Australian Survivor 2017 ep 17

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 18 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: XanderDE »

Ręce opadają na to co zrobiła Ziggy. Nie byłem przekonany do tej przewagi, a widząc ją w akcji mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Maw »

Kolejny świetny odcinek.

Bardzo szkoda mi Annaliese, bo była moją faworytką. :( Nie sądziłem, że odpadnie już na początku merga. Dzisiaj dostała meega dużo konf i była na celowniku - wiedziałem, że jej los jest już raczej przesądzony, ale do końca łudziłem się, że Ziggy zatrzyma Super HII dla siebie, cóż, ona chyba jednak woli grać dla Locky'ego i Henry'ego, co pewnie prędzej czy później się na niej odbije. To trochę wygląda tak jakby to było zriggowane pod tych dwóch panów. :D Annalise dobrze sobie radziła i gdyby nie Ziggy to nadal byłaby w grze, mam nadzieję, że kiedyś powróci jeśli powstanie coś na wzór All Stars. Teraz nikogo nie powinno dziwić dlaczego Ziggy dostaje edit taki jaki dostaje. W tym odcinku udowodniła jaką idiotką jest. Nie wiem, może ten ruch miał jakiś sens, ale na ten moment myślę, że to było beznadziejne zagranie. Zmarnowała swojego super idola, brawo. Mam nadzieję, że już wkrótce czeka ją bolesny blindside. Będę się śmiał jeśli odpadnie w następnym odcinku. :D Kibicuję sojusznikom Annaliese, czyli Tessie, którą uwielbiam oraz Peterowi, którego jest mało i wydaje się trochę nudny, ale w końcu trzyma z Tessą, więc może jeszcze trochę zostać. Henry jak zawsze mnie irytuje, nie znoszę go i mam nadzieję, że wkrótce odpadnie. Locky odkąd zaczął mówić to zaczął również działać mi na nerwy, choć nie tak jak Henry, który uważa się za jakiegoś Boga. Moi faworyci to nadal Luke/Tessa/Tara/Jericho/Michelle. Najbardziej chcę eliminacji Henry'ego i Ziggy. Mam też nadzieję, że Sarah wkrótce wyleci (na co się niestety nie zapowiada, bo dzisiaj była prawie niewidzialna), bo boję się, że jeśli zajdzie daleko to może wygrać grę, a jakoś jej i jej stylu nie uwielbiam.

Szacun znów dla Tessy za występ w zadaniu. Po raz kolejny była blisko wygranej. Inni powinni zacząć się jej bać, bo zaraz po Ziggy wyrasta na najlepszą kobietę w indywidualnych zadaniach. Tara również mnie zaskoczyła, poradziła sobie nieźle i była bardzo blisko do dostania się do tego finalnego etapu oraz wygrania II. Oczywiście Locky/Henry/Jericho też sobie super poradzili, ale to chyba nikogo nie dziwi.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: patrycja9922 »

Nie kibicowałam zbytnio Annelise, jednak nie chciałam by to ona odpadła na tej radzie. Wolałam aby Locky został wyeliminowany, ponieważ jest strasznie wkurzający. Ziggy jakoś mnie nie zaskoczyła tym, że użyła swoje super HII. Już wcześniej wykonywała nieprzemyślane ruchy, wygadywała innym o swojej przewadze. Myślę, że ten ruch może ją sporo kosztować na przyszłych radach. Sojusz, z którym tym razem zagłosował, może ją już na następnej Radzie wyeliminować. Ponieważ jest groźną zawodniczką w zadaniach, i pewnie będą bać się, żeby przypadkiem nie zaliczyła jakiejś serii wygranych zadań. Chociaż może być tak, że ten ruch spowoduje zacieśnienie relacji pomiędzy Ziggy i Lock'ym. Tessa jakoś ma pecha do Rad, i pewnie tak zostanie do końca. Co do Sarah to mam nadzieję, że dojdzie daleko, a nawet wygra edycję. Tary nadal nie znoszę, niech jak najszybciej odpadnie.
Obrazek

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Vico »

Tyle dzisiaj było kombinowania, a wszystko zepsuła Ziggy bezsensownym zagraniem Super Idolem. Nie dostrzegam w tym zagraniu żadnego sensu, tym bardziej, że Locky okłamał ją radę wcześniej, a Henry to chyba największy kombinator i oszust obecny w tej chwili w tej edycji. Myślę, że oboje zdają sobie sprawę z tego jakie zagrożenie stanowi Ziggy, a raczej nie znajdzie ona sojuszników wśród innych osób po tej stronie. W dodatku zaskoczyła Tessę i Petera, a Annaliese raczej zagrałaby z nią przez kilka rad. Najbardziej szkoda mi Annaliese, bo dziewczyna miała potencjał i dość dobre wyczucie. Bardzo mnie ucieszył jej plan, by wyeliminować Lock'yego, którego zachowanie dzisiaj mi się nie podobało. Tym bardziej dziwi mnie, że Ziggy wolała wyrzucić Annaliese, która na pewno stanowi mniejsze zagrożenie fizyczne niż Locky. Szkoda, że wiele osób było dziś niewidocznych. Jestem bardzo ciekawy jak dalej rozwinie się sytuacja w grze, bo odnoszę wrażenie, że mamy 8 osób, które walczą o te pół miliona, a to może zwiastować wiele emocji. Ziggy musi chyba zrobić Immunity Run, bo dla mnie dziś pogorszyła bardzo swoją sytuację, a Peter wciąż jest statystą. W dodatku w końcu ten "duży sojusz" będzie musiał uderzyć w siebie, więc to zapowiada nadal ciekawą rozgrywkę. Teksty Michelle na radzie są genialne <3. Co prawda nie jest ona raczej numerem 1 czy 2 w tym sojuszu, ale mam wrażenie, że to właśnie dobre wyczucie i umiejętności "mówcze" Michelle mogą sporo namieszać na późniejszym w grze, nie zdziwię się jak to Sarah wykorzysta ją do czegoś za kilka odcinków, bo już kilka razy pokazała w tej edycji, że jest otwarta na współpracę z każdym. Po tym epie mam 3 faworytki do końcowego zwycięstwa: Sarah, Michelle oraz Tara - trzymam kciuki, żeby to one znalazły się w F3

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Roxy »

co ta Ziggy... a w sumie ją lubiłam... takie zmarnowanie Super Idola, dla dwóch facetów :lol: przecież mogło to się jej przydać później w grze, kiedy już nie byłoby w grze sprawnych fizycznie facetów, który mogliby ją ograć w zadaniach o immunitet ;) przeczuwam szybką eliminację :lol:

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: CH23 »

Blindside jak najbardziej spoko, jednak szkoda, że akurat użyty teraz :D
Annaliese przeczuwałem nawet na F3 szczerze mówiąc, szkoda, szkoda, jednak no nie miała za bardzo wpływu na to co się stało.
Tak patrząc na odcinki poprzednie i ten to naprawdę zaczyna mnie denerwować gra: Tessy, Petera dosłownie kury bez głowy. Niech już ich wyeliminują i zostaną poważni gracze :)
Jeszcze jedna dygresja: jak dla mnie Michelle wyrasta na faworytkę, tak zmieniłem zdanie o niej! wypowiedzi, przemyślane ruchy, fajnie gdyby to ona wygrała ten sezon!
Jednak liczę nadal na F2 Luke vs Sarah :D

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Anja »

Ehhh, okropne zakończenie. Mamy kolejną robbed queen. :'(
Niestety, Henry is still slithering around the camp. Jak on mnie irytuje, mam nadzieję, że w końcu ktoś weźmie w swoje ręce los kombinatora. Ciekawe co jeszcze wymyśli. Nie wiem czy "znalezienie" w 3 sekundy ajdola przy Jericho to dobry pomysł. Jak tamten mu w przyszłości zaufa to jest idiotą.
Na początku oczywiście są rozmowy na temat poprzedniej rady. Kto co, z kim i dlaczego, a przede wszystkim kto flipnął. Sojusz Tess trafił od razu. Locky jest słabym kłamcą, jego mimika twarzy mówiła więcej faktów niż on sam. W dodatku thrownął Anneliese under the bus, żeby podejrzenia jeszcze na nią skierować. CO ZA CHAM. Praktycznie z nią trzymał od początku, a teraz pali mu się pod nogami i żałośnie próbuje wyjść cało. Dlatego też Anneliese dostała niepokojąco dużo konf. Locky zaś uważa się za króla... yyy chyba się zaraził od Henry'ego. Nie wróży to dobrze.

Jak na złość immunitet wygrał Henry! Cudownie. Myślałam, że może cele, którymi byli Locky i Anneliese się zmienią, szczególnie w tym drugim przypadku. Niestety... I tutaj zaczęło się combo konf Anneliese, która chciała się pozbyć Locky'ego wykorzystując sojusz z original Samatau + Sarah i Michelle. Co jak dla mnie było absurdalne. Anneliese nie była po tej stronie co one, ten podział był bardzo wyraźny, więc nie wiem skąd ten pomysł. W dodatku moje obawy, które pisałam ostatnio się sprawdziły. Uważam, że błąd jaki popełniła Anneliese był w poprzednim odcinku, ostatecznie powinna grać z tymi, co wiedzą o jej ajdola, z tymi co jej kiedyś nie wyeliminowali. A tak to nawet Sarah się od niej odwróciła. Henry rzucił imię ANNELIESE i załatwione. Nikt nie wyrażał sprzeciwu. Było to spowodowane głosowaniem z przeciwnym sojuszem na poprzedniej radzie. Dzięki HII byłoby wszystko pięknie, gdyby nie przeklęty super ajdol Ziggy. Uważam, że była to pochopna decyzja. Zły ruch, ten ajdol mógł uratować jej własny tyłek, a tak to ocaliła Locky'ego, który jej nie ufa, w dodatku chce ją zblindsidować. How dumb. Ot tak stwierdza, że świetnym wyjściem będzie flipnięcie do większości. To wróży jej krótką przyszłość, jest za dużym zagrożeniem fizycznym, żeby ktoś ją tyle trzymał w grze. Ją mogą uratować tylko immunitety. Prędzej czy później stanie się łatwym celem do odstrzału. Powinna się trzymać Tess i reszty, tamci mimo wszystko ufali jej i nie celować w nią, ale po co zostawać z nimi, Jarrada nie ma to bye. :') Bawi mnie to, bo gdyby nie wygrała II poprzednim razem, to już by jej nie było. Właśnie dzięki Henry'emu.

Królową rad nadal pozostaje Michelle. <3 Ma epickie wypowiedzi. Mam nadzieję, że daleko zajdzie. Po cichu do końca liczyłam, że Ziggy nie zdradzi, no ale cóż... Szkoda mi Anneliese, bo miała wyczucie, ten timing, potencjał na finał. Nie wychodziła przed szereg, miała świetną sieć sojuszów w pre mergu. Jeden zły wybór i głupota Ziggy sprawiły, że musiała odejść. :'( I to w taki sposób, użyła prawidłowo ajdola, a nagle osoba z jej sojuszu cancelnęła jej ostatnią deskę ratunku.

Moja lista faworytów modyfikuje się z każdym odcinkiem, na razie trzymam kciuki za Sarah, Tess i Michelle. Mam nadzieję, że Tess da radę, bo jej sojusz się posypał, a większość rozbije się na podgrupy. I can't wait na skakanie sobie do gardeł.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: ciriefan »

Odcinek był ciekawy dzięki temu zagraniu super idolem, ale... No masakra. CO TA ZIGGY ODJEBAŁA XD

Ziggy zepsuła niestety cały odcinek. Do tej pory za nią nie przepadałem, ale teraz to już nawet nie mogę na nią patrzeć, bo aż się rzygać chce. Jak można było zagrać tak idiotycznie? Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć jej strategię zostawiania silnych jako tarczy, gdyby była w tym dużym sojuszu i ktoś w nich celował. Ale chronienie dwóch facetów, którzy mogą ją pokonać w zadaniach i którzy radę temu ją oszukali, do tego wywalenie laski, która byłaby jej lojalna na tym etapie gry, to jest jakiś skrajny debilizm dla mnie XD To już w tym momencie wolę Henry'ego od niej (a nie trawię go już od jakichś 15 odcinków). W tym momencie Ziggy jest dla mnie najbardziej znienawidzonym graczem sezonu i mam nadzieję, że to głupie biczysko odpadnie jak najszybciej - najlepiej zdradzona przez Locky'ego i to boleśnie w jakimś big blindside. Tak, żeby potem nie mogła dojść do siebie, bo sobie na coś takiego zasłużyła XD

Biedna Annaliese, lubiłem ją. Do tego miała bardzo fajne jury villa - podoba mi się jej zdrowe podejście do własnej eliminacji. Tessa została już tylko w mniejszościowym sojuszu dwójki z Peterem :( Ech. Trzeba liczyć na wygraną Sarah lub Luke'a.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Saw »

No to się porobiło w dzisiejszym odcinku.
Zupełnie się nie spodziewałem że to Annaliese stanie się celem w tym odcinku. Wydawało mi się że jej pozycja jest w miarę bezpieczna i na razie się uchowa. A tu taka niespodzianka. Ja myślę że to wszystko konsekwencje poprzedniego odcinka. Wtedy należało zmienić strony, a teraz musiała walczyć w mniejszości. Dobrze wykombinowała plan jak się wybronić. W idealnym momencie zagrała HII, ale to co zrobiła Ziggy to po prostu aż brak słów :cry: Zawiodłem się dzisiaj na niej. Dlaczego ona tak zmarnowała tego super idola. Przecież należało dalej grać z Annaliese, Tessą i Peterem. Usunęli by Locky'ego z gry i ich sytuacja znacznie by się poprawiła. Super HII przydałby się w dalszej fazie. A teraz na pewno stanie się celem bo jest zagrożeniem fizycznym. Jak nie wygra kolejnego immunitetu to raczej odpadnie. Nie wiem może liczy że uda się jej wmieszać w ten duży sojusz dzięki pomocy Locky'emu. Nie byłoby to głupie, ale on jej nie ufa podobnie jak Henry. Więc ta pomoc w tym odcinku raczej jej nic nie da.
Henry wymyślił głupią zagrywkę że niby znajdzie przy Jericho ukryty immunitet. Mam nadzieję że Jerry sie na to nie nabierze. Marzy mi się blindside Henry'ego ale na razie to chyba niemożliwe.
Michelle jest dla mnie królową na radach plemienia ;) Uwielbiam jej wypowiedzi, a najlepsze jest jak odzywa się nieproszona. Ona zawsze ma coś do dodania. Trzeba przyznać że ładnie sie rozwinęła podczas tych wszystkich odcinków. A czuję że to nie wszystko i jeszcze wiele razy zaskoczy. Przydałoby się tylko więcej konf z jej udziałem.
Annaliese mi bardzo szkoda. Od kilku odcinków jej kibicowałem. Nie myślałem że tak szybko skończy po połączeniu. Zakładała sojusze z Sarą, Henrym i Lockym. A okazało się że żaden z nich nie jest już aktualny i pozostaje jej grać razem z niedobitkami z sojuszu A.K. Potencjał był spory i może jeszcze coś by pokazała gdyby ten nieszczęsny HII Ziggy.

Komu teraz najbardziej kibicuje? Zdecydowanie Jericho, Luke'owi, Sarah i Michelle. To byłaby moja wymarzona finałowa czwórka. Kibicuje też nadal Ziggy, choć po tym odcinku mam do niej mieszane uczucia. Łudzę sie że może tak źle nie wyjdzie na tej zagrywce Super idolem. Pozostałych z wyjątkiem Henry'ego też lubię.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 17

Post autor: Jasasiek »

Anneliese :( Moja faworytka odpadła. Prowadziła naprawdę świetną grę i miała sporą szansę na F6 lub nawet więcej. Pomimo licznych konf w tym odcinku, do końca miałem nadzieję, że jakoś z tego wybrnie.
Ziggy, co ty masz w bani? Nie ma teraz nic na swoją obronę. Zmarnowała super idola dla Henry'ego i Locky'ego, który jeszcze niedawno kłamał jej prosto w twarz i była tego świadoma. Obydwaj w każdej chwili gotowi są ją poświęcić, żeby zajść dalej. To nie oni są jej tarczą tylko ona ich i wcale się nie zdziwię jeśli odpadnie przed nimi, nawet i w następnym odcinku. Jej jedyną szansą jest immunity run, w którym przeszkodzić najbardziej mogą jej właśnie ci dwaj. Przecież ta przewaga mogła tak naprawdę zapewnić jej finał, gdyby tylko użyła jej w odpowiednim momencie. A ten moment na pewno nie był odpowiedni, bo mogła współpracować razem z Anneliese, Peterem i Tessą i zajść naprawdę daleko, bo każde z nich jej ufało. Pozbawiła się tego sojuszu i jest teraz pozostawiona sama sobie. Good luck girl, szykuj tyłek na ławkę jury.
Henry działa mi na nerwy. Trzeba przyznać, że nie jest głupi, kombinuje jak tylko może i wychodzi mu to dobrze, ale jest tak pewny siebie i arogancki, że aż niefajnie ogląda się te jego poczynania. Myślałem, że Jericho zrozumie, że Henry go wrabia, ale oni wszyscy są nim zaślepieni.
W tej chwili najbardziej czekam na bolesny blindside na Ziggy/Locky'm/Henry'm. Pozostało tylko liczyć na Sarah, Luke'a, Tessę i Michelle, która zaskakuje mnie pozytywnie z każdym odcinkiem.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości