Reunion

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Reunion

Post autor: ctoria »

A Reunion nie podobał mi się wcale. Zarówno występ Russella jak i Sandry. Szkoda, że praktycznie nie poświęcono czasu Parvati, która przecież zajęła drugie miejsce. Ach jestem zawiedziona bo Dragonz nie wystąpili. Pytania tendencyjne, nic ciekawego nic nowego. Nagroda fanów Russell vs Rupert - wygrał Russell, i już wolę żeby on wygrał niż Rupert - ja uważam, że powinien wygrć Boston Rob.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

A mi się Reunion podobał, miałem wiele zabawy, Russell jest żałosny - podobnie jak Amerykanie, dla mnie w głosowaniu walka powinna stoczyć się pomiędzy Sandrą, Parv i Boston Robem. Russell jest pomyłką.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Sandra wymiata, to jej program był, i widać było jaki Russell jest nawet gdy nie gra, gbur z wielkim ego które przerasta nawet jego brzuch...
no ale to żeby przyznać mu nagrodę publiczności? porażka... ablo Rupert jako jego konkurent
...
ale w ostatecznym rozrachunku reunion był ciekawszy jak finałowy odcinek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Russel z nagrodą porażka na maxa. Było tyle fajnych osób: Parvati, Sandra, Rob, Cortney, Sugar :wink:, Cirie.

Guest

Post autor: Guest »

Reunion - po raz kolejny producenci zbyt du¿o czasu po¶wiêcili "Królowi Samoa". Wyniki g³osowania na "Najlepszego gracza" nie zdziwi³y mnie nic, a nic. Popularno¶æ Ruperta w Stanach jeszcze nie przeminê³a, a Russell posiada wielu wiernych fanów z Survivor Samoa.
Niestety g³osowanie potwierdzi³o mój scenariusz i Russell do³±czy³ do grona zawodników, którzy dwa razy z rzêdu otrzymali nagrodê publiczno¶ci.
Osobi¶cie choæ Rupert jest jedn± z ostatnich osób, której da³abym nagrodê, mia³am nadziejê, ¿e pokona Russella, tak dla przekory i widoku jego zszokowanej miny.
Moim zdaniem nagroda nale¿a³a siê Parv. Gdyby otrzyma³ j± Boston Rob (mój g³ówny faworyt) oczywi¶cie bym siê nie obrazi³a.
Nagroda na najbardziej ¿a³osny ruch w historii programu te¿ nie trafiona. Nie rozumiem, dlaczego nominowano Colby'ego, zamiast Iana, albo wspania³ej trójki z Fiji Mookie-Alex-Edgardo. W ruch JT by³o zdecydowanie, wiêcej sensu ni¿ kiedy Erik odda³ immunitet Natalie, czy Ian zrezygnowa³ z miejsca w finale.
Najs³odszy moment reunion to krótki rzut na Amber i ma³±. No i proszê. "Survivor" ma swoje dziecko :) Najsmutniejszy - migawka po¶wiêcona Jennifer.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie wiedziałem, w którym temacie napisać, więc tutaj :P Po zakończeniu Survivor Samoa AXN będzie puszczać Survivor Heroes vs Villains. Nie wiadomo czemu postanowili ominąć Tocantins...

Guest

Post autor: Guest »

Szkoda bo przecie¿ w Survivor Heroes vs Villains jest J.T i Coach i Tyson...
A Tocantis wcale takie z³e nie by³o... Super miejscówka tyle, ¿e fina³ by³ przewidywalny. Nie mo¿na równie¿ zapomnieæ o mistrzowskim wierszu Coach`a! :D

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Robinsonowie: Dobrzy kontra Źli xd

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Reunion

Post autor: Davos »

Dla mnie to był jeden z fajniejszych reunion, jakie oglądałem :) Dużo śmiechu i dobrych tekstów, sfrustrowany Russell, który kompletnie nie wyciągnął żadnych wniosków i nadal nie rozumie, czemu socjal jest tak ważny w grze (i chociaż lubię go za agresywną grę to denerwuje mnie, że gość nie potrafi się przyznać do błędu, nawet po zakończeniu sezonu), no i wreszcie konkurs na najgłupsze zagranie w całej historii Survivor :D Ciekawe, że wśród nominowanych były aż 4 osoby z tego sezonu :P Choć o ile nominację J.T., Tysona i Jamesa rozumiem, o tyle nominowanie Colby'ego za zły dobór finalisty to już trochę przesada... Nie on jeden tak zrobił więc nie wiem, skąd ta nominacja. Lepiej byłoby nominować Iana z Palau, za to, co zrobił w ostatnich zawodach o immunitet. A wygrać moim zdaniem powinien mimo wszystko Erik - jego błąd był tak koszmarny, że nawet J.T. z oddaniem immunitetu przy tym wymięka :P
No i na koniec reunion smutny moment z pożegnaniem Jenn… Biedna dziewczyna :( Ale dobrze, że twórcy o niej nie zapomnieli i oddali cześć jej pamięci.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości