Australian Survivor 2017 ep 19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 24 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: patrycja9922 »

Luke coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać. Gra nieprzewidywalne, ma różne paranoje, i dziwne pomysły. Najgłupszym było podsłuchiwanie Tessy i Ziggy. Mam nadzieję, że odpadnie na kolejnej radzie. Mam nadzieję, że reszta obudzi się, i szybko wywali go. Szkoda, że Sarah dała się przekonać przez Luke, któremu widocznie odbiła paranoja, i mania podsłuchiwania.
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: XanderDE »

To jest jak samospełniająca się przepowiednia. Luke podjął ruch ze strachu, że Tessa go wykiwa, a wyszło, że sam się wykiwał, bo wywalił kogoś kto chciał z nim grać i teraz cała 3 jest na dnie z tak wielkim celownikiem, że nawet powracający Tony w GC to pikuś. Tylko pytanie czy reszta, będzie na tyle mądra, żeby połączyć siły i powywalać ich jak najszybciej, zanim się pozbierają. W końcu mają na koncie dwa blindsidy, a nikt z pozostałych nie ma takiego resume, żeby to przebić i pozostaje im tylko wywalić ich przed finałem.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: Anja »

Szkoda mi Tess. ;( Kolejna królowa odchodzi.
Wydaje mi się, że to nie był rozsądny ruch i niezbyt korzystny w tamtym momencie dla Luke'a, Jericho i Sarah. Tess chciała z nimi grać, a taki Locky właściwie zagrażał im chociażby pod względem fizycznym. Ostatnio pochwaliłam Luke'a, a teraz znowu doprowadza mnie do szału. Jest too cocky, żeby nie skończył czasami jak Henry z tą pewnością siebie. :') Jeszcze to podsłuchiwanie, krycie się w krzakach - w sumie good idea, ale niewystarczający powód, żeby od razu celować w Tess. Mogła przecież okłamywać Ziggy. Ofc, Tess była ogromnym zagrożeniem, ale był to zły timing na zrobienie tego ruchu. To, że pojawiła się okazja nie znaczy, że trzeba od razu z niej korzystać. A najpoważniejszym błędem było niepowiedzenie o planie Michelle. Tak jak ona sama przyznała - jest niedoceniana przez resztę. Inni nie mówią o niej jako o zagrożeniu. Mam nadzieję, że pokaże Lukowi, gdzie jest jego miejsce. Tym ruchem sprowadził na siebie ogromny target i sądzę, że ktoś to wykorzysta. Uważam, że Sarah też powinna być bardziej ostrożna, bo gra na wszystkie fronty. Ogólnie mam wrażenie, że Tara powoli się budzi i że coś zacznie grać, bo odkąd Henry odszedł jest cały czas z mniejszością. Te dwie ostatnie rady dla niej były blindside'ami. Teraz myślę, że mają duże szansę na zemstę, bo wiele osób straciło do siebie zaufanie. Ciekawa jestem też do kogo dołączy się Pete, bo jak na razie wydaje się być ciągnięty przez innych, być może do samego finału, bo właściwie jako jedyny nic nie zrobił w tej grze.
Tessa grała bardzo dobrze, ale też moim zdaniem przekombinowała z tym rozkładaniem głosów. Właściwie przez to Luke miał idealną okazję, żeby ją wywalić. No szkoda mi jej, bo na pewno jeszcze zamieszałaby w grze. Pięknie namówiła Tare i Locky'ego na głosowanie na Sarah. Byłoby wszystko pięknie, gdyby nie to, że Lukowi odjebało. Dlatego czekam niecierpliwie jak się to na nim zemści.
Moja lista faworytów się zmniejsza, pozostaje tylko Sarah i Michelle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: Maw »

Kolejny super odcinek!

Bardzo szkoda mi Tess, bo była jedną z moich faworytek, ale była ogromnym zagrożeniem, więc spodziewałem się, że odpadnie szybko w merge. Szkoda, że nie udało jej się wygrać zadania. :( Czy to był dobry ruch dla trójki Luke/Sarah/Jericho? To się okaże. Luke myślał pewnie, że Tessa gra na dwie strony, miała dobre relacje z Ziggy i ta raczej by na nią nie zagłosowała. Nie wydaje mi się, żeby byli na dnie, bo teraz ta trójka prawdopodobnie będzie mieć po swojej stronie Locky'ego i Tare, więc Michelle i Peter mogliby być łatwymi głosami. Tylko właśnie... w tej grze prawie każda rada kończy się blindsidem, więc pewnie czeka nas jeszcze dużo zmian stron. :D Lubię Michelle i mam nadzieję, że się uratuje, ale Peter mógłby już odpaść, jest nudny i nic nie wnosi do sezonu, tym bardziej jak Tessy już nie ma. Zauważyłem, że wielu widzów pisze jaki to był beznadziejny ruch dla Luke'a itd, ale mało kto wspomina o Sarah i Jericho. Przecież nie musieli robić tego co on chce, ale chyba czują taką potrzebę. :D Ciekawe czy będą za nim ślepo podążać do końca sezonu czy w końcu zdecydują się coś zrobić sami? Nie ogarniam Ziggy i jej gry... Nawet nie wiem z kim ona w końcu trzyma. Pewnie wyleci już niedługo ze względu na to, że jest challenge threat, skoro nawet Anneliese w jakimś wywiadzie wspomniała, że w 1 odc. w merge planowali ją zblindsidować albo dalej pozostanie mało widoczna i odpadnie tuż przed finałem. Chociaż nie dziwię się, że jej tak mało, bo przy takim cascie, gdzie każdy dokonuje jakichś ruchów to ona tam wydaje się być osobą, która ma najmniej pojęcia o jakiejkolwiek strategii. Ogólnie ten sezon jest genialny, jeszcze lepszy od pierwszego, który też był świetny, ale nie podoba mi się jedna rzecz - edit zwycięzcy. Bardzo pozytywnie pokazują Sarah i zdziwię się, jeśli to nie ona wygra. Nie jest tak od tego odcinka, ale już prawie od samego początku. Dla mnie jej zwycięstwo jest już prawie pewne. Ewentualnie Jericho/Tara/Luke mają jeszcze jakieś, ale to minimalne szanse. Może mnie zaskoczą ze zwycięzcą, ale wątpię. :D No ale i tak będę oglądać dalej, bo sezon jest super.

Anneliese w jury wygląda mega. <3

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: CH23 »

Czytam tak komentarze po tym odcinku i nie wierzę! Serio, to co zrobił Luke dla mnie mega! :D
Tak naprawdę wyrzucił z gry najniebezpieczniejszego przeciwnika jaki pozostał w grze!!!
Wielki brawa, co prawda dużo chaosu w tym wszystkim, jednak sądzę, że jest to dobra decyzja, jedynie obawiam się brakiem włączenie w plan Michelle, może odbić się to na 3(Luke,Jericho,Sarah) jednak coś czuję, że tutaj będzie połączenie sił z Locky i Tara 8-)
I F3 jak marzenie.
Odcinek cały mega, jedynie szkoda, że zadania o nagrodę nie było.
Aha i Henry z HII zawieszonym na szyi w czasie rady :evil:
Czekamy co się wydarzy! Szkoda, Tessy, widać zaskoczona i smutna, ale cóż TAKA GRA :twisted:

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: r&b »

Tessa :(. Najwidoczniej nie było dane jej wygrać, ale i tak dobrze, że dotrwała tak daleko.

Jak dla mnie blindside świetny, ale czy gdyby nie fakt, że Ziggy zagłosowała na Locky'ego, to byłby remis między Sarah a Tessą? Jak dla mnie to było duże ryzyko (dla Sary oczywiście), ale najwidoczniej się opłaciło (albo i nie, zobaczymy jak to się potoczy dalej). Zarówno Locky jak i Tessa są dużymi zagrożeniami, a moja sympatia do Tessy i antypatia do Locky'ego powodowała, że trzymałem kciuki, że plany Luke'a skończą tak jak "sojusz dziewczyn z Petem i bez Tary". No trudno. Ciekawi mnie, czy Michelle coś zrobi z tym faktem czy tylko będzie bulwersować się w konfach i posyłać zabójcze spojrzenia. No i do kogo doczepi się Peter, skoro już nie ma Tessy. Może do Tary, która sama jest uczepiona do Locky'ego, a on ciągnie ją na sam dół plemienia (Ziggy przynajmniej próbuje się bronić, na swój sposób). Może Tara się wreszcie ruszy, bo w tym odcinku to tylko na konfach się skończyło.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: ciriefan »

Nieeeeeee! Normalnie żałoba. Tessa to mój ulubiony zawodnik tego sezonu i jestem strasznie rozczarowany finałem tego odcinka, który mi się strasznie nie podobał.

Przede wszystkim rozczarowali mnie moi pozostali faworyci, czyli Sarah, Luke i dodatkowo Jericho. Sorry, ale ten ruch był tragiczny pod kątem strategicznym. Rozumiem, że Tessa była zagrożeniem, ale to nie był dobry moment na ten ruch. Sądzę, że bez problemu mogli tego dokonać ze 2 rady później, zwłaszcza że mieli ten sojusz czwórki z Michelle jako podsojusz w tej szóstce. Ale samo rozbicie sojuszu to jedno. Dodatkowo oszukali całą resztę i nie zdziwię się, jak teraz pozostała piątka się przeciwko nim zgada i ich wywalą, przynajmniej ja tak bym zrobił. Nie wiem, co oni sobie myśleli - ten ruch był tak głupi, że przestałem ich lubić.

Jest to też kolejny wynik rady, który popsuło nam to debilne stworzenie w postaci Ziggy. Gdyby trzymała się planu i zagłosowała na Sarah, to wszyscy oszukani może zagłosowaliby na nią w dogrywce i Tessa nadal by była w grze. Ziggy jednak postanowiła sobie zagłosować inaczej... Rzadko pojawiają się osoby, których aż tak nie lubię jak jej. Czuję do niej taką pogardę jak np. do JT. W sumie biorąc pod uwagę jego ruchy chociażby w GC to mają podobny poziom myślenia. Jedna osoba a tak mi psuje cały sezon i wysysa jakąkolwiek przyjemność z oglądania, ugh.

Tessa potrafiła odejść z uśmiechem, a jej jury villa i podejście do całej sprawy <3<3<3

Jako że Tessa odpadła, a Sarah i Luke są dla mnie skreśleni po tym odcinku, to muszę znaleźć sobie nowe top 3. Teraz chyba najbardziej kibicuję Locky'emu, a zaraz po nim Michelle. Gdybym miał wskazać trzecią osobę, to mimo słabej gry byłaby to Tara, bo za resztą w tej chwili jakoś nie przepadam. Może gdyby Pete mówił wyraźnie, to dałoby się go lubić, ale tak to cóż XD

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: Saw »

Kolejny bardzo ciekawy odcinek. Tak szczerze to czułem że ten ChampagneAlliance nie przetrwa. Nie wiedziałem tylko czy w tym czy w przyszłym odcinku się rozpadnie.
Najbardziej rozwalił mnie Luke z tą swoją kryjówką. Tak sobie myślałem czy on kiedyś z niej skorzysta. Naprawdę mega to było jak tam siedział i podsłuchiwał rozmowę Tessy i Ziggy :D
No właśnie i też przez to rozpadł sie sojusz, bo Luke stwierdził że Tessa chce go wykiwać. Namówił Sarah i Jericho na jej eliminacje. Czy to była dobra decyzja. Naprawdę ciężko w tym momencie powiedzieć. Bo z tego co widzieliśmy Tessa nie chciała ich zdradzić. Ale ta rozmowa z Ziggy na osobności ją pogrążyła. Moim zdaniem ta decyzja była zbyt pochopna i lepiej byłoby dla trójki Luke,Jericho i Sarah jakby nadal trzymali się sojuszu. Teraz możliwe że zrobili sobie wroga z Michelle, której nic nie powiedzieli. Może być tak że teraz wszyscy pozostali połączą siły by wyeliminować tą trójkę.
Jednak z drugiej strony eliminacja Tessy też mogła być opłacalna, bo była mocnym graczem. Nie jest mi jej jakoś szczególnie szkoda. Lubiłem ją, ale pozostałych wolę bardziej. Była mocnym graczem i coraz więcej osób zaczęło w niej dostrzegać zagrożenie, nie tylko strategiczne, ale i fizyczne.

Ciekawe jak się teraz rozłożą siły. Już czasem ciężko się połapać w tym kto z kim trzyma.
Po raz kolejny zaskakuje mnie decyzja Ziggy. Na początku odcinka myślałem że znowu niezauważona wmiesza sie w dominujący sojusz ChampagneAlliance, bo siedziała z nimi a Locky i Tara byli na uboczu. Jej już kilka razy niepostrzeżenie udała się taka sztuka. Nie rozumiem dlaczego na radzie głosowała na Locky'ego. Gdyby trzymała się planu i głosowała na Sarah, to ta po dogrywce pewnie by odpadła. Naprawdę ciężko mi jest określić jej grę, bo często jej decyzje są dziwne. Widać że leci tam gdzie jest więkoszość, ale taka taktyka na długo nie wystarczy. Nadal bardzo jej kibicuję. Fajnie że udało się jej zdobyć kolejny immunitet. Boję się jednak że teraz stanie się jeszcze większym celem dla pozostałych.
Ciekawe co zrobi Peter bez Tessy, bo przez ostatnie odcinki wiózł się nie jej plecach. Teraz dopiero będzie można zobaczyć jak sobie radzi w grze.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 19

Post autor: Jasasiek »

Oj Sarah, to nie było zbyt rozsądne z twojej strony. Teraz jest na dnie z Lukiem i Jericho (w tej trójce też jest na dnie), bo wnioskując po zapowiedzi kolejnego odcinka, Michelle z łatwością flipnie do Tary i Locky'ego, a Ziggy i Peter też raczej się do nich przyłączą. Tessa rzeczywiście stanowiła spore zagrożenie, ale można było pozbyć się jej później. No nie wiem, co z tego wyjdzie. Mam tylko nadzieję, że Ziggy nie wygra, bo nie zasługuje nawet na bycie w F8, za to co zrobiła wcześniej. Najbardziej kibicuję Michelle i Sarah.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości