Survivor 23 - Nasze Przewidywania (turniej)
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Roxy
- sole survivor
- Posty: 2661
- Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Wyniki po odc. 5 (Eliminacja Stacey, która zajęła 16-te miejsce) (przepraszam za opóźnienia)
Jack obstawił 14te miejsce (4 pkt)
Gienek, Ciriefan, Krysian, AussieRaf 18te miejsce (4 pkt)
Sylvia, Kobra, słonko 16te miejsce (6 pkt)
tombak90 - 15te miejsce (5 pkt)
Tabela:
Tab.1 - pkt po danych odcinkach
Tab.2. - suma pkt po danych odcinkach
Jack obstawił 14te miejsce (4 pkt)
Gienek, Ciriefan, Krysian, AussieRaf 18te miejsce (4 pkt)
Sylvia, Kobra, słonko 16te miejsce (6 pkt)
tombak90 - 15te miejsce (5 pkt)
Tabela:
Tab.1 - pkt po danych odcinkach
Tab.2. - suma pkt po danych odcinkach
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ep 6 - Wyeliminowana została Elyse (15te miejsce)
Jack obstawił 11te miejsce
Gienek 6te
Ciriefan 13te
Kryspian 4te
AussieRaf 7me
Sylvia 1sze
Kobra 7me
słonko 6te
tombak90 1sze
Większość uczestników niestety otrzymała punkty ujemne...
Punkty za dany epizod:
Suma punktów po danej ilości odcinków:
Miejsce po danej ilości odcinków:
Jack obstawił 11te miejsce
Gienek 6te
Ciriefan 13te
Kryspian 4te
AussieRaf 7me
Sylvia 1sze
Kobra 7me
słonko 6te
tombak90 1sze
Większość uczestników niestety otrzymała punkty ujemne...
Punkty za dany epizod:
Suma punktów po danej ilości odcinków:
Miejsce po danej ilości odcinków:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ep 7 - Eliminacja Mikayli (14 miejsce)
Jack obstawił 1.
Gienek 10.
Ciriefan 4.
Kryspian 6.
AussieRaf 2.
Sylvia 2.
Kobra 1.
słonko 1.
tombak90 11.
Wyniki z ep. 7:
1. tombak90 - 3 pkt
2. Gienek - 2 pkt
3. Kryspian - (-2 pkt)
4. Ciriefan - (-4 pkt)
5. AussieRaf i Sylvia (-6 pkt)
7. Jack, kobra i słonko (-7 pkt)
Razem:
1. Ciriefan - 18 pkt
2. Słonko, AussieRaf i Gienek - 9 pkt
5. Jack - 3 pkt
6. Kryspian - 2 pkt
7. tombak90 - (-2 pkt)
8. Sylvia - (-5 pkt)
9. Kobra (-6 pkt)
Jack obstawił 1.
Gienek 10.
Ciriefan 4.
Kryspian 6.
AussieRaf 2.
Sylvia 2.
Kobra 1.
słonko 1.
tombak90 11.
Wyniki z ep. 7:
1. tombak90 - 3 pkt
2. Gienek - 2 pkt
3. Kryspian - (-2 pkt)
4. Ciriefan - (-4 pkt)
5. AussieRaf i Sylvia (-6 pkt)
7. Jack, kobra i słonko (-7 pkt)
Razem:
1. Ciriefan - 18 pkt
2. Słonko, AussieRaf i Gienek - 9 pkt
5. Jack - 3 pkt
6. Kryspian - 2 pkt
7. tombak90 - (-2 pkt)
8. Sylvia - (-5 pkt)
9. Kobra (-6 pkt)
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
To typowanie możecie raczej zaliczyć do udanych. Tylko jedna osoba dostała punkty ujemne. Po 8 odcinku do klasyfikacji łącznej dodałem eliminację Christine i ilość osób przy połączeniu.
Jack obstawił, że Christine zajmie 16-te miejsce i połączenie nastąpi przy 10 osobach.
Gienek obstawił 12te miejsce i 12 osób przy połączeniu.
Ciriefan 8me i 12.
Kryspian 7me i 10.
AussieRaf 12te i 12.
Sylvia 13te i 10.
Kobra 12te i 11.
słonko 7me i 12.
tombak90 5te i 10.
Jack obstawił, że Christine zajmie 16-te miejsce i połączenie nastąpi przy 10 osobach.
Gienek obstawił 12te miejsce i 12 osób przy połączeniu.
Ciriefan 8me i 12.
Kryspian 7me i 10.
AussieRaf 12te i 12.
Sylvia 13te i 10.
Kobra 12te i 11.
słonko 7me i 12.
tombak90 5te i 10.
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Po ponad miesiącu oczekiwania nadszedł czas na kolejne wyniki. Przemogłem się i obejrzałem wreszcie 9ty i 10ty odcinek :) Jutro postaram się dodać wyniki za ep 11 i 12.
W odcinku 9 nikt nie został wyeliminowany z gry.
W odcinku 10 odpadli Jim (12 miejsce) i Keith (11 miejsce)
Wasze obstawienia:
Jack: Jim 7, Keith 9
Gienek: Jim 13, Keith 9
Ciriefan: Jim 14, Keith 11
Kryspian: Jim 14, Keith 8
AussieRaf: Jim 6, Keith 11
Sylvia: Jim 15, Keith 8
Kobra: Jim 10, Keith 6
Słonko: Jim 11, Keith 5
tombak90: Jim14, Keith 10
ep 1/2 - kto uda się na pierwszą radę
ep 3 - eliminacja Semhar
ep 4 - eliminacja Marka
ep 5 - eliminacja Stacey
ep 6 - eliminacja Elyse
ep 7 - eliminacja Mikayli
ep 8 - eliminacja Christine i połączenie plemion (12)
ep 10 - eliminacja Jima (12 miejsce) i Keitha (11 miejsce)
Liczba punktów z danego odcinka:
Suma punktów po danej ilości odcinków
Miejsca po danej ilości odcinków:
W odcinku 9 nikt nie został wyeliminowany z gry.
W odcinku 10 odpadli Jim (12 miejsce) i Keith (11 miejsce)
Wasze obstawienia:
Jack: Jim 7, Keith 9
Gienek: Jim 13, Keith 9
Ciriefan: Jim 14, Keith 11
Kryspian: Jim 14, Keith 8
AussieRaf: Jim 6, Keith 11
Sylvia: Jim 15, Keith 8
Kobra: Jim 10, Keith 6
Słonko: Jim 11, Keith 5
tombak90: Jim14, Keith 10
ep 1/2 - kto uda się na pierwszą radę
ep 3 - eliminacja Semhar
ep 4 - eliminacja Marka
ep 5 - eliminacja Stacey
ep 6 - eliminacja Elyse
ep 7 - eliminacja Mikayli
ep 8 - eliminacja Christine i połączenie plemion (12)
ep 10 - eliminacja Jima (12 miejsce) i Keitha (11 miejsce)
Liczba punktów z danego odcinka:
Suma punktów po danej ilości odcinków
Miejsca po danej ilości odcinków:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
I mam wyniki za odcinki 11 - 13.
Odcinek 11: Eliminacja Dawn (10 m) i Whitney (9 m.)
Odcinek 12: Eliminacja Cochrana (8 miejsce)
Odcinek 13: Eliminacja Edny (7 miejsce)
Obstawiliście:
Jack: Dawn 13, Whitney 2, Cochran 18, Edna 15
Gienek: Dawn 15, Whitney 1, Cochran 2, Edna 14
Ciriefan: Dawn 17, Whitney 3, Cochran 1, Edna 16
AussieRaf: Dawn 17, Whitney 1, Cochran 13, Edna 10
Sylvia: Dawn 17, Whitney 7, Cochran 3, Edna 6
Kryspian: Dawn 15, Whitney 8, Cochran 2, Edna 4
Słonko: Dawn 14, Whitney 2, Cochran 3, Edna 12
tomabk90: Dawn 18, Whitney 6, Cochran 16, Edna 8
---
ep 1/2 - kto uda się na pierwszą radę
ep 3 - eliminacja Semhar
ep 4 - eliminacja Marka
ep 5 - eliminacja Stacey
ep 6 - eliminacja Elyse
ep 7 - eliminacja Mikayli
ep 8 - eliminacja Christine i połączenie plemion (12)
ep 10 - eliminacja Jima (12 miejsce) i Keitha (11 miejsce)
ep 11 - eliminacja Dawn (10 m.) i Whitney (9 m.)
ep 12 - eliminacja Cochrana (8 m.)
ep 13 - eliminacja Edny (7 m.)
Liczba pkt z danego odcinka
Suma punktów po danej ilości odcinków
Miejsce po danej ilości odcinków:
Odcinek 11: Eliminacja Dawn (10 m) i Whitney (9 m.)
Odcinek 12: Eliminacja Cochrana (8 miejsce)
Odcinek 13: Eliminacja Edny (7 miejsce)
Obstawiliście:
Jack: Dawn 13, Whitney 2, Cochran 18, Edna 15
Gienek: Dawn 15, Whitney 1, Cochran 2, Edna 14
Ciriefan: Dawn 17, Whitney 3, Cochran 1, Edna 16
AussieRaf: Dawn 17, Whitney 1, Cochran 13, Edna 10
Sylvia: Dawn 17, Whitney 7, Cochran 3, Edna 6
Kryspian: Dawn 15, Whitney 8, Cochran 2, Edna 4
Słonko: Dawn 14, Whitney 2, Cochran 3, Edna 12
tomabk90: Dawn 18, Whitney 6, Cochran 16, Edna 8
---
ep 1/2 - kto uda się na pierwszą radę
ep 3 - eliminacja Semhar
ep 4 - eliminacja Marka
ep 5 - eliminacja Stacey
ep 6 - eliminacja Elyse
ep 7 - eliminacja Mikayli
ep 8 - eliminacja Christine i połączenie plemion (12)
ep 10 - eliminacja Jima (12 miejsce) i Keitha (11 miejsce)
ep 11 - eliminacja Dawn (10 m.) i Whitney (9 m.)
ep 12 - eliminacja Cochrana (8 m.)
ep 13 - eliminacja Edny (7 m.)
Liczba pkt z danego odcinka
Suma punktów po danej ilości odcinków
Miejsce po danej ilości odcinków:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Roxy
- sole survivor
- Posty: 2661
- Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość