Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: tombak90 »

Ho ho ho, no pewnie. Jak mi załatwicie nową robotę, to pogadamy :D
Nawet zagadnąłem kilka dni temu decyzyjną personę co by się w takim przypadku ewentuaaaalnie dało zrobić i było Tomeczku to fantastycznie, że masz marzenia, ale tymczasem idź się przyczaić, czy czasem te łebki przy kasie numer CZY niczego nie podpierdalają, bo chyba coś tam zapipało, no już, truchcikiem, truchcikiem.
Ej no, nikt nie wymienił fraśka
Oszwmorde. No to ja naprawię ten błąd. Otóż Fraśku, wiedz, że ja chętnie bym cię tam ujrzał. Wyobrażam sobie plemię Hulabula pracujące jak te mróweczki w pocie i znoju przy szelterze, a obok takiego czarciego grumpy cata z założonymi rękoma, mówiącego "Zosiu, czy potrafisz podać mi trzy argumenty, dla których mielibyśmy zbudować szelter właśnie w tak beznadziejny i nieefektywny sposób, który proponujesz?".

To byłoby ciekawe, mówię bez złośliwości :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
07 kwie 2017, 21:31
Ho ho ho, no pewnie. Jak mi załatwicie nową robotę, to pogadamy :D
Po udziale w programie na pewno znajdziesz jakąś robotę w szoł-bizie. Możesz spróbować skakać do wody, albo tańczyć z gwiazdami. Coś na pewno się znajdzie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Roxy »

nie, tombak na pewno dostanie fuchę w 'Twoja twarz brzmi znajomo' i niczym Sławomir będzie robił szoł :lol: a potem ścianki, pokazy, iwenty w 'galeriach' w radomiu albo sosnowcu :lol: drzwi do kariery stoją przed tobą otworem :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:
07 kwie 2017, 21:31
Ej no, nikt nie wymienił fraśka
Oszwmorde. No to ja naprawię ten błąd. Otóż Fraśku, wiedz, że ja chętnie bym cię tam ujrzał. Wyobrażam sobie plemię Hulabula pracujące jak te mróweczki w pocie i znoju przy szelterze, a obok takiego czarciego grumpy cata z założonymi rękoma, mówiącego "Zosiu, czy potrafisz podać mi trzy argumenty, dla których mielibyśmy zbudować szelter właśnie w tak beznadziejny i nieefektywny sposób, który proponujesz?".

To byłoby ciekawe, mówię bez złośliwości :lol:
No dokładnie XD
Zawsze byłby na nie i wpieniał gniewną babę ze Ślunska.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
07 kwie 2017, 19:19
frasiek pisze:Ludzie z dużą wiedzą na temat gry to duże ryzyko, że sezon będzie nudny.
Zmyślasz. Dzwonili Świrin z Maksymilianem, kazali cię uściskać.
Tutaj wchodzi w grę inny czynnik w postaci problemów z psychiką o które nie podejrzewam nikogo na forum. No, ale jeżeli ktoś na forum ma jakieś problemy z głową to oglądałbym.
Otóż Fraśku, wiedz, że ja chętnie bym cię tam ujrzał. Wyobrażam sobie plemię Hulabula pracujące jak te mróweczki w pocie i znoju przy szelterze, a obok takiego czarciego grumpy cata z założonymi rękoma, mówiącego "Zosiu, czy potrafisz podać mi trzy argumenty, dla których mielibyśmy zbudować szelter właśnie w tak beznadziejny i nieefektywny sposób, który proponujesz?".

To byłoby ciekawe, mówię bez złośliwości :lol:
Po pierwsze: Nie znoszę ignorancji, a że nie znam się na budowanie to na pewno nie zacząłbym się wykłócać o budowanie sheltera.
Po drugie: Shelter powinien powstać na długo przed tym zanim ja czułbym się na tyle swobodnie, aby wchodzić z kimś w spór.
Po trzecie: Jak już wcześniej napisałem na sb, ja mam doświadczenie w pracy na kasie i myślę, że nie miałbym problemu, aby być dla wszystkich grzeczny i miły przez 39 dni.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
07 kwie 2017, 21:05
Ja nie wymieniłem go dlatego, że pamiętam jak kiedyś w jakiejś dyskusji na forum napisał, że nigdy nie wziąłby udziału w programie. (To chyba było wtedy gdy wstawiałem gdzieś wzór kontraktu jaki podpisują uczestnicy "Survivor").
To, że nie wystąpię to nie znaczy, że nie byłoby miło, gdyby ktoś chciał mnie zobaczyć ;)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: MD »

frasiek pisze:
07 kwie 2017, 22:01
tombak90 pisze:
07 kwie 2017, 19:19
frasiek pisze:Ludzie z dużą wiedzą na temat gry to duże ryzyko, że sezon będzie nudny.
Zmyślasz. Dzwonili Świrin z Maksymilianem, kazali cię uściskać.
Tutaj wchodzi w grę inny czynnik w postaci problemów z psychiką o które nie podejrzewam nikogo na forum. No, ale jeżeli ktoś na forum ma jakieś problemy z głową to oglądałbym.

Hahahaha, dobre frasiek.

Nie no, ogólnie zazwyczaj "superfani" średnio sobie radzą, szczególnie to widać w BB. To że jest się dobrym teoretykiem czy nawet strategiem nic nie znaczy.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2017, 23:21 przez MD, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: MD »

Kobra pisze:
07 kwie 2017, 20:17
Meciek pisze:
07 kwie 2017, 19:36
Fajnie byłoby też zobaczyć MD, bo dałaby sobie radę w grze, chociaż pewnie jak każda kobieta
Właśnie do mnie dotarło, że ten koleś to laska. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo.
Co, ale jak to? Niemożliwe. :o

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: frasiek »

MD pisze:
07 kwie 2017, 22:31
Nie no, ogólnie zazwyczaj "superfani" średnio sobie radzą, szczególnie to widać w BB. To że jest się dobrym teoretykiem czy nawet strategiem nic nie znaczy.
Nie oglądam BB, ale w survie nie chodzi mi o jakiś konkretnych superfanów, którzy nie mieli zdolności interpersonalnych, ale o to jak wraz ze wzrostem liczby sezonów zmienia się nastawienie przeciętnego gracza do gry i jak producenci ze strachu, że świadomi gracze nas zanudzą sypią HII i coraz to bardziej pokraczne twisty.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Maw »

Moich faworytow z Nidy czyli Roxy <3, Jonek <3, Lozo <3, Satis <3, Kamil <3, MD <3.

A oprocz nich to Aya <3, Marinhos <3, Kelrik <3, Lana Warrior <3, Veron i Rider Girl. <3 A i jeszcze Pati. <3

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: patrycja9922 »

Maw pisze:
16 kwie 2017, 21:49
Moich faworytow z Nidy czyli Roxy <3, Jonek <3, Lozo <3, Satis <3, Kamil <3, MD <3.

A oprocz nich to Aya <3, Marinhos <3, Kelrik <3, Lana Warrior <3, Veron i Rubber Girl. <3 A i jeszcze Pati. <3
Maw dzięki za wyróżnienie :P

Chętnie zobaczyłabym Jacka, Mećka, MD, Kamela i Woytasa 8-)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Roxy »

zastanawiam się czy Maw sobie teraz kpi, czy mówi prawdę :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Jack »

Z Mawem nigdy nie wiadomo. Po jego wczorajszych żarcikach wszystko jest możliwe :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: Roxy »

własnie o tym mówię :D

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Kogo z forum chcielibyście zobaczyć w Wyspie Przetrwania/Survivor?

Post autor: jonek95 »

Maw pisze:
16 kwie 2017, 21:49
Moich faworytow z Nidy czyli Roxy <3, Jonek <3, Lozo <3, Satis <3, Kamil <3, MD <3.

A oprocz nich to Aya <3, Marinhos <3, Kelrik <3, Lana Warrior <3, Veron i Rider Girl. <3 A i jeszcze Pati. <3
Dlaczego ja ? Przecierz niczym się nie wyróżniam.

Ja bym chętnie zobaczył kogokolwiek z szerokiego naszego grona "Survivors Fans Polska" obojętnie z którego forum. Pewnie było by dużo więcej emocji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania: Fidżi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości