Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: tombak90 »

Gdyby ktoś chciał, to już wkrótce będziemy mieli trzeci anglojęzyczny sezon, którym będzie się można jarać na bieżąco. Oficjalnie potwierdzono, że powstanie pierwszy sezon nowozelandyjski.

https://www.tvnz.co.nz/one-news/enterta ... -challenge
https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_New_Zealand

Żeby było bardziej patetycznie, chciałem od razu wstawić logo, ale tych jest w internetach dosyć sporo i nie jestem pewien, czy to już jakieś oficjalne, czy takie z edycji fanowskich, w których dzieci rysują postacie w Paincie, wymyślają im tożsamości i układają przebieg gry, który potem czyta czterech kolegów.

Na razie, wiadomo tylko tyle, że sezon wystartuje, chętni mogą także podziwiać facjatę wybranego już hucznie prowadzącego. Podziwiajmy więc: http://www.stuff.co.nz/entertainment/tv ... e-new-show

Nie podano jeszcze oficjalnie, kiedy będzie emisja (mówi się, że jeszcze w 2016) i jaka będzie lokalizacja, a przynajmniej ja jestem za głupi, żeby to znaleźć. Podobno jednak zgłosiło się tyyyyle osób, że przerosło to ich najśmielsze oczekiwania.

Zostawiam temat na przyszłość, najwyżej jakby ten wielki projekt trafił jednak szlag, to się wykasuje.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widzę, że trwa moda na Survivor. Australijczycy tez hucznie ogłaszali i zamierzali emitować już latem, a teraz przekładają. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeżeli to faktycznie ruszy to Survivor: New Zealand dostanie swój osobny dział na forum.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Chciałbym tylko zakomunikować, że szlag niczego nie trafi, show ma się dobrze i właśnie w sierpniu jest/było kręcone w naszej ukochanej, ulubionej, jedynej w swoim rodzaju... Nikaragui (yaaay!). Prawdopodobnie premiera rzeczywiście zaatakuje nas jeszcze w tym roku.
Niejaki Matt Chislom, który będzie czynił honory domu, bawi się świetnie. Niedawno wrzucił na swoje tłitery fotkę tarantuli. O caście póki co ani mru mru, widocznie są mniej reprezentacyjni. Albo tarantula zajęła się wszystkimi na swój sposób i to ona w pięknym stylu została sole survivor.
http://www.stuff.co.nz/entertainment/tv ... -nicaragua
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jeżeli "Survivor" nadal będzie przeżywać swój renesans i pojawiać się w kolejnych krajach to obawiam się, że być może pojawi się też za jakiś czas w Polsce. Ile można oglądać Rusin i Szulim?

Bardzo mało jest informacji o tej edycji. Mam nadzieję, że chociaż pojawią się możliwość oglądania odcinków online.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pierwszą edycję programu w Nowej Zelandii poprowadzi Matt Chisholm. Premierę tego sezonu zapowiedziano na 2017 rok (konkretna data nie jest znana).
W grze udział wzięło 16 uczestników.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Jack »

Premiera programu w niedzielę 7 maja 2017.
Odcinki emitowane będą w niedziele i poniedziałki.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: tombak90 »

No, już myślałem, że ktoś przechlal taśmy z nagraniami.

16 uczestników? Jacy oni niedzisiejsi. Może jeszcze bez przemieszania i ajdoli? I najlepiej jeszcze z tymi krzywymi pochodniami rodem z bornejskiej dziczy. Jednemu sięgała do jajek, a przy drugim Jeff aż musiał podskakiwać z tym swoim gasidełkiem :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Jack »

A ilu chciałeś uczestników? 24?
Z tego co widziałem to do tej edycji zgłosiło się bardzo dużo osób. Ponad 8 000 na kraj, w którym mieszka 4,5 mln.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: tombak90 »

A co ja mam do chcenia, no panie drogi :P Dla mnie mogą sobie robić nawet z 14 albo z 26 osobami, byleby tylko ci dzielni wojowie byli jacyś rozgarnięci. Wskazuję po prostu na pewien retro klimat, który kojarzy się z 16-osobowym gronem, przynajmniej ze stejtsowego punktu widzenia i ciekawi mnie, czy kiwisi pójdą w to głębiej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Jack »

Jak będziesz oglądać to się przekonasz :D
Z tego co czytałem to amerykańska edycja nie jest popularna w Nowej Zelandii, więc może pójdą swoją drogą i obejdzie się bez "kopiowania" twistów Probsta.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: MD »

Podoba mi się ten cast, wydają się dosyć wyraziści, szczególnie kobiety, trzeba będzie się do akcentu przyzwyczaić :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Jack »

Niedługo pojawią się na forum tematy poszczególnych uczestników. Trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie obsady.
Zobaczymy jak egzotyczni uczestnicy sprawdzą się w grze :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Meciek »



W tym sezonie będzie użyty twist Redemption Island. Nie ma to jak na dobry początek próbować zabić swój program. <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Jack »

Czyli nie będzie klasycznej wersji programu bez twistów. Zabito retro klimat programu :(

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor New Zealand - Potwierdzone informacje

Post autor: Kamel »

Może nie będzie z tym RI tak źle (prays)
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości