Survivor 24 - spekulacje

ODPOWIEDZ
frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Tutaj wstępnie spodobały mi się autozapowiedzi Kim, Matta i Christine. Nina ma 51 lat? Wygląda na prawie dwie dychy mniej.
Dzięki temu, że tak młodo wygląda będzie jakaś starsza kobieta w grze...

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Leif Manson jest pierwszym karłem w programie...
Myślę, że to może być jedna z tych osób, którą będą pokazywać od początku do końca...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Widok takiej osoby, nie poddającej się mimo przeciwności losu będzie motywujący, ale przypuszczam, że może szybko dostać łatkę "threat". Tak jak to było u Kelly B.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

dodali nowy filmik pokazuj±cy cast + sceny z odcinków

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=Wjt5XOytBYA&feature=player_embedded[/quote]

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Leif mnie akurat martwi jeżeli chodzi o fabułę sezonu. Mam wrażenie, że chcą powtórzyć znajome wątki: Christy (6) i Chad (9).

Wiecie może iluosobowy będzie finał? Błagam, powiedzcie, że 2.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z ciekawostek podział na tych, którzy zgłosili się do programu sami i na rekrutów:

Applicants:

Troy
Kim
Michael
Matt
Christina
Colton
Nina
Greg
Jonas
Leif

Recruits:

Jay
Chelsea
Alicia
Kat
Kourtney
Bill
Sabrina
Monica


EDIT: Po obejrzeniu filmików, które odnalazła Matix (dzięki za podzielenie się!), moje top 3 to: Sabrina, Matt i Kourtney (która chyba faktycznie jest słodziakiem). Moją sympatię wzbudzili również Alicia, Kim i Bill.

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

Kobra nie wiem czemu upierasz sie przy dwuosobowych finałach?! Masa ciekawych graczy, którym wygrana sie nalezala odpadla wlasnie w f3 ;p

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Szewik, z jednej strony tak, ale przy dwuosobowych finałach jest zawsze więcej dramy, zwycięskie sojusze muszą dzielić się jeszcze bardziej i jest ciekawiej:) Poza tym nie ma ryzyka remisu w finale. Przy trójkach nie możemy tego wykluczyć. Nie wiem, co oni zrobią gdy kiedyś do tego dojdzie na gali końcowej, będzie zonk.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Z tymi trzyosobowymi finałami zaczęły się te wszystkie udziwnienia i nie widzę w nich nic wyjątkowego. W czwórce co najwyżej może dojść do remisu w walce o finał, ewentualnie to decyzja trzech osób kogo wykluczyć. Jeżeli jest jeszcze jedna rada w 3 poprzedzająca finał dochodzi do tego także "ostatni sprawdzian" dla osoby z immunitetem, aby samemu zadecydować swoim losie, co wcale nie jest takie proste. W finale trzyosobowym często ignoruje się kogoś, o kimś się zapomina, pomija skupiając wyłącznie na jednej osobie. I tak jestem przekonany, że jakiś tam wpływ na rozpoczęcie finałowych trójek miał sezon 12 i jego przebieg.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Nie wiem czy mi się przywidziało, ale w "next time on Survivor ( 2 ep. )"
ktoś pokazał przy ognisku Jonas'owi i Jay'owi HII Colton'a. :O

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Może to po prostu ten drugi HII ?
Come on in,guys!

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Colton pokazal swoje HII Jonasowi i wg Troyzanowi i to może byc zapowiedz sojuszu "wyrzutkow" czyli Coltona, Grega, Troya, Jonasa i Leifa, o ktorym gdzies tam cos widzialem.
Obrazek

Guest

Post autor: Guest »

AussieRaf pisze:Albo mnie sie wydaje, albo Katrina ma blizne na klatce piersiowej jakby po operacji plastycznej piersi
Wyda³o siê podczas ostatniego odcinka ... szkoda mi dziewczyny..

Guest

Post autor: Guest »

Pisa³am o tym, po odcinku, w którym Kat rzekomo nie wiedzia³a co to wyrostek, ¿e jak na dziewczynê z blizn± po operacji serca powinna byc bardziej medycznie ogarniêta :p Ale to nie by³ ¿aden szoker, potem kilka razy trafia³am na niusy dotycz±ce jej choroby w³asnie. Trochê siê dziwiê ¿e pozostali rozbitkowie nie potrafili rozpoznaæ tak charakterystycznej blizny (mo¿e chirurgów nie ogl±daj± :D)

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Ja nie wiem jak wy czytacie te prezentacje uczestników przed rozpoczęciem edycji ale:

"Kat mówi: Kocham chłopców i kocham rozmawiać z ludźmi. Gdy byłam mała, przetrwałam dwie tragiczne operacje na otwartym sercu. Musieli mi wstawić zastawkę serca świni. Ładna zrobiłam się dopiero dwa lata temu."

więc jakby nie było od samego początku było wiadome o tej jej bliźnie...
Come on in,guys!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość