Australian Survivor 2017 ep 11

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 28 sierpnia
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: patrycja9922 »

Jak dla mnie trochę nudnawy odcinek. Bez rady jakoś zabrakło mi knucia w plemieniu. Odett nareszcie przemówiła, chociaż nie jestem jej fanką. Sfrustrowany Locky starający się rozpalić nieskutecznie ogień. Samatau jak zwykle wygrało zadanie, i poszli na nietypową radę plemienia. Wybrali Ziggy jako osobę, która ma otrzymać nagrodę. Super HII z pewnością może namieszać w grze.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: Anja »

Yees, Odette w końcu dostała konfy. <3
Nie rozumiem po co poświęcali cały odcinek na super ajdola. Pierwszą część zapchali upominkami od rodziny. Dużo wzruszeń, płaczu, uśmiechu, aż wszyscy chyba mają P edit. xd
Zapomniałabym o fake clue. Jest dokładnie tak jak myślałam. Henry chce mieć w mergu poparcie osób z Asaga, dlatego przekazał wskazówkę Jericho. Co z tego, że ajdola już dawno tam nie ma. Zobaczymy do jakiego wniosku dojdzie Jericho. Na pewno trochę zamąci jemu to w głowie, bo jest wiele możliwości.
No i zadanie, chyba najciekawsza część odcinka. Samatau znowu wygrało <co za shook>. Na radzie już było wiadomo, że wybiorą Ziggy. Chociaż Ben domyślił się co jest nagrodą. <3 Soo teraz Ziggy ma dużą przewagę, na pewno jej rola w grze się zwiększy. Nowy target dla AK, bo pozazdrości jej. Pozostaje czekać na kolejny odcinek,bo ten niewiele wniósł. <chyba najnudniejszy jak do tej pory>
Obrazek

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: r&b »

Po długości odcinka można było się domyślić, że będzie bez eliminacji. No ale w jakiś sposób muszą poświęcić te kilka odcinków bez eliminacji, także dobrze, że było chociaż ciekawie. Odette w końcu dostała lepszy edit, oby nie znaczyło to jej przyszłej eliminacji, albo ponownego zniknięcia na kilka odcinków.

Szukanie super idola na exile oglądało się ciekawie, ale jakoś tak... krótko. Myślałem, że zaraz dramatycznie skończy się odcinek, a drugą część pokażą nam w kolejnym odcinku.

Zapowiedź sugeruje nam kolejny Tribe Switch, pewnie ocali to tyłek Henry'emu, oby tylko nie dostał z tego powodu miliona konf.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: ciriefan »

A mi się właśnie podobał ten odcinek. Mieliśmy okazję trochę bliżej poznać wszystkich zawodników, nawet niewidzialni przemówili.

Bardzo mi się podoba ten nowy twist z ukrytym immunitetem, który anuluje moc innego ukrytego immunitetu - świetny pomysł! Chociaż Ziggy go zdobyła :/ A cały czas miałem nadzieję, że wybiorą Tessę :(

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: Kamel »

Ja cie ciesze ze Ziggy ma HII. Smiesznie w ogole, ze takie w sumie purple osoby na poczatku jak Anneliese i Ziggy mają teraz HII.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: Vico »

Trochę bez sensu był ten odcinek, bo skupił się głównie na tych pamiątkach od rodziny i Ultimate Reward. Fajnie, że wybrali akurat Ziggy, a nie np. AK czy Jaraada. Myślę, że ten SuperIdol będzie prawdziwym testem dla mało widzialnej dotychczas Ziggy. Nie da się ukryć, że z jego mocą może sporo namieszać, jednak czy australijska olimpijka użyje go w właściwy sposób z korzyścią dla siebie.
Też cieszy mnie kilka wypowiedzi Odette, bo dziewczyna wydaje się sympatyczna, ale edytorzy chyba jej nie polubili :(.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: Saw »

Najsłabszy odcinek jak do tej pory. Dosyć mało się w nim działo.
Były pokazane pamiątki od rodzin. Jak dla mnie ok, wolę to niż spotkania z bliskimi, które są nudnawe.
Odezwała się kilka razy Odette, która była najbardziej pomijana przez edit. Jest teraz na słabej pozycji, ale czuje że się niedługo jej odmieni. Jericho z nieważną wskazówką od Henry'ego szukał idola. Luke widział go oddalającego sie od obozu, ale chyba nic nie podejrzewa.
W Samatau dość dziwna ta rada plemienia. Cieszę sie że padło na Ziggy i to ona na wygnaniu znalazła Super Idola. Na pewno da jej to dużą moc, choć też zapewne ściągnie na siebie target innych graczy. Mam nadzieję że tą przewagę dobrze wykorzysta.
Henry irytuje mnie coraz bardziej. A.K również już zaczyna mnie trochę męczyć swoją osobą. Nie obraziłbym się jakby oboje odpadli przed połączeniem. Chociaż mało na to wskazuje.

Z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika że będzie kolejne przemieszanie, więc znów się może dużo pozmieniać w rozkładzie sił. Ja myślę że takie przemieszanie będzie dobre, bo Asaga jest strasznie słaba i mogłoby się skończyć powtórką z zeszłego sezonu, gdzie jedno plemię przegrywało wszystkie IC i do połączenia dotrwała garstka, która później stała sie łatwym celem.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 11

Post autor: Jasasiek »

Trochę nic w tym odcinku szczególnego się nie działo. Pojawiły się wątki rodzinne i mogliśmy przez to poznać bliżej niektórych uczestników. Jak Odette nagle dostała kilka konf, to pomyślałem, że pewnie Asaga przegra immunitet i poleci ona, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Twist całkiem fajny, nietypowy, a może dużo namieszać. Oby Ziggy nie pogrążyła się tym superidolem, bo zapowiedź następnego odcinka przedstawia się niepokojąco xD
Wreszcie dojdzie do prawdziwego przemieszania. Mam tylko nadzieję, że rozkład sił okaże się w miarę równy i jedno plemię nie będzie dominować nad drugim aż do połączenia.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości