Survivor 24 - spekulacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale z drugiej strony to wiadomo jak się ułożą sojusze. Bo pewnie będą między sobą rozmawiać i w ogóle. Tak samo po przemieszaniu. Raczej będzie wiadomo kto z kim trzyma. I ciekawe jak będzie z szukaniem HII. Będą na samym początku ukryte 2 czy jak.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jeżeli sojusze ułożą się jeszcze przed połączeniem to wtedy dopiero się może dziać, łącznie z sytuacją, że w obydwu plemionach będę osoby pragnące podłożyć się w konkurencji o nietykalność.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ciriefan, fajnie Ci przypadkiem wyszło z tymi grafikami - Edna podsumowała obsadę xD

Nikt z uczestników nie wygląda póki co na zdjęciach na jakiegoś villaina, no ale to tylko zdjęcia:) Fajnie, że będzie Azjatka, uwielbiam je. Kolejna Kryśka, dużo Krysiek w Survivorze:)

Odnosząc się jeszcze do dyskusji o sojuszach - wydaje mi się właśnie, że sytuacja "one world" będzie bardzo ciekawa i też jestem ciekaw, jak to wyjdzie. Wydaje mi się, że będzie zupełnie inaczej. Teraz jeśli nie ma przemieszań, uczestnicy prawie się nie znają, no bo na zadaniach to co to... A w One World przyjaźnie będą zawierane jeszcze przed połączeniem no i człowiek będzie dużo wcześniej mógł wyrobić sobie ocenę komu ufać, a komu nie:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

2 plemiona mieszkające w jednym obozie... Dziwne to troche, takie nie Survivorowe, no ale po 23 sezonach cóś nowego być musi. No ciekawe mi się to wydaje i to nawet bardzo. Wywraca całą gre i taktyke do góry nogami. No i pojawia się promyczek nadziei że cast będzie bardziej oryginalny.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

A może to będzie jedno plemię które na czas konkurencji i rady zostaje podzielone przez wybór (kamienie albo wybieranie przez uczestników) i za każdym razem inaczej będzie podzielone. Dzisiaj masz sojusz z 5 osobami, jutro idziesz na zadanie i wpadasz do drużyny gdzie nie ma nikogo z sojuszu a później rada z ludźmi z którymi przegrałeś zadanie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Sa!nt pisze:A może to będzie jedno plemię które na czas konkurencji i rady zostaje podzielone przez wybór (kamienie albo wybieranie przez uczestników) i za każdym razem inaczej będzie podzielone. Dzisiaj masz sojusz z 5 osobami, jutro idziesz na zadanie i wpadasz do drużyny gdzie nie ma nikogo z sojuszu a później rada z ludźmi z którymi przegrałeś zadanie.
To już byłaby prawdziwa odmiana, ale w takim razie już jednak zbyt wiele jak na tę grę zależałoby od przypadku:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Kolejny prawdopodobny uczestnik to Jonas Otsuji - kucharz sushi

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejni prawdopodobni uczestnicy to:

Colton Cumbie - student:

Obrazek

Nina Acosta - prawnik:

Obrazek

Troy Robertson - fotograf:

Obrazek

Kourtney Moon - mechanik motocyklowy

Obrazek

Michael Jefferson - bankowiec

Obrazek

Katrina Edorsson - studentka (to juz wiemy kto będzie miał średnią konf poniżej 0,5)

Obrazek

Alicia Rosa - nauczycielka dzieci specjalnej troski w liceum, makijażystka

Obrazek

Matt Quinlan - adwokat

Obrazek

Kim Spradlin - brak danych

Obrazek

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

a wiadomo kiedy rusza 24? bo jestem znudzony 23

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

w połowie lutego

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nina Acosta wygląda jak kopia Dawn

Trochę lepsze zdjęcia kucharza i fizjoterapeutki
Obrazek
Obrazek
Niby po 23 obiecałem sobie nie oceniać po wyglądzie, ale... ta babka ma straszą twarz

Co do jednego świata mam jedną wątpliwość. Czy pojawią się konkursy o nagrody? Bo jeżeli ma być jeden obóz to jak korzystać z nagrody mając obok siebie przegranych?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejna prawdopodobna uczestniczka to Sabrina Thompson - business woman, producentka telewizyjna, właścicielka firmy produkukującej biżuterię, projektantka tej biżuterii, nauczycielka

Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie wiem czy to już padło, ale:
Obrazek
Będzie 18 uczestników. Plemiona nazywać się będą: Manono (panowie) i Salani (panie). Lokalizacja będzie dla wszystkich zaskoczeniem, bo tym razem będzie to Samoa.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Lokalizacja będzie dla wszystkich zaskoczeniem, bo tym razem będzie to Samoa.
:DD

Na początku sceptycznie podchodziłem do tego pomysłu z jednym obozem i podziałem według płci, jednak coraz bardziej podoba mi się ta idea. Mam nadzieję, że ten sezon będzie choć trochę lepszy od South Pacific. Obawiam się jednak, że może wyjść kolejna Tajlandia...

korpiklaani
3rd voted out
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: korpiklaani »

Tzn?bo ja Tajlandii jeszcze nie widziałam? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości