Australian Survivor 2017 ep 6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 13 sierpnia
WIDOWNIA: 622 tysiące (#7)

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: patrycja9922 »

Sam odcinek bardzo ciekawy. Nareszcie było widać więcej plemię Asaga, co mnie bardzo ucieszyło, bo już od dłuższego czasu nie byli pokazywani, po za nielicznymi wyjątkami. Wydaje mi się, że Henry chciał położyć dzisiejsze zadanie, i mu to się niestety udało. Został wybrany to zadania z puzzlami, gdzie mógł bez żadnych podejrzeń udać, że nie ogarnia puzzle. Na plus można by zaliczyć to, że w tym odcinku nie skupili tylko się na jednym plemieniu, a pokazali także Samatau. W Asaga dominowały w tym odcinku takie osoby jak Mark, Sam, Henry i Sarah, a zabrakło mi Odett i Bena, chociaż Ben dostał swoją pierwszą konfę na radzie, co mnie bardzo ucieszyło. Od początku było wiadomo, że Sam będzie na celowniku przez jej romans z Markiem. Inni postrzegali ich za zagrożenie, dlatego niestety Sam musiała odpaść. Może gdyby tak z tym nie afiszowali się, to może by dłużej pograła. Sam popełniła kilka błędów, co niestety zemściło się na niej. Starała się kontrolować nad tym co się dzieje w plemieniu, niestety nie spotkało się to z aprobatą u reszty członków plemienia. Mark jest teraz w dosyć niekorzystnej sytuacji, po tej eliminacji. Od niego będzie zależeć, czy uda mu się jakoś z tego wykaraskać, czy odetnie się od reszty, i być może przemieszanie go uratuje od eliminacji.

Co do Samatau można było od razu zauważyć napięcie, będące wynikiem eliminacji Aimee. Wściekła Tara, mająca pretensje do innych o to, że ją zdradzili. Natomiast AK delektował się, z udanego blinsidu. W Samatau na tyle można było wyczuć paranoję, że jak AK rzucił hasło o wskazówkach w jedzeniu z zadania o nagrodę, to większość bez zastanowienia się zaczęła przeszukiwać grill. Tara przyglądała się temu z zażenowaniem, by za jakiś czas wybuchnąć płaczem. Konflikt Tary i AK coraz bardziej zaostrza się. Jestem ciekawa w jakim stopniu konflikt Tara vs AK przełoży się na ich grę w survie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: Maw »

Szkoda mi Sam, bo razem z Tessą była moją ulubioną kobietą z castu (może dlatego, że innych nie pokazują?). Chyba grała za szybko i ludzie się jej bali, skoro koleś chciał nawet podłożyć zadanie, by ją wywalić... No ale tak jak powiedziała Sam w wywiadzie ludzie boją się silnych kobiet. Życzę jej, żeby może kiedyś jeszcze powróciła, a Henry'emu, by przegrał wszystkie zadania do merga. Mam nadzieję, że Markowi uda się swoja zemsta. Spodziewałem się jej eliminacji, ale do końca miałem nadzieję, że padnie na słabą i bezużyteczną Michelle.

W różowych królową odcinka była Tara. <3 Nie wiedziałem nawet, że ona będzie aż tak bekowa. I te pretensje do innych podczas gdy sama chciała kogoś zblinsidować. <3 No ale mam nadzieję, że jeszcze trochę zostanie, bo show potrzebuje jakiegoś złoczyńcy i przynajmniej jest z nią śmiesznie.

Moimi faworytami w dalszym ciągu pozostają głównie Luke i Tessa. <3

Ten sezon coraz mniej zaczyna mi się podobać. Odpadła jedna z moich faworytek, w różowych wszystko kręci się wokół wku*wiającego AK i najgorsze to ten edit - na początku na niego nie narzekałem, bo myślałem, że z czasem to się zmieni, a tutaj 6 odcinek i Ben nadal nie dostał żadnej wypowiedzi... Olanie Ziggy dziwi, bo mogłaby okazać się dobrym graczem. Chętnie zobaczyłbym też trochę więcej Odette. Oby w końcu edit się chociaż trochę unormował...

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: Meciek »

Póki co sezon jest bardzo dobry, każdy odcinek jest ciekawy. Edit jest nierówny, ale nie skupia się na jednej osobie (jak np. w Samoa US).

Nie jest mi szkoda Sam, nie lubiłem jej i cieszę się, że odpadła, bo nie była ciekawa, niczym oprócz swojego wzrostu się nie wyróżniała. Mark niby też niczym się nie wyróżnia, ale jego zachowanie w tym odcinku mnie rozbawiło, a to jest coś, czego Sam nie zdołała zrobić od początku sezonu. W tym odcinku zobaczyliśmy też więcej Sarah, której kibicuję, więc cieszę się, że nie jest kolejną postacią w tle i ma coś do powiedzenia.

Ogólnie w budowaniu napięcia w tym odcinku przeszkodził edit. Sam i Mark mówią o głosowaniu na Bena/Michelle, no okej, ale ani Michelle, ani Ben nie dostali żadnej konfy, więc nie było szans, że któreś z nich odpadnie (zwłaszcza, że Ben nie miał ani jednej konfy w tym sezonie, więc jego eliminacja jest już kompletnie niemożliwa), wiemy, że Henry i Jacqui chcą głosować na Sam i oczywiste jest to, że Sam odpadnie, bo nawet jeżeli Sam/Mark chcieliby uderzyć w Henry'ego to on ma HII. Odcinek mógłby budować napięcie i nie byłoby wiadomo co się stanie, ale edit to uniemożliwił.

Cieszę się, że w Samatau Tessa jest na dobrej pozycji, bo jej najbardziej kibicuje w tamtym plemieniu. Mam nadzieję, że niedługo dowiemy się więcej o Ziggy, bo szkoda by było, gdyby cały sezon spędziła jako statystka na zadaniach i czasami w tle obozu. Cała sytuacja Tara vs AK jest dla mnie dziwna, bo nie lubię ani Tary, ani AK i nie wiem komu bardziej kibicować. Z jednej strony Tara jest irytująca i chciałbym, żeby odpadła, ale z drugiej strony jeżeli Tara odpadnie to AK jeszcze bardziej umocni swoją pozycję w grze, a to też nie jest coś, co bym bardzo chciał oglądać.

Bohaterem zadania o nagrodę zdecydowanie był Ben, oglądając to, co on robi zaczynałem mieć wrażenie, że niedługo zacznie wpadać do wody stojąc w miejscu.

Czekam na kolejny odcinek, mam nadzieję, że Ben i Ziggy przemówią.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: Anja »

Co jak co, ale królową odcinka została Jacqui. <3 Jej wypowiedź na radzie... just amazing i kiedy zoomowali na jej miny. <3 Ma potencjał na zostanie legendą.
Co z tego, że Asaga przegrało, ale i tak musieli tyle pokazać, co się dzieje w Samatau. Niby na plus, ale już mam dość oglądania meltdownów Tary. Jak dla mnie ona jest żałosna, robi z siebie ofiarę jakby chciała być w centrum uwagi. W dodatku jest hipokrytką, sama chciała zblindsidować AK, a dziwi się, że drugiej stronie się to udało. W tej chwili jest underdogiem i nawet nie próbuje zmienić tej sytuacji. Prawdę mówiąc Tara i AK są siebie warci i chciałabym żeby oboje odpadli przed mergem. Co to za sugestia AK z tym szukaniem wskazówki do ajdola, wtf, tylko zamieszanie wprowadza. Wielki boss się znalazł. Mam nadzieję, że inne osoby z plemienia przejmą kontrolę i pokażą więcej Ziggy, Jarrada, Anneliese. Coś czuję, że pozytywnie też może zaskoczyć Peter. Podoba mi się, że chce wywalić Tarę, bo w przyszłości może mu bardzo zaszkodzić.
Jak już wyżej wspomniał Meciek - edit uniemożliwił budowania napięcia, a przez to z łatwością można było przewidzieć kto zostanie wyeliminowany.
Cieszę się, że Henry w końcu położył zadanie. <3 Coś czuję, że będzie z niego game changer. Poszło mu gładko, bo najwidoczniej każdy widział jak postępuje Sam. Zdziwiło mnie tylko, że w związku z tym nie miał wypowiedzi taki Luke czy Jericho. Oni też próbują przejmować kontrolę nad grą i na pewno chcieli eliminacji Sam. Co najlepsze konfy nadal nie dostał Ben. XD Już jak go widzę to mi się śmiać chce. Może pokazaliby jak z jego perspektywy wygląda gra. Na pewno nie tylko ja zauważyłam, że co odcinek dostaje parę konf Sarah. Zawsze ma coś do powiedzenia na temat gry, dlatego myślę, że z takim editem może zajść daleko. Ostatecznie bardzo zadowoliła mnie eliminacja Sam, nie trawiłam dziewczyny. Teraz ciekawi mnie jak z taką sytuacją poradzi sobie Mark.
Tak jak inni liczę na to, że inne osoby dostaną konfy.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: ciriefan »

Jestem w mniejszości - mnie się ten odcinek nie podobał. Wręcz momentami mnie nudził.

Edit ssie jak na razie jeśli chodzi o podział czasu antenowego. Ciągną strasznie długo te same wątki. Ile można oglądać Tarę i AK? Wiemy już od kilku odcinków, że się nie lubią. A winą braku zaskoczenia na koniec odcinka nie był edit tylko tego odcinka, ale i wszystkich poprzednich. Eliminację Sam można było przewidzieć od momentu, kiedy zaczęli pokazywać jej showmance z Markiem, a potem polowanie Henry'ego i Jacquie na nich.

Także no nie jest źle, ale na razie mi dupy ten sezon nie urywa. Na ten moment w różowych kibicuję tylko Tessie, a w niebieskich Jacqui, Jerichowi, Sarze i Lukeowi. Nie lubię kładzenia zadań i chociaż nie przepadam za Markiem, chciałbym, aby teraz odpadł Henry.

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: Vico »

To był chyba najciekawszy odcinek, zarówno w Asaga i Samatau było dość gorąco i wiele się działo. Dobrze, że to w końcu Asaga przegrało, bo dzięki temu dowiedzieliśmy się czegoś więcej o sytuacji w tym plemieniu, jednak byłem zaskoczony wynikiem rady i aż tak jednogłośną eliminacją Sam. Już od kilku odcinków mówiło się o jej eliminacji, jednak myślałem, że nie uda się zebrać aż 9 osób, jak widać przeszkadzała im relacja powstała między Samanthą i Markiem, a także dość dziwne zachowanie Sam, która od kilku odcinków miała pewne obawy o siebie (jak widać słuszne). Po pierwszym odcinku myślałem, że Sam odegra większą rolę w tym sezonie i wyglądała na osobę, która będzie miała dobrą pozycję w plemieniu i będzie lubiana przez większość. Szkoda, że Samantha wdała się w tak bliską relację z Markiem, bo to jej ewidentnie zaszkodziło, a bardzo ją polubiłem w pierwszych odcinkach i myślałem, że zajdzie znacznie dalej.

W Samatau ciąg dalszy dramy między AK a Tarą. Tara nie może znieść tego, że jest teraz w mniejszości, wokół niej dużo się dzieje, jednak czasem jej zachowanie mnie irytuje. Zresztą tak samo jest z AK, którego zachowanie w poprzednim odcinku mi się podobało, jednak nie lubię go za bardzo jako osobę.

Podobało mi się zadanie o nagrodę w tym odcinku, to o Immunitet było trochę mniej emocjonujące.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: r&b »

No tak, w końcu musiało się to stać i blindside Sam oczekiwany już od kilku odcinków nastąpił. Ogólnie to ją nawet lubiłem, ale skoro od jakiegoś czasu cały czas mówią o tym, że Samantha musi odpaść, bo to, bo tamto, to nawet nie próbowałem jej kibicować, tylko czekałem aż to się stanie.
Jakoś lepiej sobie wyobrażałem ten odcinek, myślałem, że Odette z Benem przestaną być niewidzialni, ale już trudno. Michelle uwielbiam, bo ona nawet nie ukrywa, że jest jednym ze słabszych punktów plemienia (chociaż ja bym powiedział, że Ben i tak jest najsłabszy pod każdym względem i trochę mi go szkoda, że jak już go pokazują, to pod takim kątem XD). Szkoda, że było tak mało Luke'a i Jericho, myślałem, że skoro odpada Sam, to będzie to głównie z ich strony, a nie Henry'ego i Jacqui. Za to było dość dużo Kenta, co mi nie przeszkadzało, ale nie wydaje mi się, że zajdzie on jakoś daleko. Za to zdziwiłbym się, jakby w najbliższych odcinkach wypadli Sarah z Markiem. Nawet jeśli Mark był jedyną osobą, która głosowała na kogoś innego niż Sam, to i tak nie wydaje mi się, żeby reszta go tak po prostu wywaliła. Obstawiam jakieś przemieszanie wkrótce i jego revenge na kimkolwiek (chciałbym, aby był to Henry, ale nigdy nie wiadomo).
W Samatau Tara zrobiła z siebie hipokrytkę, co mnie troszkę rozbawiło, bo jednak nadal wolałbym ją dalej w grze niż AK. Mam nadzieję, że te konfy Tary coś jednak znaczą i jakoś się go pozbędzie.
Jak dla mnie sezon nadal jest dobry, może to dlatego, że nie oczekuję od Australijczyków czegoś specjalnego. Może bym chciał zmienić niektóre rzeczy, ale już trudno. I tak mi się podoba i będę oglądać dalej. :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 6

Post autor: Jasasiek »

Henry'emu jednak udało się sabotować zadanie i cieszę się, że Asaga w końcu poszło na radę. Ogólnie jestem zadowolony z rezultatu, Sabina z ,,Pierwszej Miłości" wreszcie nie będzie mnie denerwować. Czułem od niej taki vibe Andrewa z poprzedniego sezonu - myślała, że może kontrolować każdego, a tak naprawdę jej gra socjalna była bardzo słaba, a świadczy o tym znaczna część głosów.. Na pewno nie pomogła jej relacja z Markiem, która wzbudzała zbyt dużo podejrzeń.
Nadal Ben, Odette i Michelle są niewidzialni. Chociaż Michelle na tej radzie się uaktywniła, a jej wypowiedzi mi się podobały.
Na ten moment z niebieskich najbardziej kibicuję Jacqui. Nie jest na celowniku, a w pewien sposób panuje nad wszystkim. Jej porównania do Monopoly na radzie mnie rozbawiły xD Lubię jeszcze Sarah, Jericho, Michelle i Henry'ego.
W Samatau Tara zaczyna mnie ostro wkurzać. Jeszcze wcześniej nie była taka irytująca, ale ten płacz w tym odcinku to spora przesada. Jest w mniejszości od dwóch dni, nawet nie zdążyła być na wylocie, a już szlocha za drzewem. Robi z siebie ofiarę, bo sprawy nie potoczyły się po jej myśli, dając Peterowi dowód na to, że słusznie postąpił. Można lubić A.K lub nie, ale pogrywa z nią świetnie, muszę przyznać :D Jeśli nie dojdzie do jakiegoś przemieszania, a Samatau przegra następny immunitet, to podejrzewam, że ona poleci następna.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości