S26E04 "Kill or Be Killed"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S26E04 "Kill or Be Killed"

Post autor: Davos »

Właśnie obejrzałem ten odcinek.
Shamar został ewakuowany. Oj jak mi przykro... :P Generalnie nie lubię medicali, ale zachowanie Shamara w obozie było tak tragiczne, że cieszę się, iż nie będę musiał tego więcej oglądać. Szkoda tylko, że to się nie zdarzyło dzień później, bo może Fani nie mieliby wtedy rady, a tak niestety stracili 2 osoby. I jeszcze Laura poleciała... Szkoda, bo lubiłem ją i była jednym z najlepszych graczy w swoim plemieniu, ale niestety pogrążyły ją te nieszczęsne zadania i poniekąd rozumiem decyzję pozostałych, że chcieli zostawić silniejsze osoby, żeby jeszcze mieć jakieś szanse na wygrywanie zadań i wyrównanie składów z Faworytami. Pytanie tylko, czy ten krok nie pogrąży dominującego sojuszu, bo jeśli trafi się jakiś twist np. przemieszanie, to Reynold i Eddie raczej nie będą chcieli grać z dotychczasowymi współplemieńcami. Więc ta decyzja może wyjść bokiem Michaelowi, Mattowi, Sherii i Julii. Swoją drogą to Matt i Michael byli tymi, którzy zadecydowali o losie Laury (a szczególnie Matt, który na to namawiał Michaela), bo Sherri i Julia zapewne tylko dołączyły swoje głosy, nie chcąc się wyłamywać, skoro i tak nie miały już szans odwrócić sytuacji.

U Faworytów dość sielankowo. Philip powymyślał wszystkim ksywki i choć nadal patrzę na niego z pewnym pobłażaniem to jednak nie denerwuje mnie aż tak jak w swoim sezonie. I jego gra teraz wygląda dużo lepiej, bo bardzo słusznie próbuje podtrzymywać więzi nie tylko ze swoimi sojusznikami, ale i z osobami spoza sojuszu, na wypadek ewentualnego przemieszania czy konieczności trzymania jedności plemienia po mergu. Podoba mi się taka gra i sam bym na jego miejscu robił dokładnie to samo.

Cieszyły też aż dwa zadania i to obydwa w wodzie. Zwłaszcza, że obydwa trzymały w napięciu do samego końca. Fajna nagroda w postaci wizyty tubylca, zawsze lubię tego typu nagrody :) Rozwalił mnie też komentarz Malcolma o "filipińskim Gollumie" :)

Niestety z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że Brandon znów będzie szalał :/ Mam nadzieję, że w końcu jego zachowanie go pogrąży na dobre...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26: Caramoan - Fans vs Favorites”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości