Australian Survivor 2017 ep 18

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Jasasiek »

Najlepszy odcinek i największy blindside tego sezonu!
Aukcja wypadła wspaniale, fajnie było zobaczyć ją po tak długim czasie znowu w Survivorze. Nagroda, którą wylicytował Luke nie wyglądałaby tak zabawnie, gdyby wygrał ją ktoś inny :D Pomysł takiej nagrody bardzo na plus.
#ChampagneAlliance to jest to, czego ten sezon potrzebował w tym momencie najbardziej <3 Wszyscy rewelacyjnie się sprawdzili: Tessa, Sarah, Michelle, Luke, Jericho, a nawet Peter, który na radzie świetnie udawał, że przeczuwa swoją eliminację. Tessa wykonała bardzo dobry ruch, zabierając Michelle na nagrodę i zdecydowanie się to opłaciło, a do tego wygrała immunitet w pojedynku z Locky'm. Muszę tu też wspomnieć o Sarah, której zdolności aktorskie mnie zaskoczyły - naprawdę uwierzyłem, że ma Tessie za złe, że jej nie wybrała. Mocno przyaktorzyła, sprowadzając celownik na Tessę i wyprowadzając Henry'ego w pole, a do tego uświadomiła Jericho o fałszywej wskazówce i HII, po czym wtajemniczyła go w cały plan.
Naprawdę jestem pod wrażeniem, że im to tak dobrze wyszło i że nikt nie wzbudził w Henrym podejrzeń. Tym bardziej, że nie mieli możliwości kombinować poza schronieniem z powodu deszczu - chociaż to może dlatego xD
Wygląda na to, że teraz Locky, Ziggy i Tara są na dnie, co bardzo mnie cieszy, bo to jedyne osoby, którym nie kibicuję. W szczególności Ziggy, która swoją idiotyczną decyzją pozbawiła szans na wysokie miejsce w grze zarówno siebie, jak i niczego winną Anneliese. Cytując Abi-Marię: 'She's dead to me'
Henry zasłużył sobie na taki blindside. Jego pewność siebie i buta kompletnie przyćmiły mu obraz sytuacji. Oby teraz potrafił zagłosować w finale na osobę, która bardziej zasługuje na wygraną, nie kierując się przy tym emocjami.
Dream F5 jak narazie: Sarah, Tessa, Luke, Michelle, Jericho :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość