S26E05 "Persona Non Grata"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S26E05 "Persona Non Grata"

Post autor: ciriefan »

IN A “SURVIVOR” FIRST, ONE CASTAWAY SUFFERS A HISTORY-MAKING MELTDOWN, on “SURVIVOR: CARAMOAN – FANS VS. FAVORITES,” WEDNESDAY, MARCH 13
"Persona Non Grata" — The Favorites must contend with an out-of-control Brandon when he stuns his tribemates and reveals his hidden desire to sabotage their camp, leading up to a history-making meltdown, on SURVIVOR: CARAMOAN – FANS vs. FAVORITES, Wednesday, March 13 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

CHEAT TWEET: In a #Survivor ep you can’t miss, 1 castaway suffers a history making meltdown!

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

I tego można było się spodziewać, gdy daje się do gry kogoś z rodziny Hantzów... nie wiem oni nie przechodzą jakichś badań psychologicznych czy coś? Płakać po Brendonie nie będę na pewno, jeszcze teraz Philipa po proszę usunąć i będzie okej ;d
a co do odcinka
miałam nadzieję, że jednak nie pojawi się nowy HII, Reynold miałeś jedne, użyłeś, to teraz po co nowy? po odejściu Laury jakoś nie mam komy kibicować w plemieniu fanów, wiec jak oni sobie tam ganiali szukając tego HII, było mi wszystko jedno kto go znajdzie xd
ulubieńców komentować chyba nie trzeba, jedno wielkie 'kochające się' plemię zostało bez fasoli i z resztkami ryżu, a i przemieszanie nam szykują prawda? Cóż mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre dla Corinne, bo kogo jak kogo, ale jej nie chcę widzieć odchodzącej z gry ;d dziś wreszcie dali jej szansę na wypowiedzenie się :lol: w przeciwieństwie do Brendy, która w ogóle miała jakąś confę przez te 5 odcinków?

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Wooow, świetne to było :P
w zasadzie to nie ma co się rozwodzić nad tematem, spotkało się dwóch debili i było ciekawie :)
Przemieszanie się szykuje, super.

Guest

Post autor: Guest »

Odcinek jednej postaci. Psychopata na szczê¶cie w koñcu wylecia³ i baaardzo mi³o by³o zobaczyæ ulgê na twarzach reszty plemienia.

Je¿eli to nie jest re¿yserowane to wielki minus dla realizatorów, ¿e niestabiln± psychicznie osobê dopu¶cili do interakcji z normalnymi ludzi.
Stary, dobry Russel by³ racjonalny i ponad miarê wyrachowany, a ta pipka mu do piêt nie dorasta.
Chaotyczne zachowanie by³o, przepraszanie by³o, gro¼ba odej¶cia by³a, zmiana zdania równie¿, rage by³, tylko brakowa³o, ¿eby kó³eczko religijne jak ostatnio uskutecznia³ :|. Wspó³czujê ¿onie i dzieciom.

U fanów nic ciekawego poza tym, ¿e g³upio wygl±da³ zagro¿ony Eddie, który le¿y sobie jakby nigdy nic w obozie, kiedy reszta szuka³a uber-znajdzki. Dobrze równie¿, ¿e nie odpad³a im koeljna osoba i jako tako siê ilo¶æ ludzi w plemionach wyrówna³a. Ciekawe tylko czy spoiler z nastêpnego odcinka jest tak oczywisty jak nam siê wydaje czy to jaki¶ inny twist?

Brandon - kill yourself !!

Guest

Post autor: Guest »

I jeszcze jedna ma³± uwaga co do Pana Specjalisty - w swoim sezonie zachowywa³ siê te¿ jak osoba, której co¶ spod sufitu odpad³o - ciê¿kiego - prosto na g³owê.
W tym sezonie sprawia jednak pozory pozytywnie zakrêconej osoby, a jego zagrania z nadawaniem rang osobom z plemienia wydaj± siê bawiæ i zainteresowanych i jego :)
Plus równie¿ dla niego, ¿e mimo jechania po nim jak po burej suce przez Brandona uda³o mu siê (prawie) komentarze powstrzymywaæ.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »


slipdog
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2013, 00:00
Kontakt:

Post autor: slipdog »

i to są w końcu świetne osoby a nie takie pipy siedzące i śpiewajace w kółeczku. Ale wiem wiem dla was powinno być 10 takich samych te same IQ i jeszcze wygląd :D Jakie to było straszne...jak w horrorze Brandon wyjął maczete, zabił operatorów a potem ścigał biednych ludzi po wyspie...przerażajace. Nastepnym razem będzie dla waszej radości 20 osob każda po relanium :D

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

slipdog pisze:i to są w końcu świetne osoby a nie takie pipy siedzące i śpiewajace w kółeczku. Ale wiem wiem dla was powinno być 10 takich samych te same IQ i jeszcze wygląd :D Jakie to było straszne...jak w horrorze Brandon wyjął maczete, zabił operatorów a potem ścigał biednych ludzi po wyspie...przerażajace. Nastepnym razem będzie dla waszej radości 20 osob każda po relanium :D
pfff ten świr zabrał ponad 15 minut odcinka, czego się dowiedzieliśmy, tego, że jest kompletnym debilem, nie potrafi się zachować, akcja z ryżem dziecinada oni tam głodują, a zaje*any Pan Hantz wszystko wy*ebał
jak dostanie 3 szansę to zwątpię w surva
szacun dla Specjalisty za to, że wytrzymał z nim 13 dni (jak pozostała 7)

nie chodzi nam o to aby było 20 tych samych osób, ale jak mam oglądać pojebów w akcji to ogladam sadistica

steph
3rd voted out
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: steph »

Lubimy i nakręcamy się odcinkami pełnymi twistów, emocji i wrażeń. Ale tym razem to napięcie i poczucie zagrożenia całkiem innego typu, udzieliło się nawet mi. Przerażają mnie tacy ludzie jak Brandon, nie rozumiem dlaczego został od ponownie dopuszczony do gry, zwłaszcza że już w poprzednim sezonie wydawał się niestabilny dla przeciętnego widza, więc psychologowie i osoby odpowiedzialne za cast musiały to widzieć.
jego odejście było okropne i niesmaczne, czułam spory dyskomfort to oglądając.
podobną załamkę mielismy już w polskim BB, do dziś wspominam to z ciarkami na plecach.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

CBS to trolle, co odcinek dają początek, że niby fajnie, pełne intro, ale nagle włącza im się trolololo, "Haha! Liczyliście na całe intro, ale niee, będzie skrócone! Ale jesteśmy wredni!"

Zadania, znów dwa<3333333333, bardzo fajny rewardzik, Sherri i ten dźwięk jak nie trafiała. xDD Trochę nie pasował mi dźwięk Redemption Island przy odbieraniu nagrody, ale nie wnikam. ;x No i fajna ta rada na zadaniu.

Faworyci:
The Urinator - Boże, ja nie wiem, ale dla takich ludzi powinny być jakieś specjalne zabiegi wymiany mózgu. <papa>
Corinne - Miała konfę! A nawet dwie, uwielbiam ją <3


Fani:
Reynold - Taaa, takie to realne, że znalazł od razu 2 hii... no, ale cóż, Russell V2.
Julia - jest dobra w zadaniach. Tyle o niej wiem.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

lol

moim zdaniem rada na zadaniu to żal : P

ale ogólnie było coś ciekawego i coś czego nie było :D

PS. czy mi się wydaję, czy do tej pory we wszystkich zadaniach było coś z rzucaniem?

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Dla mnie był to najgorszy odcinek z wszystkich 26 sezonów. To, że Brandon normalny nie jest wiadomo od dawna, i szkoda tracić czas na oglądanie jego psychopatycznego zachowania. Mam takie wrażenie, że nawet gdyby nie wywalili go, to Jeff musiałby go usunąć z gry, bo kto wie co by zrobił. Każda jego wypowiedź była dla mnie żenująca i oglądało się to jak Jerrego Springera (widziałam cały jeden odcinek, drugiego bym nie dała rady obejrzeć).

Wybuchu Brandona się spodziewałam, ale Andrea (wtf) mówiąca mu, że jak przegrają to wyleci. Jak normalna osoba może coś takiego zrobić. Gdyby ugryzła się w język to byłby przynajmniej ładny blindeside a i ryżu by mieli pod dostatkiem. A potem jeszcze wielki jej płacz na IC. Sama słyszała jak mówił o swoich planach na sabotowanie ryżu moczem :D

Najlepszą zabawę z tego wszystkiego mieli fani, po pierwsze dostali za darmo immunitet, a po drugie zobaczyli, że favs nie są zbytnio zgrani.

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

Stach pisze:lol

moim zdaniem rada na zadaniu to żal : P

ale ogólnie było coś ciekawego i coś czego nie było :D

PS. czy mi się wydaję, czy do tej pory we wszystkich zadaniach było coś z rzucaniem?
co do rady to wydaje mi się, ze Jeff widział, że brandon ma załamanie psychiczne i nie nadaje się już do gry dlatego chciał przyspieszyć jego odejscie..


Odcinek porażka, z Brandona sie nie śmieje bo z chorych nie wypada.. Szkoda tylko, że realizatorzy nie wybrali kogoś ciekawszego do gry na jego miejsce... Ja w jego miejsce wolałbym zobaczyc chociazby Roba C.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Hantz Show
Po pierwsze. Wydaje mi się, że aby dostać się do programu trzeba przejść badania psychologiczne. Ktoś chyba o tym zapomniał i dopuścił Brandona do gry. Po drugie to jego zachowanie, marnotrawienie jedzenia itd. już powinno w jakimś sensie zaważyć o wyrzuceniu Brandona z programu.
Ta cała "rada" to porażka. Nigdy czegoś takiego nie było i mam nadzieję, że więcej nie będzie miało miejsca. Kiedyś ta gra była zupełnie inna. Ludzie naprawdę walczyli o zwycięstwo, tęsknili za domem, mieli swoje problemy, ale nie wyżywali się na innych i walczyli do końca.
Mam nadzieję, że CBS juz nigdy nie popełni tego błędu i już nigdy nie zobaczymy żadnego Hantza w żadnym reality-show. Dobrze, że Brandon jeszcze nikogo nie uderzył jak Willie w BB. Oni mają coś w genach już od pokoleń.
I czekam na ten "wywiad" z Brandonem. Pewnie będzie powtórka z tego co wydarzyło się latem, czyli żałosne, pytania, żałosne odpowiedzi i show Hantzów na twitterze.

I Jeff cały czas podczas tej wyzwania i tej "rady" się śmiał. Trochę dziwne zachowanie. Dawn, Andrea ryczały, a ten się śmieje...

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Odcinek nie tyle mi siê nie podoba³, co zirytowa³, mówi±c eufemistycznie.
A najbardziej wkurzy³a mnie osoba, bez której ciê¿ko wyobraziæ sobie istnienie tego show. Chodzi oczywi¶cie o Jeffa. Jego zachowanie by³o skandaliczne i bardzo wiele straci³ w moich oczach. Rozumiem, ¿e ma do Hantzów jak±¶ s³abo¶æ, ale jego wyrozumia³o¶æ i specjalne traktowanie Brandona by³y ¿enuj±ce. Facet demoluje obóz, sabotuje zapasy, rzuca wyzwiskami w stosunku do innych, obra¿a i jest agresywny, a Jeff proponuje mu specjalne miejsce przy sobie, 15 minut na przemowê, pe³ne wsparcie i k... masa¿?! W dodatku ca³y czas weso³y, jakby zdawa³ siê mówiæ "rewelacja, ale bêdzie ogl±dalno¶æ".
WTF?!

U Gota ciekawie, bo znowu jest HII. Ciekawe czy i jak go wykorzystaj± za tydzieñ.
Bikal - tak jak nie rozumia³em dlaczego Andrea znalaz³a siê w sk³adzie, tak teraz utwierdzam siê w swojej niechêci do niej. I w dalszym ci±gu niesprawiedliwa edycja - szczê¶liwie zobaczyli¶my Corinne, ale w dalszym ci±gu brak Brendy i Erika.

Za tydzieñ powinno byæ ok.

slipdog pisze:i to s± w koñcu ¶wietne osoby a nie takie pipy siedz±ce i ¶piewajace w kó³eczku. Ale wiem wiem dla was powinno byæ 10 takich samych te same IQ i jeszcze wygl±d :D Jakie to by³o straszne...jak w horrorze Brandon wyj±³ maczete, zabi³ operatorów a potem ¶ciga³ biednych ludzi po wyspie...przera¿ajace. Nastepnym razem bêdzie dla waszej rado¶ci 20 osob ka¿da po relanium :D
Jeste¶ taki zasadniczy w swoich opiniach :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26: Caramoan - Fans vs Favorites”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości