S23E06 "Free Agent"

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Ozzy <lol2> co to w ogóle było xD co on chciał udowodnić mówiąc, że ma HII? on się dobrze czuł? Chyba nie bardzo... on będzie grał sam... pozdrawiam i życzę powodzenia;d;d później się niby opamiętał tylko ciekawe na jak długo? ;d

Coach rany co on myślał na tym zadaniu? Fakt Mikayla się nie popisała naciągając procę jedną ręką no ale bez przesady noo... on nie ma prawa wymagać tego, że każdy będzie go słuchać...

Brandon i rada... jakbym mógł to bym zostawił Mikaylę, ale obiecałem, że Edna zostanie i tak się stanie. Padłam xD

Co do RI przez moment zwątpiłam w to czy Christine się uda, ale na szczęście się udało... teraz nie wiem komu kibicować z wygranej którejkolwiek będę się cieszyć, aczkolwiek Christine wydaje się myśleć bardziej strategicznie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ozzyego poniosły nerwy, wyobraźnia i nie wiadomo co jeszcze :D Jego zachowanie było głupie. To całe przemówienie i powiedzenie o HII.
Myślałem, że Coach się zmienił, jednak ciągle jest irytujący. Chociaż Brandon go przebija :DD Ta jego szczerość jest zabójcza. W ogóle nie powinien znaleźć się w grze. Podchodzi do tego zbyt emocjonalnie.
Cieszę się, że Christine wygrała. Mam nadzieję, że dalej będzie wygrywać.
Szkoda mi Mikayli, która odpadła. bo zostać musiała Edna. Może zawaliła w zadaniu, ale jest silniejsza niż Edna.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S23E06 "Free Agent"

Post autor: Davos »

Heh, Ozzy i ten jego foch :) Faktycznie zachował się dziecinnie, ale na szczęście dla niego, ogarnął się i jakoś dał radę ponownie zintegrować się z plemieniem. Myślałem, że po blindsidzie Elyse, przyjdzie kolej na niego, ale teraz już nie jestem tego taki pewien więc ciekawi mnie najbliższa rada Savaii, bo nie jestem w stanie przewidzieć, czy odpadnie Ozzy, Cochran czy jeszcze ktoś inny.

W Upolu zabawne było obserwowanie jak Brandon ugania się za immunitetem, który już został znaleziony, a Coach i Albert udają przed nim, że nikt jeszcze idola nie odnalazł :) Ale występ Brandona na radzie tragiczny - chce, żeby została Mikayla, ale będzie na nią głosował, bo dał słowo Ednie, choć wolałby ją wyrzucić. Nie ma to jak zrazić do siebie dwie osoby naraz i dalej psuć grę swojemu sojuszowi :P Aż szkoda mi było Coacha, bo on w tym sezonie naprawdę jest póki co jednym z najlepszych graczy. A Albert, choć nie udał mu się plan wyrzucenia Edny, zaczął przynajmniej pokazywać, że potrafi sam z siebie robić ruchy i ma swój plan na grę. No i Rick się pokazał, szok! :P Tak się akurat ułożyło, że on stał się decydującym głosem i chcąc nie chcąc producenci musieli go w końcu pokazać ;) Cieszę się, że kowboj ostatecznie zdecydował się głosować na Mikaylę, bo ona raczej nie byłaby lojalna po mergu, a Edna daje taką szansę.
Podobała mi się jeszcze nagroda w tym odcinku, z wodospadem i zjeżdżalnią po skałach. Zabawny był Cochran, który bał się zjechać :P

Wcześniej zakładałem, że to Upolu będzie w lepszej sytuacji po mergu, ale teraz nie jestem już tego taki pewien. Na RI są teraz dwie osoby wkurzone na ludzi z Upolu więc jeśli powrót do gry nastąpi niedługo to jedna z tych osób może przejść do Savaii. A z kolei w Savaii Ozzy pogodził się z innymi więc może chcieć dalej z nimi grać. No ale jest jeszcze opcja, że teraz zawody przegra Savaii, ktoś z nich odpadnie, przetrwa na RI i potem dołączy do Upolu więc wszystko jest możliwe. Ale mam przeczucie, że powrót kogoś z RI nastąpi już niedługo.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 23: South Pacific”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości