Australian Survivor 2017 ep 22

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 2 października
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: patrycja9922 »

Nareszcie Ziggy odpadła, była jednym ze słabszych graczy, pod względem strategicznym tej edycji. Locky znowu miał farta, i udało mu się po raz trzeci wygrać Immunitet. Mam nadzieję, że jednak przegra któreś zadanie o immunitet, a wtedy jego odpadnięcie będzie tylko kwestią czasu. Ziggy odpadła bo chciała wywalić Michelle, a jej się nie wywala, to ona wywala innych ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: XanderDE »

Ugh... Locky znowu z immu. Jak tak dalej pójdzie to będzie F2 Tara - Locky :|

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Maw »

Kolejny świetny odcinek. Cieszę się z eliminacji Ziggy, bo była nieciekawym graczem i poza występami w zadaniach nie miała nic do zaoferowania. Myślę, że to była dobra decyzja dla Tary. Następny zapewne odpadnie Locky, nie wydaje mi się, by wygrywał immunitety aż do finału. Na tę chwilę Jericho jest moim winner pick, chociaż wygrana Tary albo Michelle to byłoby miłe zaskoczenie, bo mimo że są beznadziejne w zadaniach to ogarniają grę. Jedynie nie podobałoby mi się zwycięstwo Petera, ale patrząc na jego edit to bardzo wątpię w to, żeby znalazł się w finale.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Roxy »

A dla mnie odcinek było nudny i tylko go przewijałam. Ziggy jakaś wybitnie ciekawa nie była, ale jak chcą się pozbyć Lockyego to była ich najlepszą szansą na wygranie immunitetu. Jakoś nie widzę, żeby pozostała czwórka była zadaniowymi bestiami, ale mogę się oczywiście mylić, nie mniej, po spektakularnych eliminacjach Tessy, Sary i Luka tak nudnawo się zrobiło ;)

Awatar użytkownika
Limak
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:06
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Limak »

No milutko, że nareszcie się pozbyliśmy Ziggy. Jeszcze tylko Peter i reszta nawet spoko :D Osobiście mam nadzieję na zwycięstwo Michelle, a wolałbym uniknąć wygranej Lockyego. Nudzą mnie już te jego immunitety z zadań.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: r&b »

Moim zdaniem decyzja Tary była oczywiście dobra, zwątpiłbym w nią, gdyby postanowiła losować kamyki. Zresztą ona ma znacznie większe szanse na wbicie się w tą trójkę, niż Michelle/Jeri/Petey mieliby, dołączając do nich (jak to ładnie Michelle próbowała wytłumaczyć Locky'emu). Eliminacja od momentu zdobycia immunitetu przez Locky'ego była już oczywista. To całe mówienie, że Ziggy jako jedyna może pokonać Locky'ego niby ma sens, ale no nigdy nie wiadomo, jakie następne zadania będą, także liczę, że pozostali mają jeszcze szanse.

Następny odcinek to pewnie będzie trzymanie kciuków, żeby Locky przegrał i odpadł. Jericho ma ogólnie bardzo duże szanse na wygraną, nawet jeśli nie zrobił nic szczególnego, ale mam nadzieję, że jakoś Michelle uda się dotrwać. Chcę pochwalić Petera, bo jest w świetnej sytuacji (no i tak nie wygra, 3 miejsce jest dla niego zarezerwowane), ponieważ trzyma się blisko z Michelle, ma układ z Jericho, no i z Tarą najwidoczniej też się lubią, czyli cała trójka chce go dalej, więc chyba nie jest aż taki głupi xD.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: ciriefan »

Ding Dong The Bitch Is Dead!

Odcinek był mniej ciekawy od poprzednich, ale warty był takiego zakończenia. Otwieramy szampana! Bye Bye Ziggy! ;)

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Anja »

W końcu pożegnaliśmy Ziggy. Była beznadziejnym graczem, jedyne co dobrze jej szło to zadania fizyczne.
Właśnie teraz zaczyna mi brakować takich osób jak Tessa, Sarah, czy nawet Luke. Z nimi był większy mess. A teraz tak jakoś wszystko "ucichło".
Tak czekałam na out Locky;ego... no ale nie wyszło. Błagam żeby nie wygrał pozostałych immunitetów, bo inaczej ma za duże szanse za wygraną. xd Patrząc na edit pierwszej połowy odcinka nie cieszyłam się, bo jakoś już mi to podpowiadało, że Locky znowu zgarnie II. Szkoda Tary, to byłby jej big move. Ogólnie to ona nie ma za ciekawej sytuacji, ale patrząc na poprzedni sezon - underdogi też wygrywają. Uważam, że podjęła słuszną decyzję, bo osłabiła swojego byłego sojusznika. Teraz będzie wszyscy vs Locky. xd Prawdę mówiąc zastanawiało mnie czy ktokolwiek będzie ryzykował kamyczki. Na tym etapie gry to głupota. Ktoś musiał się poświęcić i dobrze, że padło na Tarę. W tym swoim sojuszu była tym "najsłabszym" ogniwem. Teraz ma wyrównane szanse z resztą. Lekko jej nie będzie,ale nie jest skreślona, reszta raczej nie uważa jej za zagrożenie.
Jedyny plus całej sytuacji jest taki, że naprawdę teraz nie wiadomo kto wejdzie do finału. Jeśli Locky przegra II to nie ma dla niego deski ratunku. A reszta czwórki nie jest na tyle stabilna, żeby coś powiedzieć. No może jedynie Pete ma zapewnione miejsce w finale, bo trzeba być głupim, aby go nie wziąć. xdd Na razie myślę, że największe szanse na wygraną mają Michelle i Jericho.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Saw »

No to przyszedł czas na Ziggy. Kibicowałem jej ale trzeba jasno przyznać że graczem nie była najlepszym. I tak bardzo daleko zaszła, biorąc pod uwagę że była typowana do eliminacji już od początku połączenia.
Tara podjęła słuszną decyzję i nie ryzykowała losowania kamieni. Aktualnie w plemieniu rozkład sił wygląda tak że wszyscy kontra Locky. Już naprawdę wszyscy chcą się go pozbyć, ale on jak na złość zdobywa immunitety. Ciężko będzie przerwać jego serię wygranych w następnym odcinku. Na pewno Ziggy mogłaby mu zagrozić w zadaniach, ale ona już odpadła. A więc teraz nadzieja chyba tylko w Jericho i Peterze że jakimś cudem uda się im go pokonać. Ale duzo będzie zależało od typu konkurencji.

Jakoś trudno mi uwierzyć w zwycięstwo Locky'ego. On swój dalszy udział w grze opiera tylko na immunitetach, a do finału zostały jeszcze trzy do wygrania. Kiedyś musi się mu noga powinąć na zadaniu a wtedy na pewno odpadnie. Trzeba wierzyć że tak się stanie.

Co raz bardziej za to zaczynam wierzyć że Jericho lub Michelle mogą wygrać. Mają dobrą pozycję aktualnie. Bałem się o Jericho że po odejściu Luke'a zostanie sam, ale ładnie się wmieszał w sojusz z Michelle i Peter'em. Z obojgiem ma dobrą relację, więc może dobrze na tym wyjść. Trzymam za niego kciuki i niech to wygra. Michelle mądrze gra i dziwię się że nikt nie dostrzega w niej wielkiego zagrożenia. Oczywiście pada jej imię na eliminacjach, ale mam wrażenie że nie dostrzegają jej wielkiego potencjału.

Peter raczej na pewno nie wygra, bo ma słaby edit. Ale muszę przyznać że w tym odcinku ładnie się wykazał. Nie doceniałem go do tej pory a jak się okazuje on też nieźle gra. Może teraz gdy zostało tak mało osób jakoś bardziej się wybije i pokaże na co go stać. To własnie jego dużą zasługą było że Tara zagłosowała na Ziggy. Jego pozycja w grze również jest bardzo dobra. Trzyma się z dobrymi osobami i nikt nie dostrzega w nim zagrożenia. Taką niepozorną grą może zajść do samego końca. Obstawiam że F3 w jego wykonaniu jest pewne. Raczej na więcej nie ma co liczyć, ze względu na edit.

Tary jakoś nie widzę ze zwycięstwem. Nie zrobiła w grze niczego wielkiego. Do tego mam wrażenie że jej socjal nie był najlepszy. Nie miała z nikim sprzeczek, ale według mnie pozostali uczestnicy bardziej byli zżyci z jurorami. Również bardzo prawdopodobne jest że jak Locky wygra kolejny IC, to ona odpadnie.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 22

Post autor: Jasasiek »

No nareszcie <3 Już myślałem, że zaciągną tę kukłę do finału. Prawda, że Ziggy miała największe szanse na pokonanie Locky'ego w zadaniu, ale jest jeszcze jakaś nadzieja na zwycięstwo ze strony Jericho lub Petera. I tak była tam dłużej niż na to zasługiwała. Tęsknić nie będę :)
Locky znowu wygrał immunitet, więc znowu nie można było go wywalić. Jeśli rzeczywiście będzie miał jakąś wskazówkę do HII i je znajdzie, tak jak zapowiada to następny odcinek, to finał ma praktycznie w kieszeni. Ehh, oby Michelle i Jericho znaleźli na to jakiś sposób i udało im się dostać do finału.
Brakuje mi Luke'a, Tessy i Sarah, bo kiedy byli jeszcze w grze, działo się o wiele więcej, a odcinki były bardziej emocjonujące :(
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości