S26E13 "Don't Say Anything About My Mom"

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Nie wiem kogo cytować, ale "Dawn zrobiła dobry ruch".

Mnie nie tyle chodzi o eliminacje Brendy, chociaż szkoda mi jej, bo producenci/edytorzy ją skrzywdzili w tym sezonie. Dawn może i gra strategicznie dobrze w tym sezonie, ale nie na wygraną. Prawie jak z Russelem... może i zrobił jedne z ciekawszych rzeczy w historii, ale to nie jest gra na wygraną.

Dawn gra do ludzi kartą tego, że wszyscy ją lubią, tego że ma szóstkę adoptowanych dzieci, że jest mormonką i jest dobra. W Ponderosie ktoś powiedział chyba: "She ain't doin' what she's preaching" albo coś takiego, napewno taki sens. Trudno się z tym nie zgodzić i nawet jeżeli coś jest pomysłem Cochrana i on jest za to głównie odpowiedzialny, to cała bitterność spada na Dawn. Dawn nie gra dobrze, nie wygra.
Cochran - irytujący cały sezon, narcyz.. Taki z niego mistrz w challenge, że odpadł jako pierwszy. Najzabawniejszy moment odcinka, jak spadł do wody.
Istnieje coś takiego jak np. sarkazm, żart... Nie wiem czy nie słuchasz go dokładnie czy nie rozumiesz, ale to był żart iks de de de de de.

Cruz
5th voted out
Posty: 60
Rejestracja: 04 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Cruz »

Dobra stwierdzam, że mój poprzedni post jest trochę przesadzony ;p Po prostu za bardzo byłem zdenerwowany :L

Cytat:
Cochran - irytujący cały sezon, narcyz.. Taki z niego mistrz w challenge, że odpadł jako pierwszy. Najzabawniejszy moment odcinka, jak spadł do wody.


Istnieje coś takiego jak np. sarkazm, żart... Nie wiem czy nie słuchasz go dokładnie czy nie rozumiesz, ale to był żart iks de de de de de.
Wiem, że to był sarkazm, ale i tak Cochran jest tak irytujący, że dobrze jak spadł do wody jako pierwszy i ta jego mina przegranej... :D
Podsumowując niech wygra ktoś kto przez całą edycje był nemo, jamochłonem czy inną zapchaj dziurą argumentując to tym, że nie głosowali dzisiaj na Brende good for you Survivor potrzebuje takich jury jak Ty!

I z innej beczki:

znowu było zadanie z rzucaniem i chyba od początku edycji nie było żadnych puzzli.

PS: Cruz nie chce zaczynać flejmu, ale nie mogłem przejść obojętnie obok Twojego postu
Wolę, żeby wygrali oni niż taki Cochran i Dawn. Od początku edycji nie podobał mi się ich sposób gry. Najbardziej wartościowi gracze już odpadli : Malcolm, Corinne, Andrea, Brenda.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Wgl właśnie przeczytałam, że obecnie Brenda jest w zaawansowanej ciąży O.o xD
Jest nawet plotka że nie bedzie jej na reunionie


Nie mam różowego pojęcia po co to pisze, ale chce chyba dobić do 80 postów iks de

Derz
3rd voted out
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2013, 00:00
Kontakt:

Post autor: Derz »

Aż się specjalnie zarejestrowałem, żeby posta napisać po ostatnim epie, skoro już zacząłem oglądać surva ;d Witam wszystkich : >

A więc ep mi się podobał, dobry motyw z rodzinami, zadania bez szaleństw, no i fajny blindside. Szkoda mi tylko tej Brendy. Co prawda zbyt dużo o jej grze powiedzieć nie można, ale jest prześliczna, mega słodka :D

Natomiast:

Cochran - ale że monster challenge znowu nie wygrał IC :o O ile w pewnym momencie zaczynał mnie drażnić, tak teraz nie widzę innego faworyta do wygrania. Chociaż fajnie byłoby też widzieć blindside Cochrana, tuż przed samym finałem : D No ale wtedy jest duże ryzyko, że wygrałaby Dawn : x

Dawn - doceniam super socjal, plan na grę, etc, no ale dzisiaj przesadziła.
Na początku edycji ją lubiłem, a gdy płakała to nawet jej współczułem. Później moje współczucie zamieniało się w politowanie, a teraz to już jest irytacja xD Geez, no przecież ona tymi łzami mogłaby się sama nawadniać, gdyby im tam wody pitnej zabrakło. Cieszy się to płacze, jest smutna - płacze, jest głodna - płacze. Zabierzcie ją stamtąd xD

Eddie - taki pocieszny chłopaczyna, trochę niechcący w tym f5, ale ja tam go lubię, tak samo zresztą jak pozostałych amigos :D No i fajna akcja z Big Edem ^^

Erik - a miałem dzisiaj cień nadziei, że może jednak zeświruje do reszty. Jakiś taki bezpłciowy jest, zawsze gdzieś tam na końcu, ale jednak w tym mocniejszym sojuszu, dotarł sobie aż tutaj.

Sherri - jest, bo jest. Ciekawie się zapowiadała na początku, ale im dalej tym gorzej ;p do finału pewnie sobie wejdzie, ale to tak dla towarzystwa.

Saint pisze:No i rada mi się bardzo podobała gorzej po radzie bo w porównaniu do Andrei, Brenda nie umiała odejść z godnością.
Nie no, przesadzasz ;p Nic takiego nie zrobiła, o nikim nie powiedziała złego słowa. A to jest gra, ogromne emocje, przykro jej się zrobiło i tyle. Jedni reagują tak, inni inaczej.
Chociaż ja Brendzie to i tak bym wszystko wybaczył :lol:

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Nie lubiê odcinków z loved ones, wiêc i ten ¶rednio mi siê podoba³. A postawienie Bredny przed takim dylematem by³o wg mnie przesad± ze strony produkcji. Tym bardziej, ¿e ju¿ obieca³a wspó³udzia³ w wygranej Dawn. Na jej miejscu mimo wszystko zachowa³bym nagrodê dla siebie. Zawwsze uwa¿a³em, ¿e nikt nie zostanie oszczêdzony w takim wypadku (lub w podobnym na aukcji), je¶li siê po¶wiêci dla plemienia, jak i te¿ nikt nie zostanie wyrzucony, dlatego ¿e zagra dla siebie.

Pop³aka³em siê jak Cochran siê miota³ na IC :D i to jak wpad³ do wody prawie str±caj±c osobê obok - chyba Erika. Normalnie - paraolimpiada. Challenge monster :D On chyba nigdy w pi³kê w dzieciñstwie nie gra³ - tak mu brak motoryki i koordynacji :roll:

Ale strategicznie jest bezapelacyjnie najlepszy - poci±ga za sznurki, a oberwie za to Dawn. I wyczucie czasu te¿ ma bardzo dobre.

Trochê mi siê ¿al zrobi³o Brendy, ale tylko trochê - to jednak gra polegaj±ca na m. in. na manipulacji i wykiwaniu innych. I nie uwa¿am, jak kto¶ napisa³, ¿e zachowa³a siê bez klasy na koniec. Bez przesady.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Witam Derz i NightWing:)

Za każdym razem, kiedy myślę, że kolejny odcinek musi być już w końcu mniej zaskakujący, okazuje się odwrotnie. Uwielbiam ten sezon:)

Co do Brendy, to mi akurat nie jest jej żal w ogóle. Nie lubiłem jej w tym sezonie. Co za obraza majestatu przy eliminacji, a czyż to nie ona trzy dni wcześniej chichotała z Andrei? Nie wiem, na co ona liczyła, popisując się w tych IC. Najpierw w poprzednim odcinku, a teraz w tym. Wiadomo, że to zawsze pewne bezpieczeństwo, ale jak sama zauważyła, każdy kij ma w tej grze dwa końce i to musiało się skończyć tym, że uznają ją za zagrożenie. Sama sobie narobiła koło pióra, więc dostała w dziób:D

A Andrea i tak jest słodsza;)

Erik jak zwykle dwa kroki do tyłu... Czemu mnie to nie dziwi? Mam nadzieję, że tym razem niegłosowanie z większością mu się nie upiecze i zobaczą w nim zagrożenie. W sumie ma dość dobre relacje z większością jury, więc powinni go odpalić przed finałem. Na to w każdym razie liczę, bo jego wygrana byłaby szyderą. On tam nic nie robi i okazuje się, że nawet kokosy się z niego śmieją.

Z dwóch nieogarów wolę już Eddie'go. Z niego przynajmniej można bekę pocisnąć. Hahaha, wtf z tym samotnym głosem? Była szansa na jego uratowanie, a on nawet nic o tym nie wiedział, nice. Chociaż może postanowili mu nie mówić, w obawie, że pójdzie z tym do Brendy i Erika i mogą razem ugrać 3:3 na radzie. Jednak ja bym się o to nie obawiał. Spośród wielu zalet Eddie'go, myślenie nie jest tą dominującą.

Również nie przepadam za tradycją z loved-ones. Nie podoba mi się to granie na emocjach ze strony producentów, a tym razem osiągnęli w tym szczyt. To wybieranie na zasadzie "komu podarujesz barbecue z rodziną, a komu nie" jest moim zdaniem żenujące, tak się nie powinno robić. Jednak tym razem, obserwując tych wszystkich loved ones, zastanawiałem się, czy są wśród nich jacyś uczestnicy przyszłego sezonu. Haha, czyżby Eddie & Eddie?

Wydaje mi się, że sezon wygra Cochran, który w ostatnich odcinkach gra naprawdę dobrze. Chociaż nie zapominajmy, że tak naprawdę to za te sznurki zaczął pociągać dopiero niedawno. Wcześniej był po prostu w dobrym sojuszu i więcej mówił w konfach niż działał. Ja osobiście będę mimo wszystko kibicował Dawn. Może i jest płaczką, ale jak trzeba, to potrafi się ogarnąć i działać z wyrachowaniem i właśnie ten kontrast mi się w niej podoba:)

Nalepszy tekst odcinka to dla mnie:
Eddie: Czuję, że tym razem naprawdę odpadnę.
Jeff: Czy ty przypadkiem nie mówisz tego za każdym razem?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Siemka Dercu :)
tombak90 pisze:Co do Brendy, to mi akurat nie jest jej żal w ogóle. Nie lubiłem jej w tym sezonie. Co za obraza majestatu przy eliminacji, a czyż to nie ona trzy dni wcześniej chichotała z Andrei? Nie wiem, na co ona liczyła, popisując się w tych IC. Najpierw w poprzednim odcinku, a teraz w tym. Wiadomo, że to zawsze pewne bezpieczeństwo, ale jak sama zauważyła, każdy kij ma w tej grze dwa końce i to musiało się skończyć tym, że uznają ją za zagrożenie. Sama sobie narobiła koło pióra, więc dostała w dziób

A Andrea i tak jest słodsza;)
Zgadzam się z tym :)

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Czila³t, ponurzy hejterzy :P

Brenda chichota³a z Andrei, bo uda³ jej siê ruch obronny - to przecie¿ Andrea planowala blindside Brendy, a wyszla naprawdê ³adna kontra :)

Natomiast wczoraj nie zaobserwowa³em obrazy, tylko ca³y czas mówi³a, ¿e "it hurts". I tu trudno siê po ludzku dziwiæ po tym, co zrobi³a wcze¶niej. No ale, jak pisa³em - to jednak gra :)

A w ostatnim IC odpu¶ci³a, bo bezgranicznie (jej b³±d) ufa³a Dawn i wierzy³a, ¿e wyleci Eddie.

Poza tym, przy wizycie ojca przynajmniej teoretycznie zdradzi³a, dlaczego by³a tak niewidoczna, w odró¿nieniu od S21. Mo¿e to i by³a jaka¶ strategia - ostatecznie doprowadzi³a j± do F6.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

bushmaster pisze: Brenda chichotała z Andrei, bo udał jej się ruch obronny - to przecież Andrea planowala blindside Brendy, a wyszla naprawdę ładna kontra :)

Natomiast wczoraj nie zaobserwowałem obrazy, tylko cały czas mówiła, że "it hurts". I tu trudno się po ludzku dziwić po tym, co zrobiła wcześniej. No ale, jak pisałem - to jednak gra :)
A Brenda planowała blindside Cochrana:P To też był więc ruch obronny, choć może nie do końca świadomy, bo się o tym nie dowiedział:wink: Po prostu wyczuł, że Brenda jest zagrożeniem.

A ta gra nie zawsze jest ludzka xD
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bushmaster

Post autor: bushmaster »

No zgadza siê - moim zdaniem Cochran Z Dawn i Sherri wykonali bardzo dobry ruch w grze, chocia¿ w sensie ludzkim bardzo nieprzyjemny dla Brendy.

Cruz
5th voted out
Posty: 60
Rejestracja: 04 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Cruz »


Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Dawn też usunęła fb. o.O

korpiklaani
3rd voted out
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: korpiklaani »

usunęła ? jakoś mnie to nie zaskoczyło....nawet krytyczne wpisy w internecie ciężko czytać...troche luzu nikomu nie zaszkodzi :D

Brenda jaka słodka i przesympatyczna w After Show.BTW Napewno bardziej interesująca osobowość niż Andrea :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Czyli pewnie czeka nas kolejna porcja płaczu na Reunionie, pomijając oczywiście większość finału i finałową radę, eh...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

"you don't need a shoutout! you need a shoot out! die already after what you did to Brenda!"

Ja pie**olę, niektórzy nie powinni oglądać Survivor bez pozytywnego rozwiązania testu na inteligencję.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26: Caramoan - Fans vs Favorites”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości