Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

DATA PREMIERY: 15 września
Obrazek
Jedno plemię chce przerwać swoją passę porażek, ale ktoś może pokrzyżować ich plany.



Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: tombak90 »

Jedno plemię chce przerwać swoją passę porażek, ale ktoś może pokrzyżować ich plany.
Ratunku, Janusze zapowiedzi atakują. Polsat powinien przestać płacić swoim mróweczkom za godziny.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: jonek95 »

Łał zmiana lektora czyli Polsat nas słucha jednak 😃

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Jack »

W sumie to szkoda mi Damiana :( Jednak Radosław Popłonikowski to klasa sama w sobie.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: jonek95 »

Jack pisze:
15 wrz 2017, 20:27
W sumie to szkoda mi Damiana :( Jednak Radosław Popłonikowski to klasa sama w sobie.
Szkoda, nie szkoda ale rzucił się na głęboką wodę i mógł się tego spodziewać.

Polsat nas posłuchał i wielki szacun.

Nie ma lokowania telefonu 😃

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: XanderDE »

No tego to żem się nie spodziewał. Całkiem fajnie się teraz ogląda. Szkoda, że Ewa dostała medvaca :(

Nie jestem zwolennikiem przywracania już wyeliminowanych graczu, ale taki format.

Jak na razie czarny głos bez efektu na grę, ale jak widać nie ma w Yakawi jakichś strategów, żeby zrobić z tego użytek. Chociaż z drugiej strony to do dopiero druga eliminacja, więc może ktoś ogarnie temat w dalszej części gry ;)

Ruda Ania wybija się w strategii tak bardzo, że już się boję czy aby nie odpadnie przez to.

Drugi odcinek zdecydowanie na plus, tylko szkoda że część osób pewnie się odbiła od pierwszego i pewnie nie wróci :(

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Meciek »

O wiele lepiej oglądało się drugi odcinek!

Zawitała w nim między innymi muzyka, która była na urlopie w premierze. Sam prowadzący też wypadł o wiele lepiej, pytania na radzie były całkiem ciekawe, ogólnie też sama rada była poprowadzona mniej 'sztywno', więc oby tak dalej. Nie rozumiem trochę hejtów, które w trakcie odcinka pisano o prowadzącym, bo w pierwszym odcinku faktycznie przegadał całe zadanie, ale tutaj poszło mu naprawdę dobrze.

Zadania były świetne i pokazane o wiele lepiej, bo dłużej trwały. Jakby tak jeszcze ten paskudny zielony filtr zniknął to byłoby super!

Ruda Ania zaczęła grać, ale w pewnym momencie zacząłem liczyć, że przestanie, bo strasznie ostro zaczęła, a potem przy rozmowach o roli kapitana to już w ogóle miałem takie "nie doprowadź do swojej eliminacji, proszę".

Szkoda, że nie powiedziano nam co tak naprawdę stało się Ewie Chojnowskiej, tylko "nasi lekarze podjęli decyzję" i pa. Cieszę się, że wróciła Fitella, chociaż obawiam się, że może odpaść następna.

Myślę, że jeżeli kolejny odcinek przyniesie następne poprawy to ostatecznie będziemy mieli naprawdę dobry program.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: woytas »

Na razie krótko: są jeszcze niedociągnięcia i rzeczy, które drażnią, ale ja naprawdę widzę postęp. Naprawdę fajnie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Jack »

Zdecydowanie widać poprawę w stosunku do poprzedniego odcinka. Lepiej wyglądał montaż, sceny nie były za długie. Było kilka świetnych ujęć np. podczas konkurencji. W kwestiach technicznych jest coraz lepiej.
Również nie jestem zwolennikiem przywracania wyeliminowanych graczy, ale nie mamy na to wpływu :D Taki jest format. Takie są zasady. Stało się jak się stało. Ewakuacje medyczne nigdy nie są przyjemne :(
Fitella po powrocie do gry wręcz promienieje. Zupełnie inna osoba. Mam nadzieję, że teraz poradzi sobie lepiej.

Mam nadzieję, że wkrótce nastąpi przemieszanie plemion, bo nie podoba mi się skład czerwonych. Są zdecydowanie słabsi, a tegnie chciałbym, żeby to była gra do jednej bramki.

Podzielam obawy Xandera. Ania Urbańska została pokazana w tym odcinku jako kreatorka większego sojuszu. Oby się na tym nie przejechała ;) W sumie, sojusz kobiet z żółtego plemienia to byłoby coś. Lubię je wszystkie. Jednak jak dobrze wiemy, droga od planów do ich realizacji nie zawsze jest prosta.

Również konkurencje w tym odcinku przypadłby mi do gustu. (Nie pamiętam kiedy ostatnio chwaliłem tak jakiś odcinek czegokolwiek).

Nie podobało mi się jednak zachowanie Klotza. Rozumiem, że jest kapitanem itd. Ale czy powinien wszystkich rozstawiać po kątach i mówić co mają robić? W poprzednim odcinku nie podobało mi się to jak Grzegorz odnosił się do Fitelli. Teraz nie podobało mi się to jak faceci potraktowali Grzegorza. Wcześniej był ich przyjacielem, ważnym filarem plemienia. Teraz nie poradził sobie w jednym z zadań i od razu drużyna od niego się odwróciła :(

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Maw »

Całkiem fajny odcinek. Dużo lepszy od pierwszego i nie dłużył się tak.

Szkoda mi Ewy. :( Zawsze jest przykro jak ktoś musi zostać ewakuowany z gry z powodów medycznych, bo to nie zależy od niego, ale niestety widocznie nie było innego wyjścia... Widać, że chciała jeszcze pograć, jednak lekarze stwierdzili, że nie jest w stanie.

Za to cieszy mnie powrót Fitelli. Widać, że wyciągnęła wnioski z pierwszych trzech dni i chce grać inaczej - przyszła uśmiechnięta, zadowolona, miła dla wszystkich. Na pewno jest to lepsze niż strzelanie fochów, bo ktoś ją wyeliminował czy alienowanie się od grupy, także plus dla niej. Martwi mnie jednak komentarz Piotra, że widać u Fitelli zmianę, ale nic to nie da. Obawiam się, że przez to może zostać kolejną wyeliminowaną, a tego bym nie chciał, bo jej kibicuję, taka pozytywna się zdaje. Gdyby Yakavi znów poszli na radę to myślę, że o wszystkim zdecydowałby głos Grzegorza, bo wydaje mi się, że będzie Julia/Piotr/Klotzek vs. Fitella/Ania/Bartek, a Grzegorz swój black vote oddał najprawdopodobniej na Anię lub właśnie Fitellę. Chociaż ta druga na niego nie zagłosowała to może on teraz też na nią nie zagłosuje. :D No i co do eliminacji Grzegorza - cieszę się, że to właśnie on odpadł, bo był najmniej lubianym przeze mnie uczestnikiem z całego castu, ale to było tak przewidywalne już od samego początku. Brakowało mi napięcia, bo idą sobie na radę, wszyscy mają dobre stosunki między sobą poza Grzegorzem z którym są czasami zgrzyty, więc to było wręcz pewne. Dopiero na samym końcu dowiedzieliśmy się, że Grzegorz zagłosował na Anię, bo nie podoba mu się zbytnio to jak wyraża swoje myśli. Tylko z odcinka nie wynikało nic że się nie lubią czy cokolwiek - tego mi brakowało. Jakichś wypowiedzi Grzegorza, że Ania jest taka i taka, bo tak ten głos wydaje się taki od czapy. No i jakieś rozmowy między grupami na pewno by sprawiły, że odcinek byłby trochę mniej przewidywalny.

W Mataka moim faworytem #1 jest nadal zdecydowanie Paweł. Uwielbiam go. <3 Nie było go jakoś mega dużo, ale dostał trochę wypowiedzi. Mam nadzieję, że zajdzie w grze jak najdalej. Wolałbym, żeby to plemię udało się na radę z prostego względu, że było tu dużo więcej kombinowania. Mielibyśmy Justyna vs. Daniel i nie bylibyśmy całkowicie pewni kto odpadnie tak jak to było u Grzegorza. Ania zaczęła grać bardzo szybko. Czy to mądrze z jej strony? To się okaże. Na pewno umila to nam, widzom, oglądanie. Wzięcie Daniela na celownik to sprytny ruch (uważa, że jest socjalnym zagrożeniem i boi się o jego relacje zwłaszcza z Pawłem oraz Kasią), bo zauważyła, że jest groźnym przeciwnikiem, ale może być na to za szybko. Wydaje mi się, że gdyby Mataka poszli na radę to prawdopodobnie jednak Justyna by odpadła głosami 6-2, ale kto wie co by się wydarzyło. Na pewno Ania jeszcze trochę nam pokaże ciekawych akcji, a Justyna dzisiaj dostała dużo airtime'u i ją polubiłem, ale obawiam się, że to może zwiastować jej szybką eliminację. Tak jak zawsze królowymi ekranu były Ania oraz Karolina, a do tego doszła Justyna, drugoplanowymi postaciami zostali Paweł oraz Daniel, a Farmer, Maczo i Kasia zostali gdzieś w cieniu - mam nadzieję, że nie będzie tak przez cały sezon, że pokazywane będą tylko wybrane osoby, bo chętnie zobaczyłbym co do powiedzenia ma np. Kasia, która wydaje się ogarniętą osobą.

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Myślę, że Wyspa może nas jeszcze zaskoczyć i na pewno będę oglądał dalej. :D

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: patrycja9922 »

Odcinek, zdecydowanie lepszy od premiery.

Na plus
Nowy lektor, plus lepszy montaż i soundrack sprawiły, że lepiej oglądało się cały odcinek. Ciekawie zaprezentowane życie obozowe, taka odmiana od pełnych kombinowania odcinków surva. Zadania o nagrodę jak i o immunitet. Prowadzący również poprawił się znacząco, już nie był taki sztywny, zadawał również ciekawsze pytania. Tuż przed reklamą aż oczy przetarłam, jak nie zobaczyłam reklamy SMS z telefonem do wygrania, i oby nigdy więcej jej nie było.

Na minus

Po za reklamą na koniec odcinka, to brak rozmów na temat Rady. Byłam nieźle zaskoczona, jak Ania R. dostała głos od Grzegorza, a on nic nie wspominał o tym. Nie było praktycznie rozmów na temat rady, po za jedną rozmową, pomiędzy Klotzkiem a Grzegorzem.

Ucieszyłam się, że w końcu Yakawi wygrało zadanie. Przynajmniej ich morale nieco się podniosły. Oficjalne przekazanie pałeczki kapitania było jak dla mnie mega słabe. Klotzek dosyć dobrze radzi sobie w roli kapitana. Jednak coraz bardziej mnie wkurza. Nie miał prawa zakazywać innym w plemieniu nawiązywać jakichś bliższych relacji, bo to szkodzi plemieniu. Szkoda mi Ewy, bo niestety jej organizm zaprotestował, lub zjadła coś, co jej zaszkodziło, a z drugiej strony ucieszyłam się z powrotu Fitelli. Mam nadzieję, że nauczyła się czegoś podczas pierwszej rady, i zajdzie zdecydowanie dalej. Rada nie była jak dla mnie zaskoczeniem, Grzegorz odpadł bo był wyraźnym osłabieniem dla plemienia, w końcu to przez niego przegrali.
W Mataka można było zauważyć pierwsze przebłyski strategii przed zadaniem o nagrodę. Anna Urbańska wiodła w tym prym, oby to ją za dużo nie kosztowało, jednak by po wygranym zadaniu o Immunitet, zapomnieć o wszelkich knowaniach.

Z zapowiedź kolejnego odcinka brzmi zachęcająco, już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka WP :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: jonek95 »

Odcinek jak dla mnie 8/10 po względem produkcyjnym.

Lektor taki trochę śmieszek w nie których momentach, ale bardzo mi się to podobało.

Montaż i muzyka zdecydowanie lepsza.
Zadania w miare fajnie pokazane.

W sumie powróciła pani botoks i chyba zrobi się ciekawie dzięki temu na ewentualnej następnej radzie. Odpadnięcie Grzecha spodziewane i w sumie mnie ucieszyło, bo momentami irytował. Oglądając liva po eleminacji na fb było mi go jednak trochę szkoda. Ja czekam aż ludzi zacznie irytować Klotzek bo faet spoko, ale na dłuższą metę to nie wiem czy bym z nim wytrzymał. Ja liczę, że w końcu na radę pójdzie Mataka bo po dzisiejszym odcinku zapowiada się bardzo fajnie.

Jednak jakiegoś fana wzieli do edycji i to na duży + dla Polsatu. Boję się tylko żeby Ruda nie odpadła, bo zacznie zbyt dużo kombinować.

Podsumowując odcinek bardzo fajny, tylko obawiam się że tym 1szym polsat sobie strzelił w kolano i się już może nie odbić z oglądalnością.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Kamel »

Wow! Ten odcinek był o wiele lepszy od poprzedniego! Nowy lektor, MUZYKA i to nawet taka, która mi się podobała, żarciki narratora, BRAK BULI Z LTE Z ANTENĄ NA PALMIE <3.

Montaż odcinka był lepszy, większy dynamizm; o ile poprzedni epizod mi się momentami dłużył, tak ten właśnie zleciał bardzo szybko; ludzie nie byli irytujący, zadanie były świetne (z jednym ale...ten nieszczęsny zielony filtr, o którym już pisał Meciek)...no ogólnie widać duży postęp, dlatego bolą mnie ogromnie te hejty na faebook'u, rzucane bez większych uzasadanień. A to na Damiana, któremu dziś naprawdę dobrze poszło (zrobił ciekawą radę noo! xD), a to na powrót Fitelli. Mam wrażenie, że głupota co poniektórych przeszkadza im w ogarnięciu faktu, że takie są zasady formatu i wygląda on tak, a nie inaczej. Ale nie narzekam :) Przynajmniej dostaje lajki na fejsie.

To co mi się podobało najbardziej w odcinku to...KNUCIE, SOJUSZE, STRATEGIE w Mataka. Omg, nie spodziewałem się tego :D.
Kibicuje całkowicie temu sojuszowi czwórki, który próbuje stworzyć Ania. "Oni rzucają twoje imie" będę pamiętał zawsze xD. W plemieniu Mataka ludzie wydają się być ogólnie bardziej rozgarnięci pod względem strategii, bo nawet sobie na plaży o tym gadali. Czerwoni trochę słabiej, ale są tam takie osoby jak Julia, Rybaczka czy ponownie Fitella (troll Michałowskiego, że wrócił z Ewą, ale inną xD), którym też kibicuje. Julia dziś się pokazała z dobrej strony!

Co do rady, to tak jak pisałem- Michałowski dobrze się spisał. Rada była lepsza od poprzedniej i sam jej wynik również mi odpowiadał. Ktoś kto z góry zakłada, że odpadnie i nie walczy o głosy lub jak w pierwszym odcinku mówi, że każdy ma głosować osobno, zgodnie ze swoim sumieniem nie jest materiałem na dobrego uczestnika tego programu. Mam tylko nadzieję, że nie da Black Vote'a Fitelli :(. xD

Tak jak pisałem na FB; brak mi trochę survivorowych hasełek typu "Drugą osobą wyeliminowaną..."- ta kwestia zawsze dodaje napięcia przed wynikiem głosowania, kiedy np. jest bliskie głosowanie i decyduje jeden głos. Obecny system, w którym Michałowski mówi, że "kolejny głos może zadecydować" "ale sprawdzmy jeszcze ostatnie głosy" jest mniej emocjonujący.

No i taki drobiazg na koniec, ale miły...dzięki Urbanka, że mi odpisałaś na fb w trakcie odcinka : D. I jak ci tu nie kibicować... :D
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Duncan »

Nie komentowałem pierwszego odcinka, ponieważ chciałem porównać pierwszy i drugi.
I powiem szczerze, że drugi odcinek o wiele lepszy, przyjemniej bardzo się go oglądało! Sami moi znajomi, których namówiłem do oglądania wyspy, piszą mi, że na drugi odcinek o lepiej się patrzyło! I obejrzeli cały (w większości). Dodam, że po pierwszym odcinku twierdzili, że program jest nudny, prowadzący irytujący, którego nie da się słuchać! W trakcie odcinka zmieniali kanał lub nie dotrwali do końca i pisałem im kto odpadł. :)

Po pierwsze lektor! <3
Po drugie nie ma już reklamowania tego telefonu, całe szczęscie!
Po trzecie prowadzący lepiej się zaprezentował. Kwestia kilku dni i już widać, że jest bardziej ogarnięty w swoich wypowiedziach.
Po czwarte ciekawsze zadania, lepszy montaż!

W odcinku co mnie ucieszyło to powrót Fitelli! Co tam, że wiedziałem o tym od tygodnia XD mam nadzieje, że uda jej się przetrwać jak najdłużej i założy sojusze.

Oprócz niej kibicuje bardzo Ani U. która już zaczęła kombinować i zakładać pakty "oni rzucają Twoje imię" <3 fanka australijskiego surva i od urodzenia chciała wziąć udział w programie : D jak ja jako fan, mam jej nie kibicować? Chociaż wiem, że przez innych jest różnie odbierana, bardziej jako podstępna ruda żmija, jak to niektórzy określają w komentarzach, z czasem może ludzie ogarną, że właśnie o to chodzi w tej grze, aby kombinować, a nie siedzieć cicho jak Grzegorz i dać się wyeliminować.

Co do osób którym kibicuje to jest to również Karolina, która od samego początku wzbudza we mnie pozytywne emocje, fajnie się jej słucha i ślązaczka <3 Oczywiście jest to też Kasia C. wydaje się taką pozytywną babką! Mam nadzieje, że nie będzie osobą która odpadnie w f4 , bo mam wrażenie, że odpadnie na tym zadaniu jedna z moich faworytek, obym sie mylił! Podobnie Justyna tez ja polubiłem po tym odcinku. To jak była zawiedziona, że nie pomoże swojej drużynie w zadaniu o nagrodę </3 ale już o immunitet slayneła!

Sama rada jest ok! Chociaż totalnie niepotrzebnie czytany jest ten ostatni głos, jak wynik już jest wiadomy, no ale dobra, niech będzie.
Dodam jeszcze, że zwiastun następnego odcinka bardzo mi się podoba i z niecierpliwością czekam!
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2017, 23:38 przez Duncan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Wyspa Przetrwania: Fidżi - Odcinek 2

Post autor: Eska »

Drugi odcinek zdecydowanie lepiej się oglądało niż poprzedni. Brawa dla Polsatu, że wzięli pod uwagę nasze uwagi. Muzyka na plus, montaż lepszy, zadania nie były takie pocięte jak poprzednio. Przede wszystkim trochę więcej było pokazane i w ogóle ciekawie się prezentowały. Jednak dla mnie minusem było powtarzanie ostatniej sceny sprzed reklamy po reklamie.

Prowadzący też mniej spięty. W ogóle podobało mi się, jak pojawił się w Yakavi z informacją, że "Przypłynął z Ewą...". Sposób prowadzenia rady również wypadł dobrze. Dobrze zadawane pytania. Prosto z mostu pytanie czy Klocek nie boi się, że przy mniejszej liczbie osób Bartek i Ewa to będą dwa głosy oddane wspólnie xD

Zachowanie Klocka jako lidera... no cóż widać, że jako manager miał szkolenia z motywacji :D To jak rozmawiał z ludźmi, słuchał ich, po prostu wykorzystuje na wyspie to, czego nauczył się jako manager. Zdecydowanie lepiej poprowadzone plemię niż w poprzednim odcinku. Widzę, że niektórym nie podobało się, że Klocek zwrócił uwagę Bartkowi i Ewie - ale moim zdaniem jako lider miał do tego prawo. Jemu zależy na zwycięstwie, na utrzymaniu drużyny. I moim zdaniem ma rację, że amory mogą w tym przeszkodzić. Dobry lider powinien zwracać uwagę na takie rzeczy, a oni nie są tutaj na wakacjach, na amory przyjdzie czas po wyspie ;p Nie było też rozkazu, nie rozmawiajcie ze sobą, nie flirtujcie, tylko raczej sugestia, żeby się wstrzymali. Poza tym Bartek fajnie zareagował i zażartował, że śpi od dzisiaj obok Maćka.

Zgodzę się też z Jackiem, że niefajnie został potraktowany Grzegorz. Najpierw kumpel, klepanie po plecach, a później gorzej w zadaniu i bez ceregieli zapominają o Grześku. Ale spójrzmy też na to z innej strony - Julia czy Ania w moim odbiorze też dobrze się z chłopakami dogadywały, więc czemu miałoby paść na nie jeśli w zadaniu zaprezentowały się lepiej? Poza tym Klocek na radzie też nie pchnął go pod autobus, tylko najpierw wskazał, że sam miał problem (co może niekoniecznie było prawdą, ciężko stwierdzić), dopiero później rzucił imię Grzegorza, ale każdy akurat wiedział, że tam się chłop pogubił.

A skoro już o zadaniach mowa - losowanie kamieni, kto ma obserwować zadanie dla wyrównania szans ma swoje plusy i minusy. Plus to losowość, nikt nie może mieć do nikogo pretensji, że został wskazany do siedzenia, nie poczuje się niepotrzebny czy coś. Na minus to, to, że plemię traci możliwość opracowania strategii na zadanie i nie może przydzielić faktycznie odpowiednich osób do zadań, bo może ktoś kto się nadaje musi siedzieć. Dobra, ktoś powie oni wszyscy są sprawni fizycznie, a zadania typowo fizyczne, no ale jednak, prawo decyzji jest odebrane. Tak wiem, taka formuła.

Mataka dalej w dobrych humorach. Pokazane nam zostało, że mogą uformować się tam dwa sojusze. Urbanka pokazała myślenie strategiczne, jak wiemy remis lepszy niż mniejszość ;) Tylko pytanie, czy to jej nie zaszkodzi - w sumie nie było pokazane, żeby jej rozmowy się jakoś rozniosły. Nieco się wystraszyłam jej uwagę "ale co robi kapitan", bo chyba sama po chwili się skapnęła, że przypadkiem popełniła gafę. Poznaliśmy dzisiaj też bardziej Justynę i mam nadzieję, że dziewczyna się utrzyma, bo już w zwiastunie zrobiła na mnie dobre wrażenie. I jeszcze Macho, który mówił o immunitecie <3

Szkoda Ewy, która odpadła przez medical, ale to zawsze, źle się patrzy na takie odejścia, człowiek wtedy taki bezradny.
Ogólnie byłam zaskoczona, że pokazywali ją więcej jak była ewakuowana, i że decyzja nie była od razu na wyspie, tylko dopiero później. (tutaj daję + koh lancie)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2017, 23:45 przez Eska, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania: Fidżi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości