Survivor 24 - spekulacje

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nawet w jakimś sezonie Jeff przed ogłoszeniem wyników pytał się sędziów, czy na pewno nie zdradzali nikomu swojego głosu.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

z twoich propozycji wyszło mi takie coś

Neleah,Darrah - puste i leniwe panienki
wariat-Tom
przerośniętym ego - Rob C.
dziadkowie-Kathy
ulubieniec producentów- Shii-Ann
najsłabsze ogniwa - Stephanie
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Skoro 24 kręcony był w sierpniu.... Ponad pół roku czekać na reunion i wyniki głosowania:O Pierdzielę, cierpliwość to trzeba mieć.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jeżeli Ricka będziesz milej wspominał niż Big Toma to widocznie przynajmniej ja i Kobra jesteśmy z innego pokolenia survivorowego :wink:
bo klasyfikację Kathy jako dziadka i Steph jako najsłabsze ogniwo komentuję westchnięciem :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

frasiek pisze:
słonko pisze:a ja wam powiem, że mam wrażenie, że szybko castu do tej edycji nie poznamy xd sądzę, że producenci nie strzelą sobie znów w stopę i nie będą pokazywać spotów z graczami, którzy i tak odegrają rolę tła w całej edycji, przykład Whitney z 23, tyle zapowiedzi z nią a ledwo widoczna była
Ale oni już chyba wiedzą komu jak poszło, bo nagrywają program z odpowiednim wyprzedzeniem w stosunku do emisji.
tak wie, ale nie o to mi chodzi xd że promowali nie wiedząc kto jak grał, tylko o to że mogli wreszcie pójść po rozum go głowy i zamiast promować osoby, których nam i tak nie chcą pokazać, nie pokażą nikogo, albo przed samym startem o kazdym będzie jakiś mały fragmencik :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Whitney jest wokalistką, może po prostu chcieli zwiększyć oglądalność i zwabić trochę jej fanów. Nie wiem, na ile tam ona jest popularna, ale pewno jakichś tam ma...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:Whitney jest wokalistką, może po prostu chcieli zwiększyć oglądalność i zwabić trochę jej fanów. Nie wiem, na ile tam ona jest popularna, ale pewno jakichś tam ma...
Zajrzałem na wikipedię angielską i z nią jeszcze gorzej niż myślałem że jest. Ona podczas robienia programu nie tylko była w związku, ale była czyjąś żoną.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Najłatwiej jest oceniać życie osób obcych. Różnie w życiu się zdarza i to jest jej prywatna sprawa. Od razu po powrocie wzięła rozwód i związała się z Keith'em. I to nie jest tak, że miała romans w tajemnicy czy coś, tylko od razu postawiła sprawę jasno i zachowała się jak dorosła. Ale pozdrawiam wszystkich ludzi z zajebistymi życiami, w których nie ma problemów, komplikacji i którzy są nieomylni. A im człowiek starszy, tym bardziej wie, że nie wszystko jest czarne albo białe :wink:

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:Najłatwiej jest oceniać życie osób obcych. Różnie w życiu się zdarza i to jest jej prywatna sprawa.
Jak się występuje w reality show to takie rzeczy przestają być prywatną sprawą.
Od razu po powrocie wzięła rozwód i związała się z Keith'em. I to nie jest tak, że miała romans w tajemnicy czy coś, tylko od razu postawiła sprawę jasno i zachowała się jak dorosła.
Jak dla mnie to ona nie zachowuje się jak dorosła, a skoro ma już to parcie na szkło i się pokazała to należy właściwie ocenić jej postawę. I jeżeli Ty twierdzisz, że tak się zachowuje osoba dorosła to ja podejmę dyskusję, mimo, że nie chciałem za bardzo się angażować w ocenianie Whitney na forum.

Branie od razu rozwodu to ma być zachowywanie się jak osoba dorosła? To co to było za małżeństwo, że ta dorosła osoba tak łatwo z niego wyskakuje? Nie chcę zbytnio powoływać się na wikipedię, ale tam było napisane, że wzięła ślub po dwóch miesiącach znajomości. Po ilu dniach w survivor postanowiła, że koniec z tym małżeństwem?

Jak dla mnie Whitney jest po prostu lekkomyślna. Mam nadzieję, że przynajmniej uzgodniła ze swoim mężem jak mniej więcej chce grać w survivor i wtedy można powiedzieć, że jej mąż jest sam sobie winny skoro się zgodził na taką ryzykowną dla ich związku zabawę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Aha, czyli uczestnicy RS albo gwiazdy show biznesu nie mają prawa do prywatności? To, że wzięła z kimś ślub, to od razu nie znaczy, że to była mega wielka miłość do końca życia. Średniowieczne czasy, kiedy na siłe tkwiło się z kimś w związku tylko dlatego, że jest się po ślubie i się nie odchodziło mimo kłótni i nie znoszenia się nawzajem, bo co ludzie powiedzą, już dawno minęły. Albo weźmy Britney Spers, która wzięła kiedyś tam ślub ze swoim kolegów dla jaj, a po 2 dniach się rozwiedli. Może Whitney wzięła jakiś szybki ślub w Las Vegas, bo byli tam na romantycznym wypadzie pod wpływem alkoholu? Tam szybko bierze się śluby i rozwody. Ona poszła do programu, zakochała się w Keith'ie i co? Miała na siłę tkwić w tamtym małżeństwie? Albo oszukiwać męża? Nie, od razu powiedziała mu co zaszło i uzgodnili, że wezmą rozwód. Nie wiemy, co dokładnie było i jaki miała układ z mężem, więc nie możemy tego tak pochopnie oceniać tylko dlatego, że była czyjąś żoną. Być może jest lekkomyślna, ale przynajmniej bierze odpowiedzialność za swoje czyny. I nadal uważam, że to nie jest nasza sprawa, tylko jej :wink:

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Kathy jest dziadkiem gdyż iz ponieważ zawsze ma coś do powiedzenia,
Steph jest słaba przecież nic konkretnego nam nie pokazała...
A nigdzie nie napisałem że wole Ricka od Big Tom-a

Bang Bang!
Come on in,guys!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Rozumiem, ze życzysz sobie dalszej polemiki. Ok :P
Neleah zaliczana do Rotu? Tych pracusiów? Leniwa i pusta? Jakbym miał mówić o pustaku to podałbym raczej Sarah, ale ok.
przerośniętym ego - Rob C.
Przerośnięte ego może mieć Russel, bo Rob jak najbardziej może uważać się za najlepszego zawodnika swojej edycji. Albert czy Jean Robert są osobami, które mają się za nie wiadomo jak ogarniętych i zaznajomionych z grą i co?
Kathy jest dziadkiem gdyż iz ponieważ zawsze ma coś do powiedzenia,
Nie widzę powiązania między tymi atrybutami. "Dziadek", a "zawsze ma coś do powiedzenia". Ok - użyłem ich razem, ale nie napisałem, że jeżeli ktoś mówi dużo bez pokrycia jest się osobą w wieku 60 lat. A ty teraz stwierdzasz: "zawsze coś mówi to jest dziadkiem". Przychodzi mi do głowy większość niebieskich z 21. Starsi faceci, którzy tylko gadają, a jak przychodzi co do czego to wychodzi szydło z worka. O Kathy nie można tego powiedzieć.
ulubieniec producentów- Shii-Ann
I słusznie, bo to wspaniała kobieta. Wcale się nie dziwię producentom, że jest ulubieńcem.
najsłabsze ogniwa - Stephanie
Stephanie z Palau? :shock:

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

No właśnie którą Stephanie masz na myśli? Bo jeśli tą z Palau to chyba inny sezon oglądaliśmy?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

coś mi sie zdaje że się nie zrozumieliście z Gienkiem xd

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Chodziło mi o tą z 22.
A jesli ty masz na myśli Stephanie z 10;11;20 to never mind :wink:
Come on in,guys!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość