Wyspa Przetrwania I - Potwierdzone Informacje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Survivor wraca do Polski! Polsat właśnie ogłosił casting do Wyspy Przetrwania. Logo jest zapożyczone z edycji francuskiej "Koh Lanta".

https://www.facebook.com/events/130487394150533/

JESTEM W SZOKU!

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jestem teraz w szoku. Z regulaminu wynika, że program będzie realizowany 45 dni, więc wliczając preprodukcję/ostatni dzień to pewnie wyjdzie 39 dni.

Program będzie produkować Jake Vision

Mam nadzieję, że Polsat tego nie zwali

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

mam nadzieję że Polsat tego nie wyreżyseruje jak np. Hells Kitchen...

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kelrik »

Ciekawy jestem jak im wyjdzie, trzymam kciuki. Ibisz będzie Probstem :) ?

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wy ... w-survivor

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Kto się zgłasza?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A czy ogłosili już regulamin? :D
Ja czekam na polski The Amazing Race. Plus, termin (pewnie nagrywać będą od czerwca) nie jest dla mnie najlepszy :(

Edit: Program prawdopodobnie kręcony będzie na Samoa.

Edit 2: Jest już regulamin
https://www.facebook.com/notes/wyspa-pr ... 9347715385
Uczestnik Castingu podejmie próby kontaktu z innymi Uczestnikami Castingu lub taki kontakt nawiąże; wówczas dyskwalifikacji podlegają wszystkie osoby, które nawiązały kontakt – niezależnie z czyjej inicjatywy, chyba, że kontakt nastąpi w sposób kontrolowany przez Producenta i z jego inicjatywy,
:D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Kamel »

jestem w szoku, że w regulaminie padło stwierdzenie "Rada Plemienia", a nie jakiś dziki polski odpowiednik (cheers for Schowany Immunitet xD), w każdym razie Polsat <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Jack pisze:
Uczestnik Castingu podejmie próby kontaktu z innymi Uczestnikami Castingu lub taki kontakt nawiąże; wówczas dyskwalifikacji podlegają wszystkie osoby, które nawiązały kontakt &#8211; niezależnie z czyjej inicjatywy, chyba, że kontakt nastąpi w sposób kontrolowany przez Producenta i z jego inicjatywy,
:D
To zdaje się dotyczy już samego castingu, czyli etapów II-V
4. Uczestnicy Castingu, biorący udział w Etapie II &#8211; V Castingu, są zobowiązani do zachowania w tajemnicy wszystkich informacji uzyskanych w związku z udziałem w Castingu, w tym w szczególności: treści Formularza Castingowego, okoliczności przeprowadzenia wywiadu z Uczestnikiem Castingu, przebiegu testów: medycznych, wytrzymałościowych oraz psychologicznych, a także zakwalifikowania do danego etapu Castingu. Ww. obowiązek zachowania tajemnicy obejmuje wszelkie informacje oraz okoliczności, które zostały ujawnione przez Uczestnika Castingu. Powyższy zakaz obejmuje również obowiązek zachowania tajemnicy przed osobami najbliższymi, chyba, że Producent zwolni Uczestnika Castingu z obowiązku zachowania tajemnicy w formie pisemnej (pod rygorem nieważności).

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Wgl jakby ktoś serio się zgłaszał, to Dan z BB10 wydał książkę, ma podcast i wgl, na temat tego jak przechodzić castingi. Wiem, że Polska to co innego, ale jest kilku uczestników BB, BBCan i Surva, którzy faktycznie dostali się jakoś tam kierując się jego wskazówkami.

https://www.youtube.com/watch?v=V8xhTQFZ6Ng

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No, wymodliliśmy :o Polsat brzmi lekko creepy, no ale damy szansę i zobaczymy co oni tam będą odjaniepawlać.

Jako prowadzącego obsadziłbym tego dupka z Hell's Kitchen, który był szefem sali, rzucał sucharami i reklamował paprykarze Dega, czy inne ruskie świństwo :lol:

W kwestii zgłoszenia przemyślę - jeśli Russell, Varner i Mistrz Daniel mogli, to może by tak i tombak, no ale bardziej jestem na nie, bo obawiam się, że bez żarcia i trucia się fajkami, zacząłbym tam we wszystkich rzucać maczetą już po dwóch dniach.

Ale, rzecz jasna, chętnie pokibicuję jakimś wirtualnie znanym mordkom, więc dawajta, dawajta - jedziecie z pompkami co rano i frrru na casting :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Normalnie nie mogę uwierzyć! To mnie zaskoczyliście tym newsem :D Wydaje się to jedną niepowtarzalną szansą, bo znając historię tvnowskiej wersji może się skończyć na jednym sezonie, mimo wszystko mam nadzieję, że program przyniesie ogromną widownie i pokarze, że Polacy wolą oglądać solidny, inteligenty reality show, który będzie mieć większą oglądalność niż Warshaw Shore, Rolnik szuka żony i czy tam inne badziewia typu dlaczego ja, ukryta prawda itp. Może w końcu telewizja pójdzie w dobrym kierunku :). Kurde, odkąd przeczytałem artykuły jestem mega podjarany :D

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

tombak90 pisze: Jako prowadzącego obsadziłbym tego dupka z Hell's Kitchen, który był szefem sali, rzucał sucharami i reklamował paprykarze Dega, czy inne ruskie świństwo :lol:
Mnie to się jakoś Dowbor wkręcił, ale pewnie i tak na Krzysiu Ibiszu się skończy.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

http://www.survivors.fora.pl/wszystko-o ... html#42339

Wypytywanie co jakiś czas na fejsie przyniosło skutek :wink:

Teraz tylko trzymać kciuki, żeby tego nie spartolili.
BDR 211 EBK

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: bez żarcia i trucia się fajkami, zacząłbym tam we wszystkich rzucać maczetą już po dwóch dniach.
Zawodnicy na głodzie nikotynowym zawsze są w cenie.

Survivorpl
2nd voted out
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2016, 00:00
Kontakt:

Post autor: Survivorpl »

Świetny news. Podejrzewam że bardziej Polsat wezmie za taki program i tak się stało. Wreszcie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania: Fidżi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości