Survivor 24 - spekulacje

ODPOWIEDZ
frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Jeśli ktoś był pokazywany tak mało, to trzeba moim zdaniem oceniać go ostrożnie, bez względu na to, w którą stronę.
I dlatego ostrożnie napisałem, że nie jest zbyt inteligentna, a i to w sumie nie ma znaczenia dla tego co napisałem na początku. Nawet jeżeli jest superinteligentna to tego nie pokazano w programie(bo prawie w ogóle jej nie pokazano), więc wystarczyła ładna buzia, żeby Whitney zajęła drugie miejsce w rankingu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Raczej wystarczyło to, że reszta castu była wyjątkowo niesympatyczna z małymi wyjątkami, bo osoby, które polubiłem w tym sezonie mogę policzyć na palcach 1 ręki :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

tombak90 pisze:
Może szerzę herezję, ale osobiście wolałbym zobaczyć jeszcze raz sporo osób z najnowszych sezonów niż większość plemienia Pagong:D
A przestań :D ja bym im niemałe pieniądze z własnej kieszeni dopłacił, by zobaczyć jeszcze raz Grega, Colleen i Gervasa :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja wam powiem, że mam wrażenie, że szybko castu do tej edycji nie poznamy xd sądzę, że producenci nie strzelą sobie znów w stopę i nie będą pokazywać spotów z graczami, którzy i tak odegrają rolę tła w całej edycji, przykład Whitney z 23, tyle zapowiedzi z nią a ledwo widoczna była

choć dobrze by było gdyby choć miesiąc przed pokazali cast xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Już nie pokażą miesiąc przed. Dzisiaj jest 17go, a Survivor rozpoczyna się 15go lutego :) Sądzę, że w najbliższych dniach poznamy cast. Pewnie w tym tygodniu.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja mam wrażenie, że dopiero przed samą edycją, tydzień góra dwa poznamy graczy xd
ale lepiej żebym się rozczarowała :lol:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Bez różnicy kiedy. Pewnie i tak się okaże, że mamy z 3 puste i leniwe panienki, jednego wariata, kolesia z przerośniętym ego, dwójkę dziadków, którzy zawsze mają coś do powiedzenia, ulubieńca producentów, najsłabsze ogniwa, jednego zaopatrzeniowca, osobę, która nie ogarnia tematu.
A poważnie mam nadzieję, że sezon poprawi program w moich oczach i przynajmniej po części będą tam ludzie na poziomie 6 czy 9 sezonu.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Kobra pisze: Pewnie i tak się okaże, że mamy z 3 puste i leniwe panienki, jednego wariata, kolesia z przerośniętym ego, dwójkę dziadków, którzy zawsze mają coś do powiedzenia, ulubieńca producentów, najsłabsze ogniwa, jednego zaopatrzeniowca, osobę, która nie ogarnia tematu.
eee...czyli kogo byś tam chciał mieć?
Come on in,guys!

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Inteligentne osoby a nie pustaki, przez które odechciewa się oglądać ten program

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

eee...czyli kogo byś tam chciał mieć?
Cieszę się, że pytasz i już odpowiadam:
Kelly (1) / Elizabeth (2) / Neleah (4) / Darrah (7) > Natalie / Ashley (22) i innych Kelly z Samoa czy Nicaragua
Stephanie (10/11) > Sophie / Whitney (23)
Matthew (6) > Brandon / Philip / Ozzy
Rob C. (6) / Chris (9) > Jim (23) / Chase (21)
Tom (3) > Ralph (22)
Deena (6) / Kathy (4) > Julie (22) / Dwan (23)
Shii-Ann (5) > Mikayla (23)
Równe traktowanie wszystkich > Russel, Ozzy, Brandon, Coach

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja bym chciał sweethearta w stylu Taj, ładną i niegłupią dziewczynę w stylu Elisabeth, stratega-villaina w stylu Russella, Jima, Marty'ego czy Roba w całości pochłoniętego numberami (ale oczywiście nowego) i jakąś typową black widow jak Jerri:) Pozytywny świrus a'la Cao-Boi. Plus taką wszechstronną, niepozorną Peih-Gee, którą ceniłem praktycznie w każdym aspekcie gry. Dla śmiechu jakiś nieogarnięty megaloman typu Jean-Robert czy Christine:) W plemieniu kobiet może jakaś ciotka-przywódczyni jak Deena, jedna z moich ulubionych uczestniczek:)

Widziałem, że praktycznie każda ostatnia edycja była krytykowana, więc czas chyba na odmianę?:wink: Bądźmy dobrej myśli, twist może się okazać ciekawy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

słonko pisze:a ja wam powiem, że mam wrażenie, że szybko castu do tej edycji nie poznamy xd sądzę, że producenci nie strzelą sobie znów w stopę i nie będą pokazywać spotów z graczami, którzy i tak odegrają rolę tła w całej edycji, przykład Whitney z 23, tyle zapowiedzi z nią a ledwo widoczna była
Ale oni już chyba wiedzą komu jak poszło, bo nagrywają program z odpowiednim wyprzedzeniem w stosunku do emisji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak. Survivor 24 był w większości nagrywany w sierpniu (tak mi się wydaje)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zupełnym nawiasem, z ciekawości - finaliści rzeczywiście aż tyle czekają na ujawnienie głosów jury? Od nagrywania do programu na żywo, który w tym przypadku będzie po tylu miesiącach? Chyba bym skisł z ciekawości. A może już wiedzą wszystko po cichu tylko udają zaskoczonych;)?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Mają podpisane umowy, w których przewidziane są jakieś wysokie konsekwencje finansowe za złamanie poszczególnych warunków umowy - równie dobrze obrażony na cały świat, wywalony na początku s22 Russell mógłby cały sezon sprzedać zaraz po realizacji, a tak producenci są pewni, że niespodzianek akurat tego typu nie będzie :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości