Australian Survivor 2017 ep 24

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 8 października
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: XanderDE »

Serio Jericho?! Czuje się tak samo zdołowany jak po odcinku w którym odpadła :(
Wygląda na to, że ten blindside na Tess to był punkt kulminacyjny i od tego momentu poziom zaczął drastycznie spadać.
Chcę, żeby Michelle wygrała, ale ten przeklęty samochód. Jeśli nie ona to Tara niech skopie tyłek temu Jericho, bo mnie wkurzył niemiłosiernie. Peter ma edit na 3 miejsce, więc nie będzie miał szansy by pomścić Tess.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: patrycja9922 »

Po tej decyzji przestałam lubić Jerricho. Mógł wybrać kogokolwiek, a jednak wybrał właśnie Tessę. Co jest dla mnie nie porozumieniem. Może być f2 Michelle i Jerricho. Ta opcja m i się najmniej podoba. Najbardziej bym chciała aby w F2 była Tara zamiast Jerricho.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: ciriefan »

O nie! Co to ma kurna być?!

Nie no, Jericho dokonał logicznego wyboru eliminując Tessę z jury i ogólnie slaynął tą radę, zadawał naprawdę dobre pytania. To zapowiedź tego, co może pokazać na FTC, więc jak dla mnie to pozostała trójka powinna go kopnąć w dupę tak naprawdę teraz, bo jest największym zagrożeniem. Oby Michelle się obudziła i razem z Tarą skumały się z Peterem, bo Jericho skopie im tyłki.

No ale szkoda mojej Tessy :( Nie dość, że była takim mega graczem, została zblindsidowana, to jeszcze teraz to, stracenie całej tej przygody, jaką jest obserwowanie końcówki gry. I jeszcze musiała opuścić jury villę. No straszne to i jest mi naprawdę przykro.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: Maw »

Bardzo szkoda mi Tessy, ale Jericho podjął logiczną decyzję, więc nie można go za to winić. Nie podoba mi się ten twist. Tessa tak daleko zaszła, a potem tak po prostu musiała pożegnać się z grą bez oddania głosu jurorskiego... Mam nadzieję, że kiedyś dostanie szansę ponownego zagrania. To, że Jericho wygra, wydaje się już pewne. Jeśli wygra to zasłużenie, ale wolałbym zwycięstwo Michelle albo Tary, bo byłoby mniej przewidywalne.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: r&b »

No to teraz już przynajmniej wiem, dlaczego jury zaczęło się od 12. Szkoda mi Tessy, bo to Tessa, no ale taka gra. Teraz Jericho prawdopodobnie wygra, wygląda to jak zapowiedź dobrych odpowiedzi na FTC. Jednak ja nadal cichutko liczę, że Michelle ma jeszcze jakieś szanse. Przynajmniej następny odcinek zapowiada się ciekawie, bo te kilka wcześniejszych były przewidywalne i trochę nudnawe.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: Anja »

Zacznę od tego, że było super zadanie, bardzo mi się podobało. xD
Oprócz tego za bardzo nic się działo. Jericho głównie rozważał wywalenie Tess albo Jarrada z jury, tak przynajmniej ja to widzię. I prawdę mówiąc myślę, że w tym przypadku zadecydowała odpowiedź na pytanie Jericho. Pytania były AMBITNE. Jury wydawało się zdziwione, ale to tylko na plus dla niego. I już po odpowiedzi Tess byłam pewna, że ona wylatuje z jury. Kto wie, co by się stało gdyby odpowiedziała, że jej zdaniem najsłabszym graczem jest Pete. Za to Jarrad bardzo zgrabnie odpowiedział, zaskoczył mnie tym.
Nie zmienia faktu, że szkoda mi Tess, bo baardzo ją lubię, była jedną z moich faworytek. Samo bycie w jury jest świetną fajdą. Obserwowanie gry z bliska, a na koniec zadecydowanie kto otrzyma główną nagrodę. Jej ten przywilej odebrano. ;(
Imo, to reszta powinna się obudzić i jego wywalić, bo te pytania były WOOW. Tak jak Ciriefan powiedział, to może być zapowiedź tego, co może zaprezentować na FTC.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: Saw »

No to zaskoczyli mnie tym twistem. Zastanawiałem się dlaczego będzie parzysta liczba jurorów przy dwuosobowym finale. No i wszystko się wyjaśniło. Jericho wygrał zadanie i mógł wyeliminować jednego jurora. No niezbyt mi się takie coś podoba, bo myślę że to wielkie wyróżnienie dla zawodnika dojść do jury. A tu w taki sposób pozbawili jedną osobę finałowego głosu. Mogli zacząć jury od 11 i nie byłoby problemu. No ale było to ustalone wcześniej wiec trzeba się z tym pogodzić.
Jericho postawił na Tessę i według mnie to był najlepszy wybór dla niego. On był w trójcę jaka ją zdradziła, więc wyrzucić ją z jury najbardziej mu się opłacało. Byłem w szoku jakie pytania zadawał. Aż moje serce się radowało :D No tego to się po nim nie spodziewałem. Jak dojdzie do finału i będzie również tak dobrze odpowiadał na FTC to ma wielką szansę na wygraną. Oczywiście życzę mu tego. Teraz musi uważać żeby pozostali nie zaczęli w nim dostrzegać zagrożenia.

Bardzo pochwalę że konkurencję, bo była chyba najlepsza jak do tej pory. Australijczycy trzymają wysoki poziom jeśli chodzi o ten element.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 24

Post autor: Jasasiek »

Znowu ciekawy challenge, naprawdę świetnie się to oglądało.
Bardzo żal mi Tessy, tak naprawdę została zblindsidowana drugi raz. Ale trochę się podłożyła tą odpowiedzią i po niej już raczej pewne było, kto opuści jury. Wcale nie zaskoczyła mnie decyzja Jericho, bo Tessa była jurorem, który i tak prawdopodobnie w finale by na niego nie zagłosował (chociaż może?). Jeszcze trzeba go pochwalić za pytania, które zadawał na radzie :D Coraz bardziej wydaje mi się, że Jericho wygra, ale w grze jest jeszcze Michelle, więc zobaczymy jak sprawy się potoczą.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości