S26E11 "Come Over to the Dark Side"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S26E11 "Come Over to the Dark Side"

Post autor: ciriefan »

THE POPULAR FOOD AUCTION RETURNS AND THE THREE AMIGOS CONCOCT A LIE IN ATTEMPT TO TAKE CONTROL OF THE GAME, ON "SURVIVOR: CARAMOAN – FANS VS. FAVORITES," WEDNESDAY, APRIL 24

"Come Over to the Dark Side” — The popular food auction returns and the Three Amigos concoct a lie in attempt to take control of the game, on SURVIVOR: CARAMOAN – FANS vs. FAVORITES, Wednesday, April 24 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: S26E11 "Come Over to the Dark Side"

Post autor: Vogue. »

AUKCJA <3 i już wiem, że odcinek będzie świetny :D.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No to bez wskazówki do kolejnego HII się chyba na niej nie obejdzie xD
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

W sumie niewiele się działo. Ciekawie było tylko i wyłącznie w momencie, gdy Andrea postanowiła siedzieć na studni z wodą i nie pozwolić tym samym na szukanie HII przez Malcolma. Jako, że zapowiedzi zwykle mówią o czymś co się nie dzieje (powinni to raz zmienić i zrobić tak, że rzeczywiście się to stało) to wiadome było, że nikt nie przeskoczy.
Brawo dla Andrei, że postanowiła chamsko siedzieć i się nie ruszać z miejsca a nie jak Cochran pójść się wysrać w krzaki. Co prawda takim zachowaniem sobie nagrabiła jeszcze bardziej u Malcolma, a Cochran nadal gra neutralną osobę. Nie pcha się w żadne spory, nie opowiada się po żadnej ze stron jasno, obserwuje.
Sherri głupia nie jest i myślę, że nie przeskakiwanie to lepsza opcja choć teoretycznie tam jest 6 niż bycie 5 w sojuszu z 4 mężczyzn, zadaniowych zagrożeń, z którymi nie ma szans powalczyć. W tym ostatnim zadaniu się przekonała, że z Erikiem (który raczej podkłada zadania), Brendą, Dawn czy mimo wszystko z Cochranem (który gdyby nie pomoc to by tego za Chiny nie wygrał) jest w stanie powalczyć i jakieś zadanie wygrać.
Dzisiaj wreszcie Brenda zaczęła coś gadać. I na aukcji i w obozie i jakieś konfy. Rychło w czas :)
Po raz kolejny nam pokazali też, że coś między nią a Andreą może się dziać niedobrego. Wcześniej na radzie tak za nią optowała, jeszcze wcześniej na nią głosowała a teraz na aukcji też takie to było dziwne trochę wszystko, jak Andrea ją przelicytowała. Zobaczymy jak to się rozwinie.
Malcolm odpadł i płakać nie będę. Beznadziejna gra dwoma HII i indywidualnym immunitetem poprzednio. Zużył całą amunicję na jedną bitwę, zapominając że na niej się wojna nie kończy. Myślenie krótkofalowe i dobrze, że się tak to skończyło dla niego. Miał swoją radę i tyle z niego. Na pozostałych był cały w strachu i bez kontroli. Mimo wszystko szkoda, że zostały te dwa pachołki, bo są jeszcze gorsi niż on ^^ A dzisiaj głos Eddie'ego w dogrywce to kolejny z serii wtf. Tak jakby on cokolwiek miał zmienić i uratować Reynolda przed odpadnięciem. Chyba, że myślał iż Andrea będzie mu dozgonnie wdzięczna, że nie raczył na nią zagłosować w dogrywce, choć uczynił to już dwa razy wcześniej i to w momencie, gdy szansa na to, że odpadnie właśnie ona była dużo większa :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

W sumie to nie wiem co tu dużo pisać. Bo mi jest naprawdę szkoda że odpadł Malcolm, któremu kibicowałam od początku, ale z drugiej strony nie odpadła Andrea, której tez kibicuję :lol: W grze dalej jest też Eddie, który jak na moje oko za inteligentny nie jest, albo go tak pokazują, ale jest dalej na co patrzeć :D
Aukcja to coś co lubię najbardziej, ale też kurcze jakoś bez tych emocji było to, choć jak pokazują kilka ostatnich sezonów, kupno 'pomocy na zadanie' może rzeczywiście pomóc. A i kupują to i mówiąc jaki to on jest super i nie do pokonania w zadaniach, Karaluch wrócił na swój tron irytującego zawodnika, dla mnie oczywiście. Może i gra lepiej, ale ja i tak go nie lubię...
Wow pokazali Brendę, miała kilka wypowiedzi i nie odpadła xd choć tak gdzieś do połowy odcinka byłam pewna że to może jednak ona odpadnie :wink: chyba się przeprosiła z produkcją czy nie wiem wysłała im jakiś kosz z alkoholami i owocami :lol:
To jak Andrea siedziała na tej studni i gapiła się na Malcolma było przekomiczne ;d szkoda tylko, że oni tak bardzo chcieli się pozbyć siebie nawzajem, bo mogli by coś fajnego stworzyć :D

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

słonko pisze: To jak Andrea siedziała na tej studni i gapiła się na Malcolma było przekomiczne ;d szkoda tylko, że oni tak bardzo chcieli się pozbyć siebie nawzajem, bo mogli by coś fajnego stworzyć :D
Ty już byś pewnie ich zeswatała :P

Co do Cochrana to się zgadzam myślałem że cały czas żartuje do czasu - kiedy na radzie Andrea miała czelność nie wymienić go wśród "muskularnych zagrożeń" jego mina była z deka żałosna :P ..stacja powinna mu jeszcze wmówić że jest najprzystojniejszy - i każda na "rudego" by poleciała -
no offence ginger people :o

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Sojusz omi, sojusz ;p chodzi o sojusz xd

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Odcinek sam w sobie był nudny, od końca aukcji praktycznie cały czas zajmowałem się czymś innym.

Co do aukcji, spodziewałem się większych emocji. Niby wskazówka do HII, ale tak naprawdę - była bardzo przeciętna.
Immunitet nie należał do moich ulubionych, ale cieszę się, że nie wygrał nikt z trójki przygłupich panów, wygrana Cochrana też mi nie pasuje, bo tak, jak go wcześniej zaczynałem lubić to teraz znów za nim nie przepadam.

Uczestnicy:
Brenda - O matko boska, dwie konfy. Chyba przekupiła czymś CBS albo dała im łapówkę. Miło, że w końcu ją widać.
Andrea - Plus za przeszkodzenie Malcolmowi w znalezieniu kolejnego HII, no i miło, że wybrała na aukcji coś, co przyda się całemu plemieniu.
Malcolm - Dobrze, że odpadł, bo nie wiem, nie wkurzał mnie, ale to ciągłe poleganie na HII było trochę irytujące.
Dawn - Tak jak jej nie cierpiałem, nawet ją znoszę.
Sherri - Od razu walczyła o tą resztę pizzy, to było boskie. xD

O reszcie nie piszę, bo nie ma o czym. : P

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Meciek pisze: Uczestnicy:
Brenda - O matko boska, dwie konfy. Chyba przekupiła czymś CBS albo
3 konfy... nie no dziwne, że jak Filipek odpadł to każdy dostał konfę....
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Odcinek taki standardowy, ktoś mógł przeskoczyć ale jak to zwykle bywa tego nie zrobił no i obyło się w tym tygodniu bez emocji, o ile nie zdarzy się coś niespodziewanego to teraz polecą Eddie i Reynold, mogliby zrobić jeden odcinek z dwoma radami żeby nie przeciągać. Ale i tak sezon jest bardzo fajny :)
Była aukcja, jeszcze tylko zadanie z samochodem do wygrania a będzie chyba komplet oldschoolowego survivora. :P

Guest

Post autor: Guest »

Smutny odcinek. Odpad³ Malcolm... ale niestety albo on albo Andrea, a oboje s± ¶wietni i naprawdê szkoda, ¿e trafili do 2 innych "obozów".
Z dwojga z³ego chyba wola³bym odpadniecie Andrei, bo mimo zapowiedzi o rozpadzie sojuszu szóstki, mo¿e siê okazaæ, ¿e kolejny odcinek to bêdzie nudny easy vote na 1ego z muscleheads jak to kto¶ ³adnie w odcinku uj±³.

Gdyby to Andrea odpad³a by³oby faktycznie 4 vs 4 i z pewno¶ci± by³oby ciekawie (co nie znaczy, ¿e teraz musi byæ nudno).
Poza tym jak dla mnie to odcinek i tak wygra³ Cochrain:
- kupi³ i m±drze wykorzysta³ "przewagê" na IC
- wygra³ IC :)
- genialny text do Jeffa przy zlizywaniu Nutelli z palca Sherri - "More often than you think" :D
- wspomnienie o Paradoksie Monty'iego Halla przy wyborze Reynolda (oczywi¶cie ko³ek nie skorzysta³ :wink: )
- no i trze¼wy g³os na radzie, ¿e pewnie 3 miê¶niaków liczy na podzia³ g³osów, a wtedy wystarczy tylko 1 switch vote, ¿eby ich plan siê uda³.

Fajnie te¿, ¿e Brenda dosta³a w koñcu jakiego¶ confessa tylko szkoda, ¿e w przeciwieñstwie do tych co zosta³y wyciête i lataj± gdzie¶ po Youtubie to te by³y p³aczliwe i niewiele warte :/

Po odpadniêciu Malcolma jestem zdecydowanie za Andre± albo Cochrainem.

PS. Michael k***a... Ubierz siê jak cz³owiek i nie zachowuj siê jak czajniczek :/

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mi się odcinek strasznie podobał, bo był pełen ironii. Co chwila było jakieś WTF. Już sama aukcja - dawno chyba nie było tak beznadziejnie rozegranej. Najpierw Malcolm chce całe 500 zostawić na wskazówkę, a tu nagle kupuje piwo za 20. Potem można mu łatwo wskazówkę odebrać, a i tak nikt go nie przelicytowuje. Brenda bojąca się ryzykować, a jak już to zrobiła, to dostała gówno. Żaden z trzech amigos nie dający 500 za pomoc w zadaniu. Potem Cochran wygrywający zadanie siłowe. I najlepsza ironia na koniec - Malcolm wydaje 480 na wskazówkę, nie dość, że nie znajduje HII choć 2 poprzednie znalazł bez, to jeszcze ta wskazówka była jego gwoździem do trumny, bo pewnie chcieli się pozbyć jedynej osoby, która ją znała (bo w zadaniach radził sobie słabiej od pozostałej dwójki). Także nie tylko nie kupił sobie przewagi, ale kupił sobie bilet do domu :D I pomimo, że go lubię i go szkoda, ta ironia losu była po prostu piękna.
Phillip odpadł i nagle okazało się, że inni umieją mówić. Sherri i Erik zaczęli w końcu kombinować. Brenda dostała konfy, ale w sumie nic one nie wniosły. Andrea pilnująca Malcolma - to było świetne, ona zyskuje coraz więcej mojego szacunku, nie odpuściła ani na chwilę wiedząc, że może ją to wiele kosztować. Cochran w sumie kontynuuje swoją grę z poprzednich odcinków. Tak samo Dawn, jak się okazało, że nie dostanie listu z domu, myślałem, że znowu będzie ryk na pół odcinka. Na szczęście tym razem tak nie było. Eddie i Reynold teoretycznie kolejni do odstrzału - nie mam nic przeciwko, czas najwyższy.

Konfy:
John - 4 (42)
Reynold - 2 (36)
Andrea - 2 (21)
Dawn - 1 (21)
Sherri - 3 (16)
Eddie - 1 (15)
Erik - 3 (9)
Brenda - 3 (5)

Malcolm - 9 (35)

Phillip - 33
Corinne - 23
Brandon - 14
Michael - 13
Matt - 13
Shamar - 12
Laura - 11
Francesca - 9
Julia - 4
Allie - 3
Hope - 1

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zaskoczenia nie było. Odcinek zwyczajny.
Brenda, jak ona strasznie mnie irytuje. Podczas tej aukcji przeszła chyba samą siebie. Dziecko zagubione na wyspie xd Co ona tutaj w ogóle robi? To chyba nie jest program dla niej.
Szkoda, że Malcolmowi nie udało znaleźć się HII, może zrobiłoby się trochę ciekawiej.
Mam nadzieję, że ten sojusz "faworytów" niedługo się rozpadnie i zacznie się prawdziwa gra. Trzymam kciuki za Dawn.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

BlackGandalf pisze: - wspomnienie o Paradoksie Monty'iego Halla przy wyborze Reynolda (oczywiście kołek nie skorzystał :wink: )
Kołkiem to jest Cochran, bo przy wyborze Reynolda nie było tego paradoksu. Próbował zabłysnąć czymś, czego nie rozumie, a to źle o człowieku świadczy.

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Fakt, nie by³o tam wspomnianego paradoksu.

Szkoda Malcolma. Wydaje mi siê, ¿e oceniacie go zbyt surowo.
Reynold siê u mnie skre¶li³, kiedy w confessionalu po aukcjach powiedzia³ w ekstazie, ¿e to zwrot o 180 stopni, bo s± najedzeni i jego sojusz ma wskazówkê do HII. K... Reynold - a oni maj± 6 g³osów <facepalm>
Eddiego przemilczê z lito¶ci. No s± na wylocie, jedyna ich szansa to immunitety, jest wskazówka - Eddie nie bierze udzia³u w licytacji <facepalm>

Zapowiada siê ciekawie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26: Caramoan - Fans vs Favorites”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości