S26E05 "Persona Non Grata"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S26E05 "Persona Non Grata"

Post autor: Davos »

No niestety trudno się z tym nie zgodzić... I choć powrót kilku osób mnie bardzo ucieszył (Andrea, Erik) to jednak brakuje tu jakichś większych gwiazd Survivor. Fanów też mogli dobrać lepiej, przecież prawdziwych fanów chętnych do gry na pewno mieli mnóstwo...
A Brandon zamiast do kolejnego sezonu Survivor, powinien trafić do dobrego psychiatry...
Obrazek

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

S26E05 "Persona Non Grata"

Post autor: Rider Girl »

Trudno też być zdrowym psychicznie jak posiada się taką rodzinę jak Brandon i czytałam też wujaszek Russell uważa że Brandon nic takiego złego nie zrobił i że to wina Philipa że Brandon tak się zachował.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S26E05 "Persona Non Grata"

Post autor: Davos »

No cóż, cała rodzinka siebie warta... Ojciec Brandona z tego co czytałem, też nie jest lepszy... Ale Russell mimo wszystko aż tak nie świrował w grze, no i przynajmniej dokonywał ciekawych ruchów strategicznych. Brandon zaś w strategii był równie mierny jak w zachowaniu i jedyne co o nim można powiedzieć pozytywnego to że radził sobie dobrze w zadaniach.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26: Caramoan - Fans vs Favorites”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości