S23 E10 "Running The Show"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ten spojler nie jest pewny, ja osobiście nie chcę w niego wierzyć, w poprzedniej edycji był fałszywy spojler, że Andrea wygra, co tylko dało mi fałszywe nadzieje, więc teraz się nie łudzę :wink: Poza tym spojlery powinniśmy omawiać w dziale ze spojlerami.

PS Kobra zedytuj wiadomość, bo zdradziłeś treść spojleru w dziale nie spojlerowym, a jest to niezgodne z regulaminem forum. Należy ten fragment wypowiedzi wybielić.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S23 E10 "Running The Show"

Post autor: Davos »

Dziesiąty odcinek obejrzany. I mimo, że wydawało się, że nastąpi jakiś zwrot akcji to jednak skończyło się to wszystko przewidywalnie.
Najpierw RI, a na niej Ozzy, Jim i Keith walczyli o pozostanie w grze. Udało się Ozzy'emu, choć Keith był blisko, żeby z nim wygrać. Swoją drogą Ozzy sobie żyje jak król na tym wygnaniu :D Śpi, łowi ryby, wspina się po palmach i jada lepiej niż ludzie w obozie ;)

Dawn i Whitney dobrze kombinowały w tym odcinku i podjęły dość sensowną próbę dogadania się z Albertem, żeby się ratować. Albert też nieźle kombinował, żeby zdobyć ewentualne głosy sędziów w finale, ale wygląda na to, że cały plan nie wypalił przez Sophie, która nie chciała zdradzić głównego sojuszu. Nie wiem, na ile miał na nią wpływ Coach, ale jego gadka mi się podobała - jak nie możesz utrzymać sojuszników w ryzach samym głaskaniem to czasem trzeba ich trochę postraszyć ;) Coach w tym sezonie naprawdę gra o niebo lepiej niż wcześniej, widać wyciągnął wnioski z poprzednich sezonów.

A twist z podwójną radą był bardzo przewidywalny od momentu, gdy Jeff ogłosił, że na radzie "będzie jakiś twist". Przecież już kilka razy się tak zdarzyło więc nie wiem, czemu uczestnicy byli tacy zaskoczeni, że muszą głosować ponownie, przecież powinni taką opcję wziąć pod uwagę. Jakiego oni niby innego twistu się spodziewali podczas rady plemienia, że wpadnie do nich jakiś celebryta i zacznie rozdawać cukierki? :P
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 23: South Pacific”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości