Australian Survivor 2017 ep 25

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 9 października
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: XanderDE »

W tym momencie sezon się dla mnie skończył. Finał pewnie obejrzę za parę miesięcy, bo zwycięstwo którejkolwiek osoby z tej trójki będzie dla mnie ciężkie do oglądania.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: Maw »

Szkoda mi Michelle, bo prowadziła świetną grę, ale Tara podjęła według mnie jak najbardziej słuszną decyzję. Po edicie wydaje się oczywiste, że wygra Jericho, choć Tara dostała w sezonie bardzo dużo czasu antenowego (może tylko w początkowych odcinkach merga było jej mało), co może sugerować, że jednak coś ugra, ale Peter na pewno nie ma żadnych szans i dobrze, nie lubię go. Kibicuję Tarze i mam nadzieję, że to ona wygra. <3

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: patrycja9922 »

Tak szkoda mi Michelle, jednak Tara podjęła bardzo dobrą decyzję, głosując na Michelle. Przed mergiem Tara wkurzała mnie, ale jak już doszło do połączenia to jakoś się ogarnęła. Według mnie to ona ma największe szanse na wygraną, chociaż Jerricho też prezentował nie najgorszą strategię. Dopiero w F4 był po raz pierwszy zagrożony, co dobrze świadczy o nim jako graczu.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: ciriefan »

No szkoda. Klątwa samochodu dosięgnęła też i Michelle. Była najlepszym graczem z całej tej czwórki.

W efekcie mamy w finale dwóch słabych graczy: beznadziejną strategicznie Tarę i nudnego Petera, który niewiele zrobił przez cały sezon. Pozostaje kibicować Jericho, który na tle innych zawodników jest co najwyżej przeciętny. Także final 3 jak na tak dobry sezon wyjątkowo słabe. Jericho jest zdecydowanie najlepszy w zadaniach, a na ostatnich 2 radach pokazał, że jest dobrym mówcą, więc nie zdziwię się, jak wygra ostatni immunitet i w finale zmiażdży do 0 zarówno Tarę jak i Petera. Najgorsza opcja to odpadnięcie Jericho i finał dwójki najsłabszych graczy. Szkoda tak świetnego sezonu, końcówka niestety fatalna.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 84
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: CH23 »

1. Fatalny błąd Michelle, odnośnie odwrócenia się od Jericho, spokojnie mogli zagłosować na Tarę, wtedy to nie ona, lecz Tara by walczyła z ogniem razem z Jericho (i pewnie również przegrała)
2. Jericho mega zagranie, był już praktycznie na przegranej pozycji, wykorzystał to, że Tara jest straszną chorągiewą :D
3. Peter, świetnie dzisiejsza rada pokazuje jakim słabym graczem jest, niedość, że wygrał HII, powiedział każdemu jak głosuje, to jeszcze nie potrafił zapanować nad przebiegiem rady. Kompletnie nie wiedział co się wydarzy! Masakra, tyle możliwości i tak to spieprzyć !

Szkoda, oczywiście Michelle najbardziej jej kibicowałem, ale po reakcji jury nie widziałem za bardzo przychylnych głosów dla niej.
Liczyłem na F2 razem z Jericho, ale niestety pewnie zobaczymy Tara - Jericho, coś za duży edit pod koniec ma Tara, mam nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie...
Chociaż daje jej również dość spore szanse, jednak taka Michelle już na pewno na nią nie zagłosuje :)

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: Anja »

Ajajaj... odpadła queen Michelle. ;(
Lubiłam jej styl gry, bo bardzo podobny do Kristie. xD Robbed,tak jak Flick w s1. No ale chociaż ma to auto. XD Taka nagroda pocieszenia dla najlepszego gracza sezonu.
Pewnie błędem było odwrócenie się od Jericho, ale mimo wszystko nie miałaby pewności, że dostanie się do F2. Jericho mógłby pójść na łatwiznę i wziąć ze sobą Petera. No właśnie Pete... to wszystko przez niego mógł nie wygrywać tego challenge'u. xd Uważam, że i tak grała rewelacyjnie, może być z siebie dumna. Za to czy Tara byłaby w F2 z Jericho, czy z Mich to i tak przegrałaby. Peter jest tragiczny, niby mógł mieć tyle power podczas tej rady, ale jak zwykle pokazał, że nie ogarnia gry.
Jedynie wygrana Jericho byłaby dla mnie do zaakceptowania. xd Bo to za dobry sezon, żeby taki słaby gracz wygrał.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: Saw »

Ten odcinek dostarczył mi sporo emocji.
Bardzo mocno trzymałem kciuki za Jericho, bo po tym jak Peter wygrał immunitet był zagrożony. Już naprawdę traciłem nadzieję że uda mu sie uratować. Wszystko wskazywało że będzie 3-1, aż tu w świetny sposób udało mu się przeciągnąć na swoją stronę Tarę. Ona jak widać często potrafi zmieniać zdanie, więc bardzo dobra była ta zagrywka. Co do Tary to myślę że też dobrze zrobiła. Michelle i Peter byli blisko ze sobą i wiele wskazywało na to że wezmą się do finału. A Tara słaba w zadaniach więc małe miałaby z nimi szanse.


Szkoda mi Michelle bo była moją drugą faworytką. Może należało dalej trzymać z Jericho i pozbyć się Tary. Ale z drugiej strony to sie jej nie dziwię, bo jeśli myślała o zwycięstwie to musiała wyeliminować Jericho, który byłby dla niej największym zagrożeniem. Ale ma na pocieszenie samochód, którego już nikt jej nie zabierze. Można powiedzieć że to taka nagroda za bardzo dobrą grę w tym sezonie.

Wszystko wskazuje na to że finał rozegra się pomiędzy Jericho i Tarą. Peter raczej nie ma szans. W tym odcinku nie pokazał się ze zbyt dobrej strony. Miał mieć dużą moc podczas rady plemienia, a tak naprawdę nie wiedział co sie szykuje. Wszystko zależy od tego czy wygra immunitet. Jeśli przegra raczej do F2 nie wyjdzie.
Tara wydaje sie że dobrze się ustawiła. Jest najsłabsza z finałowej trójki fizycznie i małe ma szansę wygrać ostatni immunitet, ale Peter i Jericho będą chcieli ją obok siebie w finale. Jedni piszą że jest słabym strategiem, ale ja uważam że gra całkiem nieźle. Wiele razy jej decyzje są chaotyczne i nie do końca przemyślane, ale skuteczne.
Jericho to mój ulubieniec i bardzo chciałbym żeby wygrał. Musi powalczyć o immunitet, bo tylko on może zagwarantować mu finałową dwójkę. Peter raczej na pewno go nie weźmie do finału, bo z góry spisany byłby na porażkę. A z Tarą nigdy nic nie wiadomo. Więc najlepiej będzie jak wygra ostatnie zadanie. Widać że ma po swojej stronie wielu jurorów co pokazało zadnie z rozpalaniem ognia. Więc szansę na wygraną są duże.

Myślę że finał Jericho vs Tara byłby dobrym zwieńczeniem tego sezonu. Oby tylko nie było tak że Peter będzie w miejscu Jericho, bo wtedy to sie chyba załamię. Ogólnie Tara ostatnio coraz lepiej grała i nie jest bez szans w pojedynku z Jericho.

No zapowiadają się wielkie emocje. Już nie mogę się doczekać obejrzenia finału :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 25

Post autor: Jasasiek »

Co tu się dzieje xD
Jericho jako jedyny w tym odcinku nie pokazał się ze złej strony i zrobił wszystko, jak mógł najlepiej. Teraz niech tylko wygra ostatni immunitet (chyba ma na to największą szansę) i wygraną będzie miał w kieszeni, chyba że jakoś strasznie wypadnie na FTC.
Michelle trochę zamuliła, mogła rzeczywiście głosować z Jericho na Tarę i byłaby zupełnie bezpieczna. Rozpalanie ognia rozstrzygnęłoby się między Jericho a Tarą i odpadłaby osoba, która i tak stanowiła dla niej zagrożenie. Trochę słabo to wyszło, myślałem, że będzie bronić się skuteczniej :( Ale przynajmniej ma ten samochód jako nagrodę pocieszenia, zasługuje na nią.
Tara też według mnie zepsuła ten odcinek po całości. Mogła zrobić tak jak powiedział jej Peter i pozbyłaby się głównego kandydata do zwycięstwa. Nie wiem, co dał jej ten remis.Teraz już nie widzę u niej szans na wygraną - no moooże jeśli Jericho odpadnie następny. Przeciwko Michelle byłaby moim zdaniem w znacznie lepszej sytuacji.
Peter w ogóle się nie popisał. Naprawdę myślał, że powie każdemu na kogo ma głosować i tak to się skończy, bo wygrał immunitet? xD Ci ludzie to nie Ben, potrafią podejmować decyzje samodzielnie. Nie widzę go jako zwycięzcy i nie mam pojęcia, co musiałoby się stać, żeby wygrał.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości