Australian Survivor 2017 ep 7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 14 sierpnia
WIDOWNIA: 625 tysięcy (#14)

xanthe
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2017, 21:59
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: xanthe »

Witam jestem nowy a wi ec :)

1 . witam wszystkich :)))

2 . moje pytanko czy oprócz US są jakieś edycje ryzykantów z Pl napisami ? właśnie pobrałem 1 edycje Australia ale napisów brak i trochę ten ich angielski mnie przeraza :(

Wiadomość od administratora Meciek

To Twój pierwszy post, więc nie będę usuwał, ale to nie jest właściwy temat na tego typu pytania, z tego co mi wiadomo nie powstają tłumaczenia do innych wersji Survivor oprócz US

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: patrycja9922 »

Odcinek ciekawy, chociaż dosyć przewidywalny. Po tym jak Asaga przegrała po raz 2 z rzędu zadanie o immu, byłam pewna eliminacji Marka. Luke starał się skierować celownik na Jacqui. Niestety większość nie poszła za jego pomysłem, tylko woleli wywalić Marka. Teraz to już pewnie żadnego Immunitetu nie wygrają aż do przemieszania/mergu. Co do editu, to jestem pozytywnie zaskoczona pojawieniem się osób, które do tej pory miały bardzo mało konf.
Najciekawszym punktem odcinka było zadanie o immunitet, jak dla mnie z każdym odcinkiem są coraz ciekawsze. Szkoda tylko, że to Asaga przegrała zadanie,a było tak blisko: (

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: Anja »

Luke się nie mylił, co do najbardziej wpływowych osób w plemieniu. Niestety zapomniał, że zaufania nie buduje się na zasadzie: "Ej Ben, głosujemy na Jacqui, mamy większość, to już pewne" <odchodzi>. I tak do jeszcze paru osób np. Odette. Kto normalny poszedłby za Lukiem? Sądzę, że nikt. Otwarcie potraktował ich jak swoje +1, które nie mają nic do powiedzenia. Nawet nie zapytał, co o tym sądzą, taki z niego retard. Bałam się jednak, że posłuchają ich bredni. Fakt faktem, Jacqui i Henry to niebezpieczne połączenie, oboje są dużymi zagrożeniami, ale jako, że im kibicuję, a w szczególności Jacqui to jestem zadowolona z takiego przebiegu rady. To Luke i Mark nierozważnie grali, zbyt pochopnie. Dobry pomysł, bo wpłynęłby pozytywnie na ich grę, ale HELOŁ. Jeśli nie mają dobrych relacji z osobami, które ewidentnie nie kontrolują gry i liczą, że tamci bez większych wyjaśnień będą głosować jak im nakażą to są w błędzie. I to dużym. Od razu widziałam po mimice twarzy Bena, czy Odette, że są surprised i confused.Imo, to Mark nie powinien szukać zemsty,ale starać się wplątać w jakiś sojusz oparty na zaufaniu i powoli ściągać celownik z siebie. Cóż, wybrał bardzo ryzykowną ścieżkę. A na radzie... MIAŁ BYĆ MASSIVE BLINDSIDE, a był FLOP. Mark nawet nie potrafił siedzieć cicho i otwarcie wyznał swoje zamiary. Jednego nie rozumiałam - dlaczego uważa Jacqui za słabą w zadaniach? Czyżby Mark zapomniał kto w dużej mierze przyczyniał się do wygranych Asaga? Pamiętam, że Jacqui często brała najbardziej odpowiedzialne role w zadaniach. To, że nie potrafiła tym razem pokonać Ziggy nie znaczy, że jest słaba w zadaniach. Wracając do rady... Mark sam sobie grób wykopał, jeszcze bardziej pogrążył, a przed radą pomógł mu Luke, który oprócz Jericha nie ma sojusznika, który bez słowa by z nim głosował. Wygrała siła zaufania. Wyczuwam, że w kolejnym odcinku będzie Luke&Jericho vs Henry&Jacqui oraz HII w akcji.
Po tym odcinku coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to Sarah ma największą władzę w plemieniu. Ze wszystkimi ma dobry kontakt, jest sojusznikiem obu stron, lecz nikt tego jeszcze nie dostrzegł, a dzięki temu ma zawsze wybór i jest znaczącym głosem. Powoli zaczyna mi przypominać legendarną Kristie, niepozorna, ale przebiegła.
Wooow! Ziggy w końcu dostała konfy. SHOOK. Bardzo się cieszę, jestem ciekawa czy będzie w stanie flipnąć w razie przegranej. Co jak co, ale granie na dłuższą metę z AK nie jest ani trochę korzystne. Z drugiej strony granie z Tarą też jest bardzo niekorzystne, bo ona i Locky na pewno będą chcieli dominować nad Ziggy jak nad Anneliese, gdy im się powiedzie.
Nigdy nie piszę nic o zadaniach, ale naprawdę mi się podobają, są o wiele ciekawsze niż w US. Aż się przyjemniej takie coś ogląda.
I zapomniałabym, BEN DOSTAŁ SWOJA PIERWSZĄ KONFĘ. <333
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: Maw »

Eliminacja Marka jest mi obojętna, bo o ile lubiłem Sam i jej wolę walki, o tyle Mark był graczem nieciekawym i nie myślącym logicznie. Chociaż rozumiem go, Sam wydaje się być bardzo fajną dziewczyną i biedak się zakochał. Najbardziej jednak ucieszyłoby mnie odpadnięcie Henry'ego. Ok, ja rozumiem, że ktoś może mu kibicować, ale nazywanie go dobrym strategiem to gruba przesada...

Luke pokazał, że jest niegłupi i zaczynam go uwielbiać jeszcze bardziej (a już od 1 odcinka jest moim głównym faworytem). Okazało się, że myśli strategicznie. Głosowanie na Jacqui miało sens, no bo przecież jej więź z Henrym wydaje się silna, jest chytra i na pewno gorsza w zadaniach od Marka. Coś się jednak nie udało i blindside nie wypalił. Jednak Luke'owi należą się brawa, że przynajmniej próbował i małych co, a to Jacqui pożegnałaby się z grą. Lubię i kibicuję właśnie takim osobom, a nie mimozom pokroju Michelle.

Jacqui w przeciwieństwie do Henry'ego jest spoko, ale mam nadzieję, że Luke nie pożegna się niedługo z grą, bo wtedy się załamię. ;( Luke to jedyna nadzieja tego sezonu. <3

W różowych coraz bardziej zaczynam lubić Locky'ego, który dołącza do grona moich faworytów. Z Tarą nadal beka. I jeszcze ten jej występ w zadaniu. <3

Odette, Ziggy i Ben w końcu przemówili. :O W dodatku ta pierwsza pokazała się ze świetnej strony na zadaniu. Myślę, że może zajść daleko.

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: RaffEmm »

Ten odcinek na szczęście nie ciągnął się w nieskończoność, jak poprzedni, który był mega przewidywalny. Ten też był, ale mieliśmy o wiele więcej wypowiedzi nawet od osób, których edytorzy nie chcieli pokazywać, bo najwidoczniej nie mieli nic ciekawego do powiedzenia na temat gry. Zadanie było bardzo w stylu Survivor, ale ciekawie było oglądać pojedynki, które były bardzo wyrównane. Bardzo szkoda mi było Sary, której nie udało się wygrać ani jednej bitwy z Annąliese, a w dodatku spoczywała na nią odpowiedzialność drugiej porażki z rzędu dla Asaga i konsekwencja pójścia na radę plemienną.

Jak dla mnie gwiazda tego odcinka jest tylko jedna: Ziggy - dziewczyna ma potencjał na dobrego gracza, który jest nie tylko dobry w konkurencjach, ale również potrafi nawiązywać relacje z ludźmi tak, że każdy jest jej w stanie zaufać, jednocześnie nie stając się dla nikogo celem, ponieważ wykorzystuje sytuację tzw. "wojny" pomiędzy dwoma sojuszami, na których granicy balansuje. Jeden odcinek o niczym nie przesądza, ale mam nadzieję na więcej jej wypowiedzi w dalszych odcinkach i mam przeczucie, że jej historia będzie dosyć rozbudowana...

W plemieniu Samatau wciąż trwa wyścig o władzę w plemieniu pomiędzy AK'em oraz Tarą. Zresztą ta druga sama przyznała w wypowiedziach, że nie lubi AK i chętnie edytorzy pokazują ich wzajemną walkę o miejsce na tronie w plemieniu. AK ma po swojej stronie teraz Tessę oraz Jarrad'a, natomiast Tara trzyma z Locky'em oraz Annąliese. Ziggy balansuje na dwóch sojuszach, jednak Peter stracił w oczach Tary, natomiast wydaje mi się, że te złości im przejdą i będą prosić się go ponownie o przeskoczenie Peter'a na swoją stronę. Jak to wyjdzie? Czas pokaże.

W plemieniu Asaga królową konkursu o immunitet była ewidentnie Odette i jej wypowiedź była dla mnie urocza, ale również zabawna i to jej "zaskoczenie" o tym, że Luke ma głosy do elimiacji Jacqui : D Szkoda, że tak mało jej było, ale przynajmniej pojawił mi się uśmiech na twarzy. O dziwo również Ben coś powiedział i raczej nie kupił śpiewki Luke'a o tym, że ma głosy na Jacqui, skoro Mark był już na wylocie niemalże od eliminacji Joan. Henry oraz Jacqui są moimi faworytami z tej drużyny, do nich dołącza również Sarah, która ma dobre relacje ze wszystkimi i w dodatku wydaje się, że ma najlepszą pozycję z wszystkich rozbitków w tym plemieniu, bo ludzie jej ufają, a ona sama potrafi ujarzmić charakter swoich współplemieńców i wie, w jakim momencie wkroczyć do akcji. Tak przynajmniej pokazują edytorzy.

Jak na razie ten sezon jest równie dobry, co poprzedni. W tym jest o wiele mniej "twistów", ale za to mamy o wiele ciekawszy cast, z którym nie jest nudno : )

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: Meciek »

Kolejny dobry odcinek!

Cieszę się, że Ziggy, Ben i Odette dostali jakieś konfy, bo zaczynałem tracić wiarę, że coś od nich usłyszymy.

W Samatau sytuacja w sumie niewiele się zmieniła od ostatniego odcinka. Tara jęczy, że AK rządzi w grze i chce go wywalić, więc szuka sojuszników. Nie jestem pewien, czy Ziggy to najlepsza dla niej opcja, skoro była częścią sojuszu, który Tara zostawiła wcześniej, aby dołączyć do Locky'ego i reszty.

W Asaga największym wydarzeniem było to, że Ben umie mówić, ale niestety nie miał do powiedzenia nic ciekawego, więc pewnie po tej konfie zamilknie na pół sezonu. Luke sprawia wrażenie, jakby było coś z nim nie tak (ładowanie się w gniazdo os i to co zrobi za tydzień). Jacqui i Henry pozostają "power couple" w plemieniu i póki co wątpię, że komuś uda się im zagrozić, zwłaszcza, że Henry wciąż ma HII. W ogóle Jacqui na radzie to jeden z lepszych momentów odcinka.

Samo zadanie standardowe, ale przyjemnie się je oglądało.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: CH23 »

Odświeżyłem zaległości to coś napiszę :D
Jak dla mnie LUKE nadzieja tego sezonu mam nadzieję, że zajdzie daleko byle tylko nie podejmował decyzji z godziny na godzinę.
"Mark vs Henry I'm a referee" :D :D :D mistrzowski cytat!
Ogólnie fajnie układa się ta edycja jednak brakuje dobrej damskiej roli coś ala Phebe z 3sezonu.
Plemie różowych sądzę, że skład zostanie taki jaki jest. Ciekawe będzie przemieszanie taki AK vs power-couple 8-)
A do niego jest już coraz bliżej! Denerwuję trochę takie miejsce dla Trent(czy jak on tam ma, WIELKI OGR) zero gry, typowy easy vote.
Kibicuje jak na razie: Luke, Jericho, Ziggy, Tessa, AK
Irytuje: stara babka z różowych i duch Brad(czy jak on tam ma)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: ciriefan »

Ooo a mnie tak wciągnął ten odcinek, że aż zapomniałem o nim napisać XD

Nie no, ogólnie spoko, ale jakoś mi brakuje tego "czegoś" w tym sezonie. Eliminacja Marka przewidywalna. Nie będzie mi go brakowało.

Przestałem lubić Henry'ego. Za to uwielbiam Jacqui więc się denerwowałem, że to w nią celują a nie w niego.

Ogólnie jest w miarę ciekawie, ale już chyba pora na jakieś przemieszanie, bo czas trochę wstrząsnąć grą :)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: Saw »

Kolejny naprawdę dobry odcinek. Na razie sezon trzyma bardzo dobry poziom i to mnie cieszy.
W Samatau w końcu pierwsze konfy dostała Ziggy :D I jak dobrze liczyłem to aż chyba pięć. Dziewczyna widać że dużo ogarnia i jest bardzo czujna. Tara i Locky próbowali ją namówić na odwrócenie się od A.K. Ale ona nie jest chętna na zmianę stron i uważam że dobrze robi. Na razie ma dobrą pozycje w swoim sojuszu, więc nie ma sensu zdradzać. Tym bardziej że w sojuszu z Tarą i Locky'm nie miałaby nic do powiedzenia i byłaby pionkiem. Tara widać że jest bardzo zdesperowana. A to chce coć kombinować, ale robi to nieumiejętnie, a to wybucha wielkim płaczem. Jej zachowanie naprawdę jest żałosne. Śmieszą mnie te jej pretensje o zdradę, skoro sama chciała zdradzić A.K. Jest straszną hipokrytką, ale przynajmniej można z niej cisnąć bekę :D

Asaga przegrało drugi immunitet z rzędu i udali się na radę plemienia. Wszystko miało się rozegrać pomiędzy Markem a Henrym/Jacqui. Odpadł Mark i trochę mi smutno. Zaczynałem go nawet lubić po odejściu Sam. Gdy ona była w grze to trzymał się w jej cieniu i był zajęty romansowaniem. A teraz przynajmniej próbował wyjść z jakąś inicjatywą. Zdecydowanie wolałbym żeby odpadł Henry którego nie lubię lub Jacqui która jest mi obojętna.
Podoba mi się tok myślenia Luke'a. Zauważył że Henry i Jacqui trzymają się mocno razem i są zagrożeniem. Fajnie że chciał ich zblindsaidować, tylko że słabe argumenty używał chcąc przekonać ludzi do głosowania na Jacqui. Szkoda że plan nie wypalił. Oby tylko teraz on i Jericho nie stali się celem dla pozostałych.
W końcu pierwszą konfę dostał Ben. Myślałem że już go olali do tego stopnia, że zaczną go pokazywać dopiero w odcinku w którym odpadnie. Przemówiła także Odette, która również była nie widzialna do tej pory.

Na pewno edit w tym odcinku był na plus, bo pojawiły się osoby, które do tej pory nie wiele lub w ogóle się nie udzielały. Miło było zobaczyć co mają do powiedzenia.
Tak się zastanawiam, kiedy będzie jakieś przemieszanie. Coś długo zwlekają z nim. Uważam że zmiana przebiegu gry na pewno dodałoby więcej emocji.
Moi faworyci się nie zmieniają: Luke, Jericho, Sarah, Ziggy, Michelle, Tessa, Locky i Peter.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 7

Post autor: Jasasiek »

No nie wierzę, Ben, Odette i Ziggy dostali konfy. Szkoda, że dopiero w 7 (!) odcinku.
Zadanie jedno z moich ulubionych, pojawiało się już tyle razy, ale nadal dobrze się je ogląda :D
W Samatau poziom desperacji Tary podnosi się z odcinka na odcinek. Próbuje jak może, ale coś średnio jej wychodzi. Mam nadzieję, że Ziggy nie da się jej tak łatwo podpuścić. Niby A.K nie jest najlepszym kandydatem na sojusznika, ale Tara to straszna hipokrytka i udowodniła już, że niewarto z nią współpracować. Poza tym Ziggy niepotrzebnie mogłaby zyskać reputację fliperki, a w jej obecnym sojuszu jest zupełnie bezpieczna.
W dalszym ciągu czekam na przemieszanie, bo napięcia na linii A.K vs Tara nie skończą się, dopóki któreś z nich nie odpadnie, a nie chce tego oglądać w nieskończoność i wolałbym zobaczyć jakieś nowe podziały XD
W Asaga Mark walczył o dłuższy pobyt w grze, wystawiając na celownik Henry'ego i Jacqui. Z pomocą przyszedł mu Luke. Rozumiem ich intencje, bo rzeczywiście takie duety najczęściej okazują się niebezpieczne, ale bardzo słabo to rozegrali. Reakcja Odette na propozycje Luke'a idealnie to pokazuje. Luke podbił do niej znienacka i powiedział chaotycznie, bez żadnego kontekstu, że wszyscy głosują na Jacqui. Wcale nie dziwi mnie to, że ona i Ben woleli głosować z drugą stroną, sam nie potraktowałbym takiej rozmowy poważnie. Swoją drogą, ciekawie radzi sobie Sarah i według mnie to ona jest tam najlepiej ustawiona, a nie duet Henry-Jacqui. Gra poza radarem, a jednocześnie ma możliwość współpracy po obydwu stronach i tak naprawdę co by się nie stało, ona wyjdzie na tym dobrze, bo ma świetne relacje ze wszystkimi.
Marka lubiłem, ale relacja z Samanthą jedynie mu zaszkodziła. Gdyby tak bardzo nie ,,eksponowali" swojej więzi, prawdopodobnie zaszedłby bardzo daleko. Poniekąd sam jest sobie winien.
Niezmiennie moją faworytką jest Jacqui, ale bardzo lubię też Sarah, Tessę i Petera. Henry stał się trochę zbyt pewny siebie, więc narazie wypada z grona moich ulubieńców, ale kibicuję mu nadal, bo trzyma się z Jacqui. Odette jak zaczęła się odzywać też zrobiła na mnie dobre wrażenie, ale jeszcze będę ją obserwować :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości