały dodatkowe, w tym Ponderosę. Ale dzięki za ostrzeżenie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości