Survivor 24 - spekulacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 24 - spekulacje

Post autor: Jack »

Spekulacje nt. 24-go sezonu "Survivor".

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Gdzieś czytałem, że ten też ma się odbyć w Samoi. Mogliby wybierać inne miejscówy, nie było jeszcze nic w północnej Afryce na przykład:) Jeśli by znaleźli jakąś odpowiednio bezpieczną strefę... Albo totalna odmiana i gdzieś, gdzie jest zimno;) Polowaliby na foki, a rady plemiania odbywałyby się w jakimś iglo;)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak, 24-ty sezon ma by filmowany w Samoi. Mam nadzieję, że sezony 25/26 będą realizowane w innym miejscu niż Oceania.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja proponuję dla nich Polskę xdd
co jak co ale by ich trafiło jak nic jakby u nas kręcili :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

słonko pisze:ja proponuję dla nich Polskę xdd
co jak co ale by ich trafiło jak nic jakby u nas kręcili :wink:
:D

Jak dla mnie może być to każde państwo byle nie Samoa...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

słonko pisze:ja proponuję dla nich Polskę xdd
co jak co ale by ich trafiło jak nic jakby u nas kręcili :wink:
O tak! I przeżyć tu za płacę minimalną:D Prawdziwy survival!
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
słonko pisze:ja proponuję dla nich Polskę xdd
co jak co ale by ich trafiło jak nic jakby u nas kręcili :wink:
O tak! I przeżyć tu za płacę minimalną:D Prawdziwy survival!
Pewnie na Samoa zostaną do końca istnienia programu...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny sezon najprawdopodobniej będzie nazywał sie...

Survivor One World

Ma to być walka plemienia kobiet z plemieniem mężczyzn, jednak twist związany z tytułowym jednym światem ma być taki, że oba plemiona będą żyły w jednym obozie. Ma nie być powrotów byłych zawodników. Nie wiadomo, co z Redemption Island.

Oto artykuł:
http://www.realityblurred.com/realitytv ... -one-beach

EDIT:

Ma nie być redemption island

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jakoś mi się ten pomysł nie podoba. Szykuje się jeden wielki bigos. Przez taki ''podział'' ponad połowa osób nie będzie zauważana w tłumie. Nazwa za to brzmi epicko. Brak RI to dobra wiadomość. Miejmy nadzieję, że już nigdy nie powróci.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

RI jest dobra jak tak teraz oglądam, bo to coś nowego. Ale to dobre właśnie na jeden czy dwa sezony. "The tribe has spoken" musi jednak znów mieć wartość niepodważalną:D, zresztą idea RI nie jest do końca sprawiedliwa.

Powrotów już póki co starczy. Jeśli chodzi o ten one world, to zgadzam się z Kobrą. Będzie tak do dziesięciu widocznych osób, a reszta statyści. Jeszcze jak dadzą do castu dwudziestkę to już w ogóle. Tzn może to być ciekawa odmiana, ale też na jeden sezon. Pomiędzy tymi wszystkimi odmianami nie powinni też rezygnować z Survivora w starym, dobrym stylu.

Na pewno idea dotychczasowych obozowych "dwóch światów" jest ciekawa, bo widz porówuje życie w dwóch niezależnych plemionach, ocenia, które jest bardziej zgrane, w którym jest lepsz atmosfera, które silniejsze... I to byśmy na tę jedną edycję stracili. Z drugiej strony, na pewno byłby to ciekawy twist strategiczny, sojusze byłyby formowane zupełnie inaczej.

Ma ktoś jakiekolwiek informacje nt dalszych losów programu? Słyszałem, że z oglądalnością niestety nie jest ostatnio dobrze. Jeff lub ktokolwiek wypowiadał się nt perspektyw programu już po tej zaplanowanej 24 edycji? Miejmy nadzieję, że się nie skończy:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Edycja 25 i 26 będzie na pewno. Ze względu na nowy program Jeff'a będą one kręcone wcześniej - nie latem lecz na wiosnę.

A co do 24, początkowo miał to być sezon second chances - z ciekawymi zawodnikami, którzy odpadli przed połączeniem. Pewniakami byli na pewno (bo prowadzono z nimi rozmowy) Billy z Cook Islands i Francesca z Redemption Island (Jeff powiedział w wywiadzie, że ją uwielbia i chciałby jej powrotu, co mnie cieszy osobiście :wink: )

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No to mi ulżyło:) Świetna gra pod każdym względem i jak dla mnie mogłaby trwać bez końca:)

Pomysł second chances byłby super. Może w takim razie zrealizują ten plan jako 25 albo 26 edycję. Proponowałbym ostatnią wyeliminowaną zawodniczkę przed mergem z Cook Islands, trzeciego i szóstą voted-outów z Afryki, pierwszego z Amazon, dwójkę ostatnich przed mergem z Guatemali i zawodnika, którego w Outback wyeliminował wypadek:)

Kiedyś czytałem - chyba na reality-tv.pl - plotę jakoby miał w przyszłości zostać zrealizowany Survivor Celebrity, który byłby odpowiednio krótszy. Ale to akurat byłoby beznadziejne, większość takich gwiazdeczek pewnie by im porezygnowała w trakcie programu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

zresztą idea RI nie jest do końca sprawiedliwa.
To jak z ukrytym immunitetem - na początku sposób jego użycia nie był dobrze obmyślony. Dopiero z czasem zaczęło funkcjonować dobrze. Przyznam, ze chętnie zmieniłbym co nie co w RI.
Edycja 25 i 26 będzie na pewno. Ze względu na nowy program Jeff'a będą one kręcone wcześniej - nie latem lecz na wiosnę.
Czyli, co? Jeff szykuje sobie jakieś zabezpieczenie w razie czego. :D
SC byłoby ciekawe, ale może nie tak prędko. Dopiero co była edycja specjalna. Następna powinna być nie wcześniej niż za jakieś 3 sezony.
Kiedyś czytałem - chyba na reality-tv.pl - plotę jakoby miał w przyszłości zostać zrealizowany Survivor Celebrity
Coś kiedyś obiło mi się o uszy. Tak by to wyglądało:
http://www.youtube.com/watch?v=VbowLpU3ZOs
A poważnie, to nie rozumiem tych wszystkich gwiazdeczek pchających się do reality show.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Prawdopodobni uczestnicy to:

Monica Culpepper - fizjoterapeutka, żona jakiegoś znanego piłkarza, wiek nieznany

Obrazek

Jay Byars - zrekrutowany przez Jaime z China, która teraz pracuje przy castingach do programu, gej, model, zagorzały i mega wierzący katolik

Obrazek

Christina Cha - dziennikarka, koreanka

Obrazek

Leif Manson - brak dokładnych informacji

Obrazek

Ryan Freeman - finalista konkursu internegowego, w którym internauci głosowali na nagrania uczestników, których chcieliby zobaczyć w programie (poprzedni finaliści to Jimmy T. z Nicaragua i Rick z South Pacific), nauczyciel

Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Wspólny obóz mi się podoba, bo zmniejsza szansę na sytuację, że po połączeniu stare plemię, które uzyska przewagę najpierw zdziesiątkuje drugie, a dopiero się weźmie za wewnętrzne rozgrywki. Ciekawe jak to wyjdzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość