Survivor 24 - spekulacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jakoś mi się one we 3 nie podobają, z wyglądu mają zadatki na bycie czyimiś "zombie" :wink: Skoro mają wspólne zdjęcia i się spotykają, to możemy obstawiać, że albo były razem w plemieniu, albo we 3 odpadły przed połączeniem albo we 3 dotarły do jury (oby nie) :wink: W ten sposób wyspekulowano, kto w poprzednim sezonie odpadł przed jury (Mikayla, Mark, Semhar, Stacey, Elyse i Christine mieli siebie nawzajem w znajomych na facebook'u, a nie mieli osób z innych plemion, których nie zdążyli poznać).

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tylko teraz w teorii wszyscy żyją w jednym obozie, a więc każdy zna każdego od dnia pierwszego to jest raz, a dwa kobiety i tak mają tworzyć jedną grupę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Haha racja :wink: Zupełnie o tym zapomniałem :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Kiedyś praktyczni każdy uczestnik był inteligentnym człowiekiem, który miał coś do powiedzenia i cokolwiek sobą reprezentował. Dzięki nim gra była o tym ciekawsza, że nie była ślepym podążaniem za jedną, ogarniętą osobą, jak to się dzieje w dzisiejszych sezonach ;/ Mnóstwo tępych blondynek, pomijanych przez cast m.in. z pewnością dlatego, że niewiele mądrego miałyby do powiedzenia. Smutne, a po zdjęciach widać, że masakra z ostatnich sezonów powraca, o zgrozo -,-

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Colby, po części racja, bo wydaje mi się, że faktycznie w nowszych sezonach producenci przyjmują trochę inne kryteria w doborze castu, ale po części winiłbym tu edit. O tych wszystkich blondynkach typu Kelly mało wiemy. Może faktycznie są puste, ale może są wartościowymi osobami, tylko nie mamy szansy tego dostrzec.

Jak już tu zauważono, Colleen też była beznadziejna strategicznie i nic nie zrobiła, ale jest też sympatyczną dziewczyną i miło się wspomina jej udział. A gdyby nie była pokazywana, to może wyszłaby w pobieżnych ocenach na pustaka:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Oj tam, oj tam.

Whitney zbyt inteligentna nie jest, prawie nie miała konf, a zajęła drugie miejsce w rankingu na najbardziej lubianego uczestnika ostatniej edycji.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Co mnie niezmiernie dziwi, bo nie dość, że nie poznałem tej dziewczyny za dobrze, to jeszcze nie była jakaś szczególnie warta polubienia :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Frasiek a skąd wiesz, że nie jest inteligentna? Przecież jej nie pokazywali, to jak można ją w ten sposób ocenić? Ja ją znam z insidera, wywiadów i czytałem jej wpisy na fejsie i twitterze dotyczące gry i wcale głupia nie jest. Owszem, nie dokonywała wielkich ruchów, ale była w takiej sytuacji, że nie miała jak ich dokonać i grę prowadziła wcale nie lepszą niż ktokolwiek inny, bo Cochran jako jedyny nie trzymał się swoich sojuszów, gra pozostałych była praktycznie identyczna. A to, że jej nie pokazywali, to nie znaczy, że nie miała nic do powiedzenia. A wolałbym już słuchać jej niż setnej konfy Coach'a, Ozzy'ego czy Cochran'a, którzy wcale nie prowadzili takich "genialnych" gier...

Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny, to, kto kogo lubi jest bardzo subiektywne. Po prostu ciekawi mnie, na jakiej postawie można wysnuć takie wnioski, skoro jak sami mówicie, tej osoby się nie zna.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jeżeli nie wróci w jakimś późniejszym sezonie to raczej nie będziemy mieli szansy przekonać się jaka jest. W zasadzie to tyczy się wszystkich uczestników 23.

Swoją drogą jestem ciekawy kto tym razem wygra "wojnę płci".

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:Frasiek a skąd wiesz, że nie jest inteligentna?
Bo inteligentny człowiek, by się nie łudził, że głosowanie na Dawn zamiast na Elysse coś zmieni.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Frasiek a ty jesteś taki bezbłędny tak?xD
Come on in,guys!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Oj tam, oj tam... Najważniejsze jest to, że Ozzy im przebaczył głosy na Elyse i wszystko zakończyło się szczęśliwie. Poza tym nie ma zasady, która mówi, że trzeba głosować jak wszyscy. Każdy dysponuje głosem i może oddać go na kogo ma ochotę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

SPOJLER 23 DO KOŃCA

Ten plan z głosami na Dawn faktycznie do mistrzowskich nie należał, bo nic to w reakcji Ozzy'ego nie zmieniało. Tak czy tak zadziałali świadomie na niekorzyść jego koleżanki, a więc i jego. Potem im przebaczył, bo nie miał za bardzo innego wyjścia;)

Ale mimo wszystko nie jechałbym tak bardzo na Whit, trudno stwierdzić, czy była jakaś szczególnie inteligentna, ale uważam, że niegłupia. Praktycznie jako rodzynka wśród facetów ugruntowała sobie dobre miejsce w sojuszu i gdyby to Savaii byli po połączeniu górą, mogłaby się liczyć w grze o milion. Nie grała emocjonalnie, tylko z pewnym wyrachowaniem, były z Elyse dość blisko i mogła nie godzić się na całą akcję. Do spółki z Dawn wymyśliły też plan pozyskania Alberta żeby się ratować, a więc nie siedziała zapłakana czekając na egzekucję, tylko próbowała działać. Szału strategicznego nie było, ale było wiele słabszych osób.

Jeśli ktoś był pokazywany tak mało, to trzeba moim zdaniem oceniać go ostrożnie, bez względu na to, w którą stronę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Tak czy siak nie podlega dyskusji, że o Whitney prędzej czy później zapomnimy, za to casty z pierwszych edycji przynajmniej ja pamiętam niemalże w całości do dziś, a wiele z tych edycji oglądałem dobre kilka lat temu :wink: w zasadzie, dziś nie jestem w stanie podać przynajmniej 5 imion z s21 czy s22, za to wymienić mogę całe borneo czy markizy.
ale to tak ode mnie :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To swoją drogą:) Ale gdyby zmieniono osobę odpowiedzialną za edit na tę, która była na początku plus jeszcze do tego ograniczyli z powrotem liczbę uczestników do 16, to moim zdaniem tak by nie było:) W pierwszych sezonach też trafiały się różne osoby, nie każdy był jakiś mega, a jak mówisz pamiętasz.

Może szerzę herezję, ale osobiście wolałbym zobaczyć jeszcze raz sporo osób z najnowszych sezonów niż większość plemienia Pagong:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości