Australian Survivor 2017 ep 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 20 sierpnia
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: patrycja9922 »

Co za odcinek, najlepszy jak do tej pory<3
Zgaszenie ognia przez Jericho, było trochę słabym posunięciem z jego strony. Nikt tego nie zauważył, dlatego upiekło mu się. Jednak nie na długo Samatau zostało pozbawione ognia.

Zadanie o nagrodę jak zwykle było lepsze od poprzednich, i te flopy Bena<3
Po mimo braku Marka w plemieniu, jednak Asaga wygrała nagrodę po bardzo długiej przerwie. W tym odcinku było od groma konf Luke, więc można było spodziewać się, że to Asaga pójdzie na Radę.

NLuke zauważył na jednej z toaletek pakunek, od razu pomyślał o "clue". Jednak "clue" zabrał Henry, który postanowił otworzyć go, i to co znalazł okazał się zwykłym zestawem nożyczek.

Gdyby Asaga przegrała zadanie o immunitet, to wtedy na 99% odpadłby Luke. Henry po ostatniej radzie zaczął w niego celować.
Jednak wygrali zadanie, i na radę poszli z Samatau, a tam walka o głos Ziggy przez Locky'ego, a z drugiej strony AK chcący przygarnąć głos Annalise. Na radzie Ziggy zagłosowała na Terę, a Annalise na AK.

Najciekawszym momentem odcinka była Rada. Najpierw remis pomiędzy AK a Tarą, by w ostateczności to Tara odpadła. Następnie drugie głosowanie, gdzie w czasie niego niektórzy uczestnicy powiedzieli na głos na kogo oddają. Punktem kulminacyjnym odcinka było wysłanie dziewczyn na exile, czyli jednak to była fake rada :shock:

Będzie czekał nas swap, i już nie mogę się doczekać jak będą wyglądały składy plemion po przemieszaniu, a odcinek dopiero jutro :cry:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, 09:41 przez patrycja9922, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: Anja »

OMFG. <3 Ten odcinek slaynął. Nie spodziewałam się pewnych sytuacji. xD
Jericho... no i co Ci to dało? Od początku wiedziałam, że gaszenie ognia jest pointless, ale on musiał pokazać, że "No Mark, no fire". Hmm, z tego co zauważyłam no one cares. I bardzo dobrze, ale po tym zachowaniu można coś o nim powiedzieć, jako o graczu. Podejrzewam, że nie będzie miał żadnych skrupułów w zdradzaniu nawet najbliższych sojuszników, będzie prowadził dirty game. Będą z pewnością prowokacje i inne zagrania, które miałyby postawić go w lepszej pozycji. Może to tylko pozory, ale takie mam wrażenie. Jednak to nie wróży finału, merge raczej tak.

Nie spodziewałam się, że Asaga w tym odcinku coś wygra, a jednak. xD No i po reward challenge rozbawiła mnie ta rywalizacja Luke vs Henry. Cóż, to żadna wskazówka, ani legacy advantage. Niemniej jednak będą między nimi zgrzyty, co lepsze nie chcę żeby odpadali <na co jest chyba spora szansa po tym odcinku>. Później Henry trafnie podsumował dwie osoby z plemienia: "Ben is useless. Michelle is useless". XD Taka prawda, choć jakoś jeszcze mam nadzieję, że Michelle będzie coś znaczyć. Na razie są cennymi głosami, które w związku z zaistniałą sytuacją mogą się okazać przydatne.

Kolejne zaskoczenie to była wygrana immunitetu przez Asagę. <3 A nie mogłam patrzeć jak wszystko idzie im pod górkę. Najpierw Jacqui z pękami, potem Luke i Ben z mostem, ale przy trzeciej przeszkodzie nastąpił przełom. Myślałam, że później utkną gdzieś, ale po tylu trudach wygrali. XD A byłam prawie pewna, że idą na radę już przed zadaniem. Swoją drogą to zadanie jak prawie każde inne mi się podobało, są zdecydowanie bardziej emocjonujące niż w US.

Coś czuję, że mamy nową ikonę Ziggy. Oby nie zemściło się to na niej. Uważam, że na chwilę obecną postąpiła dość rozsądnie, ale powinna wewnątrz tego sojuszu znaleźć jedną zaufaną osobę. Jako, że Jarrad i Tessa są bardzo blisko AK, to mogłaby nawiązać lepszy kontakt z Peterem. Plus za to, że zaczęła się dogadywać z Lockim, mimo że nie dotrzymała słowa to teraz on nie jest w najlepszej pozycji. Może później coś z tego wyniknąć, chyba, że Locky nie da jej drugiej szansy. Co do editu odcinka, wiedziałam, że nie pójdzie po myśli Tary, po wypowiedziach było to widać. Wtedy rada byłaby dla widzów zbyt przewidywalna. Był remis, bo Ziggy ją okłamała. Później było już jasne, że będzie na nią większość... jednak nie odpadła. Szkoda, ale przynajmniej znowu mamy podobny twist jak rok temu, dla Tary może okazać się zbawieniem <bądź nie xD>. Uwielbiam ten twist, ale mam nadzieję, że żaden z moich faworytów nie ucierpi.
Obrazek

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: r&b »

Ten odcinek to jakiś mega troll. Fake wskazówki, fake rada xD

Z odcinka wynikało, że jednak przegra Asaga i wyleci Luke, a jednak przy tej ostatniej przeszkodzie udało im się wyprzedzić Samatau. Nie lubię Henry'ego i liczę na jego blindside, szkoda, że Jacqui i Kent (no i pewnie Sarah z Odette i całą resztą) trzymają z nim. Jericho, okej, eliminacja Marka osłabiła drużynę (chociaż i tak bez niego sobie radzą dość dobrze), ale nie za bardzo zrozumiałem ten tekst z zemstą. Zobaczymy, gdzie trafi po switchu i czy będzie jeszcze próbować jakoś uprzykrzyć życie reszcie.

Samatau w odróżnieniu od Asagi jest widocznie podzielone. Oczywiście na targecie była Tara, ale i AK. Nie lubię AK, dlatego chciałem, żeby Ziggy flipnęła. Rada była świetna, dobrze że nie pokazali tego, że zmienili plan i jeden z facetów głosował na Tarę (bo wcześniej to wyglądało, że to jednak Tara będzie bezpieczna, a pomiędzy Lockym i AK byłaby większa szansa, że AK odpadnie). Tara wyleciała, trudno. Double TC, biedna Anneliese poleciała następna, wiadomo (ale to głosowanie <3).

Dobrze, że to tylko tribe switch i dziewczyny jeszcze nie odpadły z gry, chociaż nie widzę dużych szans na to, że zostaną one tam na dłużej. Asaga pewnie wybierze Bena i Michelle na ich miejsce, chociaż jeśli Henry mówił, że chce ich trzymać, bo są useless to może będą to Luke czy Odette.

Chyba teraz najbardziej kibicuję Ziggy, Tessie i Anneliese, ale ogólnie to poza Henrym i AK nie ma osób, którym bym kibicował rychłej eliminacji. No a zadania nadal ciekawie się ogląda.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: ciriefan »

Kurde, naprawdę dobry odcinek z mocnym zakończeniem. Dobry moment na ten twist, bo zrobiło się dosyć przewidywalnie w obu plemionach.

Ale aż fajnie widzieć, że praktycznie każdemu tam zależy i każdy chce grać, to taka miła odskocznia od BB 19.

Wszystko teraz będzie zależeć od tego, kto przejdzie z niebieskich do różowych. Może się zrobić ciekawie.

A i gwiazdą odcinka był Luke. Czy ja dobrze zrozumiałem, że jak na nagrodzie wszyscy się myli i golili brody, on postanowił ogolić sobie przy wszystkich jaja? XD Koleś robi sobie niezłą bekę od początku, ma zdrowe podejście do tej gry. Gra całkiem nieźle i do tego ma dystans, więc obok Tessy jest teraz moim drugim faworytem XD

A no i stało się święto - Annaliese przemówiła i nawet miała coś do powiedzenia. Także no jak widać duchy też mają potencjał na graczy - chociaż już widać poprawę, oby edit się jeszcze bardziej polepszył ;)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: Maw »

Bardzo ciekawy odcinek. Oglądałem go od początku do końca z zainteresowaniem. Polubiłem Ziggy, która, jak się okazało, umie myśleć i nie boi się zdradzić swoich sojuszników oraz niewidzialną dotąd Annaliese, która też głupia nie jest. Szkoda, że plan wywalenia AK się nie udał, bo koleś mnie drażni i trochę smutno mi się zrobiło jak tutaj że niby wiedźma Tara odpada, a tu jednak twist. <3 I miny wszystkich. <3 I to głośne głosowanie na Annaliese. <3 Cieszę się, że dostały drugą szansę i wydaje mi się, że w drugim plemieniu pójdzie im dużo lepiej niż w Samatau. W Asaga królem odcinka był Luke, którego uwielbiam. <3 Jest zabawny, ale ma też coś do powiedzenia o grze. Nie znoszę za to Henry'ego i fajnie, gdyby w końcu się go pozbyli, ale pewnie nie nastąpi to prędko, bo na razie chcą go osłabić pozbywając się Jacqui, którą w przeciwieństwie do jej ziomala nawet lubię. Ben to jest taka icon na każdym zadaniu. <3 Nie wiem jak on to robi, że tak ssie, ale i tak udaje mu się przetrwać rady bez żadnego głosu przeciwko sobie, ale zaczynam mu kibicować, bo to taki challenge beast. <3 No a u takich sprawnych normalnie to największy szacun dla Odette, Ziggy i Annaliese, wydają mi się być najlepszymi babkami w zadaniach.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: Umbastyczny »

Ja sobie ponarzekam na twist :D

Ogólnie cały sezon mnie zachwyca, ale twist wyszedł niefajnie. Sam fakt, że się pojawił jest ok. Nie podoba mi się po prostu, że głosowali, żeby kogoś wyeliminować, a nagle "ej no jednak nie" i się okazuje, że głosowali, żeby kogoś tylko przenieść do innego plemienia. Jak dla mnie byłoby lepiej, gdyby wiedzieli w jakim celi głosują.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: Saw »

Ale super odcinek!!!

Wiele wskazywało że na radę pójdzie Asaga. Zadanie o immunitet też się im nie układało, ale udało się im odrobić wielką stratę i wygrać. Cieszę się że wygrali, bo nieciekawie zrobiło się wokół Luke'a. Henry zaczął na niego polować. Śmiać mi się z niego chciało, jak pomyślał że znalazł coś cennego, a okazało się że to zestaw nożyczek :D
Luke widac że się świetnie bawi w tej grze i to najważniejsze. Padłem widząc jak przy wszystkich goli sobie miejsce intymne. Ale też nie można mu zarzucić że nie gra. Mądrze kombinuje i dostrzega zagrożenia. Mam nadzieję że przemieszanie ułoży się po jego myśli, bo zaczynało się robić groźnie.
Jericho też mnie rozwalił tym że zagasił ognisko, chcąc się zemścić za eliminacje Marka. Nie było to zbyt mądre, bo jakby ktoś to zauważył to miałby przechlapane.
Mam niezłą bekę z Bena xd Koleś jest tak beznadziejny we wszystkim, że już nawet współplemieńcy zaczynają to dostrzegać. Jest słaby w zadaniach, a strategicznie wydaje się że będzie robił za numerek tak długo jak będzie potrzebny.

W Samatau było niezwykle ciekawie. Locky po raz kolejny próbował przekonać Ziggy do zmiany stron. I już wydawało się że ta próba okaże się sukcesem, bo Ziggy deklarowała że jest z nimi. Jednak ostatecznie na radzie plemienia trzymała się swojego sojuszu i głosowała na Tarę. Myślę że dobrze zrobiła nie przeskakując do przeciwnej grupy, tym bardziej że okazało się że jest podwójna rada. Bardzo podoba mi się jej gra. Jest w sojuszu z A.K ale dostrzega w nim mocnego gracza i zaczyna rozważać jego eliminacje. Liczę że odegra ważną rolę w tym sezonie. Potencjał ma spory, bo ma dobry socjal i ludzie widzą w niej zaufaną osobę.

Po tym jak Jonathan kazał Tarze zaczekać na drugą wyeliminowaną osobę, czułem że szykuje się jakiś twist. Dla mnie epickie było to głośne głosowanie na Anneliese :D Muszę przyznac że po tym odcinku nawet zacząłem ją lubić. Do tej pory była mi obojętna, bo nie odgrywała żadnej roli. Ale w tym odcinku kilka razy się odezwała i miała nawet coś ciekawego do powiedzenia. Zawsze mnie rozbawia jej reakcja na coś zaskakującego :D Dobrze że jeszcze nie odpada i będzie mogła powalczyć w przeciwnym plemieniu. Tara jest mi obojętna. Coś czuje że bez Locky'ego już nie będzie taka pewna siebie. Locky w Samatau nie ma już żadnego sojusznika, więc albo doczepi się do dominującego sojuszu, albo będzie próbował cos stworzyć z nowymi. No ale muszę przyznać że ciekawie się zapowiada kolejny odcinek. Ciekawe kto z Asagi przejdzie do Samatau? Ja chyba stawiam na dwójkę Ben/Michelle. No ale może też być tak że Henry przekona pozostałych do pozbycia się Luke'a.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 8

Post autor: Jasasiek »

Ale odcinek XD Bardzo dużo się działo, nawet nie zauważyłem kiedy to zleciało. Zadanie wydawało się proste, ale (znowu!) dostarczyło wielu emocji.
W Asaga Jericho zemścił się za blindside na Marku, gasząc ogień. Nie było to według mnie rozsądne z jego strony, ale i tak nikt nie zauważył. Luke niedługo później wykorzystał okazję i rozpalił ogień, pokazując, że jest potrzebny w plemieniu.
Ogólnie myślę, że Luke ma taki ,,zmysł" do Survivora, jak narazie ogarnia sytuację i dobrze potrafi odczytywać innych graczy. Jest jednak w nim coś, co sprawia, że nie mógłbym mu zaufać. Może to przez sposób bycia i chaotyczne zachowanie XD
W Samatau działo się sporo. Rada była bardzo ciekawa, bo najpierw okazało się, że Ziggy jednak nie flipnęła (co nie było oczywiste), sojusz A.K zmienił plan głosowania większością z Locky'ego na Tarę, a potem pojawił się twist z podwójną radą i swapem. Głosowanie na Anneliese było świetne, chociaż szkoda mi jej, bo akurat stała się bardziej widoczna i zaczęła pokazywać się z dobrej strony. Ciekawi mnie jak poradzi sobie z Tarą w drugim plemieniu i z kim zamienią się miejscami. Podejrzewam, że będzie to Ben i Michelle, ale może Henry będzie chciał ich zatrzymać, bo są wobec niego lojalni i nie wydaje się, że mogą coś namieszać. A może będzie to Luke i Jericho? :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości