Australian Survivor 2017 ep 21

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 26 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Duncan »

Te 3 odcinki w tym weeku oglądało się <3 A zarazem te trzy eliminacje trochę mnie dobiły.
Trzech faworytów poleciało jeden za drugim! Luke :( ROBBED LEGEND
GO MICHELLE WYGRAJ TO!

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: patrycja9922 »

Luke nareszcie odpadł. Po tym jak bezzasadnie wywalił Tessę, to tylko czekałam aż go wywalą. Miał jakieś przebłyski dobrej gry, ale to było za mało. Według mnie Petter, Ziggy i Jericho nie mają szans na wygraną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Limak
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:06
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Limak »

Same miernoty pozostawały :( Po kolei wylecieli moi ulubieńcy Tessa, Sarah i Luke. Jedyną osobą, której jeszcze się opłaca kibicować to Michelle, ale pewnie i tak nie dotrwa do końca. Jak w finale by były osoby takie jak Peter, Ziggy i Locky to załamka.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Maw »

Obrazek
Król odpadł. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Wiedziałem, że prędzej czy później to nastąpi. Luke wszedł do merga jako ogromne zagrożenie, więc szacun, że udało mu się dotrwać tak daleko. Można go lubić albo nie, ale gdyby znalazł się w finale jestem pewny, że wygrałby grę (wystarczy zobaczyć, co o nim mówią jurorzy). Gdyby tylko ten Locky nie wygrał immunitetu... Szkoda, że Ziggy nie odpadła, bo nie dość, że jej nie znoszę to jest beznadziejnym graczem i aż żal jest ją oglądać. Na pewno była challenge threat, ale w sumie Luke też dobrze sobie radził w konkurencjach, a poza tym miał za sobą dużo big moves, więc myślę, że to był dobry ruch dla Tary/Petera/Michelle. Ziggy jest nieobliczalna i nawet ciekawiłoby mnie jakby wytłumaczyła wszystkie swoje ruchy na radzie finałowej. :D

Wiele osób nienawidzi Tary za jej osobowość. Nie zgadzam się jednak z tym jak to niektórzy twierdzą, że jedzie na plecach innych i sama nie podejmuje żadnych ruchów. Ten odcinek tylko to potwierdził. Chciała wywalić swojego najbliższego sojusznika, więc chyba nie gra aż tak bardzo emocjonalnie i tragicznie. Wydaje mi się, że dużo osób zraziło się jej zachowaniem z pierwszych odcinków, a wcale nie jest takim terrible graczem jak inni myślą.

Petera znów było bardzo mało. To już jeden z ostatnich odcinków, a on nadal nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Swoją grą nie reprezentuje nic, chociaż i tak jest już lepszy niż Ziggy. Pewnie szybko nie odpadnie, łatwo byłoby pokonać go w finale i nie jest żadnym zagrożeniem (czy ktoś poza Tessą by na niego głosował?).

Locky miał odpaść, ale wygrał immunitet. Przez to odpadł Luke. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szkoda, że tak się stało. Jestem przekonany, że on odpadnie od razu jak tylko przegra (chyba, że Ziggy coś znowu zepsuje, bo z nią nigdy nie wiadomo).

Michelle uwielbiam. <3 Niektórzy mówią, że gra emocjami, ale moim zdaniem ona myśli i postępuje rozsądnie. Ta konfa z zajściem do końca i tytułem Sole Survivor dała mi nadzieję, że może to ona wygra? Byłoby super, bo po odpadnięciu Luke to właśnie ona jest moją główną faworytką (a razem z Tessą zostaje moją faworytką z kobiet z całego castu).

Jericho. <3 Fajnie, że trzymał z Luke'm do końca i był dla niego lojalny. Bardzo go lubię. Nie pogniewałbym się, gdyby wygrał. Teraz jest niestety w mniejszości, ale mam nadzieję, że się uratuje. Oby Locky przegrał immunitet, bo wtedy Jericho będzie miał kłopoty... Ogólnie Jeri tak samo jak Luke prowadzi trochę chaotyczną grę, ale na pewno jest ciekawą postacią, którą warto obserwować.

Luke był (albo raczej jest nadal) moim ulubionym i moim zdaniem najlepszym graczem ever. I mam nadzieję, że na zawsze nim pozostanie.
Duncan pisze:
26 wrz 2017, 16:00
Luke :( ROBBED LEGEND
patrycja9922 pisze:
26 wrz 2017, 16:19
Luke niestety odpadł. :cry: Po tym jak rządził w każdym odcinku, tylko czekałam, aż wygra. Prowadził dobrą grę, szkoda, że tak się stało.
Limak pisze:
26 wrz 2017, 16:31
Same miernoty pozostawały :( Po kolei wylecieli moi ulubieńcy Tessa, Sarah i Luke.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: patrycja9922 »

Maw pisze:
26 wrz 2017, 16:46
patrycja9922 pisze:
26 wrz 2017, 16:19
Luke niestety odpadł. :cry: Po tym jak rządził w każdym odcinku, tylko czekałam, aż wygra. Prowadził dobrą grę, szkoda, że tak się stało.
Bardzo zabawne :roll:
Nie musisz wymuszać na innych swoich poglądów.

wolę tą wersję
patrycja9922 pisze:
26 wrz 2017, 16:19
Luke na szczęście odpadł. 8-) Po tym jak wywalił Tessę, tylko czekałam jak przegra. Czasami miał przebłyski, ale jednak nie zasłużył na wygraną.
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: XanderDE »

Hahaha. Lol, że Peter wywalił Luka :D Teraz chce zobaczyć F2 Peter - Michelle. Tara coraz bardziej potwierdza, że nie potrafi grać w tą grę, a miała szansę na swój pierwszy blindside i to na kim, ale nie, musiała mu wypaplać i w następnym odcinku Jericho o wszystkim powie :D Pozazdrościła Ziggy zagrania Idola w poprzednim odcinku? I chciała poprawić swój status goat? I gdzie była jak Tess trąbiła na lewo i prawo, że Locky to zagrożenie? Była zajęta wykonywaniem jego poleceń :evil:
Same miernoty pozostawały
No właśnie nie. Jakby Luke był taki dobry to by nie cisnął drugiego blindsidu na większości pozostałych w grze graczy. Serio myślał, że to mu ujdzie płazem? Nie, nie, nie. Jak to Jonathan powiedział w którymś z wcześniejszych odcinków big move pokazuje kto jest big players. Jedyne co zostało reszcie to ich wywalić po tym.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Veron »

Cóż za strata moich ulubionych zawodników przez ten tydzień. Wszystko zaczęło się przez Luka i skończyło się na Luku. Akcja z podsłuchiwaniem jak za czasów S7 i Sandry, ale litości przecież każdy każdemu w żywe oczy kłamie jak jest potrzeba. No i niestety na ten pomysł poszła Sarah, która z całej trójki, wliczając Jericho, miała jako jedyna głowę na karku, aż do tego momentu. Jeden głupi ruch i zniszczyli sobie wszyscy grę, wliczają Michellle, która niestety nie ma szans na wygraną w obecnej sytuacji. Szkoda bardzo, ale z drugiej strony ten sezon dzięki temu jest taki dobry. Bardzo dobrych graczy niestety już przez to nie mamy, a w zamian dostajemy Ziggy, Lockiego Tarę i Peter'a. Ziggy niestety jest totalnym głąbem i wszystkie je poczynania są tragiczne w skutkach, zmarnowane HII, jakieś randomowe głosy, przeskakiwanie z jednego sojusz do drugiego. Zero koncepcji na grę i zero konsekwentności w poczynaniach. Chyba tylko jej zwycięstwo byłoby dla nie do niezaakceptowania. Resztę bym z ciężką goryczą przełknął. Nawet beznadziejnego Peter'a za swoją beznadziejność trzeba docenić, nikt nawet nie chce go wziąć na radar, taką umiejętność też trzeba mieć.

Jedynymi pozytywnym światłem w tunelu jest Michelle, która wyrosła na moją ulubienicę. Kibicuję również Tarze i mam nadzieję, że w końcu przeprowadzi blinside na Lockim.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: r&b »

Klątwa Tessy <3. Co jak co, ale zarówno Sarah, jak i Luke zasłużyli na to, zostawienie Locky'ego w grze było dużym błędem. A eliminacja Luke'a jest o tyle dobra, że teraz nie mam pojęcia, kto może wygrać. Przynajmniej jest ciekawie i nieprzewidywalnie. A jako, że nie bardzo mu kibicowałem, to nie jest mi smutno. Jeszcze niech tylko Locky odpadnie i będzie dobrze.

Tara próbowała się rozwinąć i mogło być tak pięknie, ale Locky wszystko zepsuł i wygrał immunitet (plusiki dla australijczyków za zadanie btw). Ja ją lubię, od eliminacji AK w ogóle mnie już nie irytuje, dość często nawet mnie śmieszy. Okej, prawda, że kiedy Tessa namawiała do eliminacji Locky'ego to Tara przewracała oczami, ale może te wszystkie rozmowy nie odbiją się na niej w następnym odcinku i uda jej się coś zdziałać. Najważniejsze, że w końcu zaczęła coś robić, może nie jest za późno.

Po zadaniu był łatwy plan pozbycia się Michelle, ale dobrze, że nie tylko ja stwierdziłem, że to głupota i Michelle mogła się zastanawiać między wyeliminowaniem Ziggy albo Luke'a. Jakoś cały odcinek wydawało mi się, że jednak ci ludzie okażą się głupsi i wywalą Ziggy XD. No ale dobrze, że się tak nie stało.

Teraz zostaje tylko czekać na zadanie i to czy Locky wygra, czy odpadnie. Trzymam mocno kciuki, żeby nic nie nawaliło i żeby Locky faktycznie odpadł. Jeśli dotrwa do finału to nikt nie ma z nim szans.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: CH23 »

Co za masakra!! Naprawdę odpadnięcie z rzędu tak dobrych graczy boli! :(
Ale to pokazuje jaki ten sezon jest wspaniały :!: Kurde, już dawno się tak dobrego nie oglądało, Australia naprawdę biję na głowę US.
Co do eliminacji Luka, eh... cholerny żal, czułem, że może zasiąść w F3 lub F2, ale jednak tak się nie stało.
Dla mnie MEGA pozytywny gracz, trochę chaosu, troszkę poukładanej gry, śmiechu i nawet to jak zachował się po eliminacji pokazuje świetnie jaki miał dystans i wielkie serducho do gry i swoich przeciwników ;)
Co do drewienek które pozostały naprawdę kibicuje Michelle i czuję, że ma taki edit na wygraną, jeśli faktycznie tak się stanie to Wielki brawa dla edytorów za kompletne nie pokazywanie jej przed mergem :D
F2 Peter-Michelle to chyba największy WTF!? jakie może nastąpić, ale bardzo wątpię.
Obawiam się, że Locky tutaj zamiesza, bardzo bym tego nie chciał, chociaż F2 Michelle-Locky kto wie, kto wie :evil: :!:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek. Bardzo dobrze mi się obserwowało to, jak cel zmieniał się z Locky'ego na Michelle na Ziggy i ostatecznie na Luke'a. Ten sezon pokazuje, jak szybko ta gra potrafi się zmienić, o ile gracze są elastyczni i dostosowują się do sytuacji, a co jak co, w tym sezonie mamy naprawdę wysoki poziom gry.

Idealnie byłoby, gdyby to jednak Ziggy odpadła (uwielbiam Michelle teraz za to, że chciała wywalić to coś z gry). Najgorsze możliwe final 2 to Peter-Ziggy, a i tak z tej dwójki wolałbym wygraną Petera. Mam jednak nadzieję, że wygra ktokolwiek z pozostałej czwórki, czyli Michelle, Locky, Tara lub Jericho. Każdy z nich byłby dla mnie akceptowalnym zwycięzcą. No ale ogólnie wszyscy byle nie Ziggy ;)

A no i kolejne świetne zadanie!

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Umbastyczny »

O, obejrzałeś już :D
3 odcinki temu:
ciriefan pisze:
25 wrz 2017, 23:29


Tessa-Sarah-Luke to by było wymarzone final 3 <3 Moja ulubiona trójka tego sezonu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: ciriefan »

Wiem, całe moje top 3 poleciało w jednym tygodniu 3 rady pod rząd XD

Ale to karma za Tessę, mają za swoje, więc wcale nie rozpaczam :P

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Anja »

To był ICONIC odcinek. THAT'S WHAT U GET! Tyczy się i do Luke'a i Sarah. Karma!

No i perfect przewidziałam, że wywalenie Tess się na nich odbije. Przetrwał jedynie Jericho, który był postrzegany za najmniejsze zagrożenie z tej trójki. Teraz pozostali dość średni gracze oprócz Michelle, ofc. <3 Myślę, że poza nią może coś jeszcze Tara ciekawego pokazać. Bardzo szkoda, że jej plan nie wyszedł, a wszystko przez immunitet Locky'ego. Obudziła się, ale chyba nie za późno, bo nie jest jakimś wielkim zagrożeniem. W immunitetach jedynie będą się bić Locky vs Jericho vs Ziggy, co mnie trochę martwi, bo Locky'ego nie trawię od daawna. O ile Tara po wylocie AK jest do zaakceptowania, tak on mnie tylko irytuje. Właściwie niby nieźle gra, bo będąc celem na prawie każdej radzie jakoś przeżywa, a z drugiej strony jego gra to istny chaos. Tu żałośnie kłamie, tam flipnie, tam jakiś chwilowy sojusz założy and he's still slithering around. Mam wrażenie, że robi się z niego chaotyczna wersja Henry'ego. Tak go przynajmniej teraz pokazują. Jeśli dojdzie do finału, to obawiam się, że może wygrać. Chociaż już lepszy on niż Peter albo Ziggy. Dlatego teraz czekam aż Tara go slaynie, bo w pre-mergu pokazała, że ma potencjał. Przysnęła na jakiś czas, bo jej głosy w mergu były zazwyczaj w mniejszości, ale jeszcze nie jest za późno na ponowne rozwinięcie skrzydeł.
W międzyczasie jeszcze mogliby się pozbyć Ziggy, bo jednak ona jest strategicznym flopem. Ogólnie czego się nie dotnie, to zawali. Oprócz zadań w jej grze nie ma nic dobrego. A Peter... no cóż o nim nie ma co mówić, montażystom chyba też ręce przy nim opadły. xD

A co do odcinka... Fajnie, że było tyle planów, bo napięcie rosło. Ostatecznie rozegrało się między Ziggy, a Lukiem. Dobrze, że nikt na poważnie nie rozważał pozbycia się Michelle. Mam nadzieję, że nadal będą ignorować ją i nie postrzegać jako zagrożenie. Ma dość podobną grę do Kristie, jednak każdy sezon jest inny. Michelle bywała często w większości i nie była cały czas underdogiem, soo. Teraz to najbardziej jej kibicuję. Jedna z najlepiej grających kobiet w tym sezonie. Jej tok myślenia jest bardzo logiczny. Zemściła się przy okazji na Luke'u. W jej interesie jest eliminować najsilniejszych graczy. Ofc, miałam nadzieję, że to jednak Ziggy odpadnie, bo ciężko ogląda się jej grę. Ona chyba myśli, że robi coś dobrze, strategicznie, omg Locky to moja tarcza, blablabla. W rzeczywistości wychodzi to strasznie. Pokazało to, że reszta myśli i pozbyła się większego zagrożenia.

Luke moim zdaniem dobrze grał, fun pomieszany z socjalem, strategią, wszystko takie z pozytywną energią, co nawet było widać po tym jak się żegnał. Bardzo szanuję takie zachowania, pomimo tego, że z tym byciem cocky, niektórymi prostackimi komentarzami mnie bardzo irytował to i tak wychodzi raczej na plus. Jego błędem było wywalenie Tess, karma wróciła do niego stosunkowo szybko. Przynajmniej było co oglądać. Teraz baaardzo mnie ciekawi jak się na nowo uformują jakieś sojusze, a wszystko jest możliwe.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 21

Post autor: Saw »

Niestety stało się to czego tak bardzo się bałem. Mój faworyt Luke odpadł :(
Przyszło zapłacić za wielki błąd jakim była eliminacja Tessy. Najpierw odpadła Sarah, teraz przyszła kolej na Luke'a. Wielka szkoda bo był bardzo dobrym graczem i świetnym gościem. Czasem jego gra była chaotyczna i niektóre wybory nie były trafne. Mam trochę wrażenie że niektóre decyzje podejmował bez zastanowienia i zbyt szybko. Tak było na przykład z eliminacją Tessy. Ale to nie zmienia tego że był jednym z najlepszych graczy i dostarczał swoją gra wiele emocji. Ale oprócz gry też doceniam go jako człowieka. Widać że dobrze sie bawił podczas całego programu. Nieraz niezłe jaja z nim były :D Na pewno bardzo pozytywny człowiek, który wnosił wiele uśmiechu. Wielki szacunek za to jak odchodził. Nie miał do nikogo żalu i to się ceni. Siódme miejsce jest jak najbardziej dobre, biorąc pod uwagę że od dłuższego czasu już był celem.

Byłem zaskoczony że Tara postanowiła targetować swojego najbliższego sojusznika Locky'ego. Byłem ciekaw czy uda się jej ten blindside, ale jak na złość Locky zdobył immunitet. Mógł być to jej pierwszy większy ruch w grze.
Naprawdę w tym odcinku działo sie niemożliwie dużo i do końca nie wiadomo bylo kto odpadnie. Plany co chwila się zmieniały. Padło imię Michelle, później Locky'ego. A skończyło się na pojedynku pomiędzy Luke i Ziggy. Tak patrząc to Tara, Locky, Peter i Michelle podjęli słuszną decyzję eliminując Luke'a bo pozbyli się mocnego gracza. Ziggy co prawda jest mocna w zadaniach ale strategicznie leży.

Szkoda mi Jericho, który został sam. On i Luke mieli świetną przyjacielską relację. Marzył mi się ich finał ;) Jest drugim moim największym faworytem i nadal mam nadzieję że jeszcze powalczy. Teraz został sam, ale liczę że wmiesza się w jakiś sojusz. On jest bardzo niepozorny. Nikt nie widzi w nim dużego zagrożenia, a tak naprawdę prowadzi dobrą grę. Jego imię co do eliminacji też nie pada prawie w ogóle.
Drugą faworytką jest Michelle. W tym momencie jest najlepszym graczem ze wszystkich. Podejmuje słuszne decyzje i jeżeli nie popełni błędu to widzę ją w finale.
Tara mogła się dziś wykazać, ale jej plan się nie powiódł. Locky'ego nadal lubię, ale już trochę zaczyna mnie męczyć swoją osobą.

Ziggy i Peter są według mnie bez szans na zwycięstwo. Ziggy dziś trochę pokombinowała. Nie jest najlepsza strategicznie, ale przynajmniej próbuje coś ze sobą robić i jest widoczna. A Petera prawie w ogóle nie pokazują. Wszyscy w tym odcinku dyskutowali kogo wyeliminować, a on robił za tło i się nie udzielał. Aż miałem przez chwilę wrażenie że oni zapomnieli o tym że on jeszcze jest w tej grze. To aż trochę śmieszne zaczyna sie robić, bo nikt nie widzi w nim zagrożenia i on sobie przeskakuje z odcinka do odcinka. I jak tak dalej pójdzie to poza radarem dojdzie sobie do finału. A będą wtedy niezłe jaja. Coraz bardziej ciekawi mnie jaki wynik jest wstanie wykręcić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość