Australian Survivor 2017 ep 23

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 3 października
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: patrycja9922 »

Nadszedł ten odcinek, gdy Locky został wyeliminowany. Mało by brakowało a wygrał by 4 zadanie o II, ale jednak Michelle pokrzyżowała mu plany. Według mnie to Michelle najbardziej zasługuje na wygraną, nie ważnie z kim by była w finale.
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: XanderDE »

Czyli szanse na to, że Michelle wygra spadły drastycznie przez wygrany samochód -.-
Mam nadzieję, że wiedzą by w następnym głosowaniu wywalić Jericho, bo jest ostatni z 3, którzy brali udział w wyeliminowaniu Tess. I co ona kupiła tą bajeczkę Lockiego, żeby iść do finału z silniejszym od siebie? Już zapomniała jak ten chciał wywalić Luka i Sarah, którzy byli zdecydowanie silniejsi od niego? Ten samochód i immunitet uderzyły jej do głowy za bardzo, niestety.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: Maw »

Kolejny świetny odcinek.

Mimo że po wyzwaniu było oczywiste, że to Locky odpadnie, i tak dobrze się oglądało. Polubiłem go, fajnie, że walczył do końca, ale inni nie są głupi. Fajnie, że nie jest bitter i wie na czym polega gra. Ten sezon trzyma genialny poziom. Z finałowej czwórki moim zdaniem aż trzy osoby zasługują na zwycięstwo - Tara/Jericho/Michelle. Każdy z nich prowadzi dobrą grę i jestem pewien, że to właśnie wśród kogoś z nich ujrzymy zwycięzcę. Petera nie lubię, więc dobrze, że ma najmniejsze szanse wygrać. Nie rozumiem po co on tak o wszystkim mówi na radzie. Gdyby Locky jednak faktycznie miał HII to Peter by odpadł. Szokiem odcinka była wygrana immunitetu i samochodu przez Michelle. <3 Kto by pomyślał. Ja myślałem, że jedyną osobą, która mogłaby powstrzymać ten winning streak Locky'ego byłby Jericho, a tutaj takie zaskoczenie. Stawiam na wygraną Jericha (już po eliminacji Odette), ale edit Tary po mergu też jest bardzo dobry. Zobaczymy co się wydarzy. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: ciriefan »

Odcinek przewidywalny, ale dobry. Szkoda, że Locky nie wygrał tego immunitetu, bo z całej piątki lubiłem go najbardziej. Mam nadzieję, że wygra Michelle lub Jericho. Tara może wygrać tylko z Peterem, ale czy będzie na tyle sprytna, żeby doprowadzić do takiego f2? Zobaczymy.

Michelle slaynęła zadanie, co było szokiem. Moim zdaniem z całej finałowej czwórki jest tam najlepszym graczem. Zobaczymy, jak się potoczy ten finałowy tydzień.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: emka »

Bardzo mi się podoba ten sezon, Australian Survivor to sama przyjemność do oglądania. Cast naprawdę super dobrany, z małymi wyjątkami, każdy próbował grać swoją grę. Jestem pod wrażeniem. Niestety moi ulubieńcy nie dotrwali do finału :(, z tej piątki trzymałam kciuki za Lockiego, ale niestety, 2 sekundy za wolny był.
Z tych osób które zostały powinna wygrać Michelle, to jak pokonała Bena było naprawdę epickie i chyba najlepszą grę prowadziła.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: Anja »

YES, QUEEN MICHELLE WYGRAŁA AUTO. <3
Naprawdę nie spodziewałam się, że to właśnie ona przerwie passę Locky'emu. Nawet jak nie wygra całej edycji, to ma "nagrodę pocieszenia". xd
Odcinek jak zawsze dobry. Locky nieźle zamieszał z tym idolem, chyba jedynie Peter mu całkowicie nie wierzył, bo reszta miała wątpliwości. Fajne mieli miny jak nic nie wyciągnął. <3 Przynajmniej walczył do końca, teraz nie ma czego żałować. Fakt, faktem nie chciałam, aby wygrał. xD Mamy bardzo ciekawą sytuację, dzięki temu. Nie wiem, czy taka Michelle będzie chciała iść z Jericho do finału. Wcześniej wspominała, że trzymanie Pete'a jest jej na rękę, ale potem chyba Locky wjechał jej na ambicję. Z jakiegoś powodu musiała oddać głos na Petera. Dobrze, że reszta była na tyle ogarnięta, żeby głosować na Locky'ego. Nie podobał mi się jej głos, ale mimo wszystko nadal ma ogromne szanse na zwycięstwo. Wydaje mi się, że najwięcej wysiłku musiałaby włożyć, żeby wygrać z Jericho. Oboje prowadzili grę na wysokim poziomie, ale Jeri był bardziej pokazywany jako ten, który kryje się za tarczą Luke'a. Nie był ani razu na poważnie targetowany, chyba nawet jeszcze żadnego głosu nie dostał. Za to Michelle pokonywała każdego, kto chciał jej się pozbyć, więc to jeszcze większy sukces. <3
Tara w końcu spełniła swój plan, jak będzie w finale to ma się czym chwalić. XD Najpierw AK, potem Locky! Jednak wygranej to jej nie wróżę. xd Za cicho merge przesiedziała. Przynajmniej miała lepszą i ciekawszą grę niż Peter. Takie dobre 3 miejsce to ma gwarantowane.
Już I can't wait na finał. Naprawdę to był rewelacyjny sezon, teraz jeszcze ogarnięty zwycięzca i będzie perfect!
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: Saw »

W końcu przyszedł czas na Locky'ego. Choć bardzo pechowa była ta jego minimalna porażka w zadaniu. Było pewne że jak nie zdobędzie immunitetu to odpadnie. Ale trzeba przyznać że ładnie sie bronił. Dobra była ta jego bajeczka z ukrytym immunitetem. Mało brakowało a prawie wszyscy by się nabrali. Jedynie Peter od początku mu nie wierzył i trzymał się swojej wersji, za co go pochwalę.
Lubiłem Locky'ego, choć czasem był zbyt arogancki i pewny siebie. Jednak ogólnie oceniam go na plus jako człowieka i gracza.

Jestem w szoku że to Michelle przerwała serię wygranych immunitetów Lokcy'ego i na dodatek wygrała samochód :D Była chyba ostatnią osobą po której bym sie tego spodziewał. Dawno się tak nie stresowałem zadaniem, bo bardzo chciałem żeby w końcu ktoś ograł Locky'ego. Nie rozumiem tylko co miał znaczyć ten głos na Petra. Ale to chyba jej pierwszy błąd w całej grze, więc mozna wybaczyć.
Mam dziwne przeczucie że odpadnie jako następna. Może to przez ten wygrany samochód taka myśl mi się nasuwa. Obym się jednak mylił.

Jericho uwielbiam od pierwszego odcinka. To jak on potrafi sie cieszyć z różnych rzeczy jest piękne. Czasem mi przypomina małego chłopca który spełnia swoje marzenia. Bardzo bym chciał jego zwycięstwa. Wydaje mi się że ma dobrą pozycję i tak naprawdę ma szansę na układ z każdym z pozostałej trójki.

Tara w końcu dokonała czego chciała. Wydaje mi się że teraz będzie próbowała połączyć siły z Peterem. Tak patrząc to tylko z nim ma realne szanse wygrać w finale. Oboje zrobili mniej w grze niż Michelle i Jericho więc współpraca powinna się im opłacać.

Peter coraz lepiej się prezentuje. Już nie jest tylko tłem dla pozostałych, a sam potrafi coś grać. W tym odcinku pokazał że nie jest głupi i nie dał się nabrać na HII Locky'ego.

Szkoda że już zbliża się finał, bo sezon jest genialny. Będzie mi go bardzo brakowało.
Moje przewidywania są takie: 4.Michelle 3.Peter i finał Jericho vs Tara. Ale nie tracę wiary w mój wymarzony finał Jericho vs Michelle :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 23

Post autor: Jasasiek »

Wow, niespodziewałem się, że Michelle będzie w stanie wygrać jakąkolwiek konkurencję, w dodatku przeciwko Locky'emu. A oprócz immunitetu, wygrała też samochód! Brawa dla niej, oby tylko klątwa samochodowa się nie sprawdziła i żeby nie odpadła jako następna :( Swoją drogą, bardzo lubię to zadanie, bo zazwyczaj wygrywają je osoby, po których się tego nie spodziewam xD
Tarze w końcu udało się wykopać Locky'ego. Jest mi go trochę szkoda, w ostatnich odcinkach go polubiłem, bo dał się poznać od innej strony. Bronił się jak tylko mógł - to kłamstwo z HII wyszło mu całkiem dobrze. Uwierzyła mu Michelle (co mnie zdziwiło) i potrzebował jeszcze drugiej osoby do współpracy, ale nikt nie chciał dać mu szansy na wygrywanie immunitetów aż do finału.
Strzelam, że sezon wygra Jericho. W finale wygra prawdopodobnie z każdym z pozostałych graczy, jeśli tylko uda mu się do niego dotrzeć. Odpowiada mi takie zakończenie tej edycji, ale liczę na to, że Michelle jeszcze coś ugra.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości