Nasze pomysły na 23-ci sezon

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Nasze pomysły na 23-ci sezon

Post autor: Jack »

Nasze pomysły na 23-ci sezon.

W tym wątku możecie podzielić się ze wszystkimi waszym pomysłem na ten sezon m.in. tematyka, liczbą uczestników, podziałem na plemiona, twistami...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Co prawda inna w każdej edycji lokalizacja dodaje smaczku produkcji, ale mimo wszystko to nie jest kwestia najważniejsza. Może być po raz kolejny w Samoi. Natomiast odrzuciłbym dwie sprawy. Po pierwsze, obecność byłych uczestników. Edycje z all starsami można robić raz na jakiś czas, ale nie żeby znane twarze pojawiały się teraz w każdej nowej odsłonie. Trzeba świeżej krwi. Po drugie, zrezygnować z idei Redemption Island. Liczba? Moim zdaniem, czy uczestników będzie 16, 18, czy 20 to chyba nie ma zbytniego znaczenia.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jak dla mnie powinno być ich 16. I tak sporo osób jest pominiętych przy edicie, a tak to mają większe szanse na airtime. Pomijając fakt, że pewnie Ci, co powrócą, i tak będą mieli 70% czasu antenowego (jak nie więcej), a pozostali będą niewidoczni przez większość sezonów i będą wykreowani na zombie, a w odcinku ich eliminacji nagle okaże się, że mieli coś do powiedzenia... Jak najbardziej jestem z kolei za pozostawieniem Redemption Island. Pomimo, że sezon pomimo genialnego startu się na koniec strasznie popsuł, nie było to wynikiem tego twistu. Bardzo mi się on spodobał. Tylko niech kurcze przywrócą nagrody. Wiadomo, nie ma czasu na trzecią konkurencję w odcinku. Ale np. Ci co pójdą na RI jako widzowie i zobaczą, jaka będzie konkurencja, niech przez jej rozpoczęciem napiszą, kto ją wygra. Jak zgadną, udadzą się na nagrodę i będą np. mogli sobie kogoś wybrać do towarzystwa :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 23: South Pacific”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości