Survivor NZ: Nicaragua E03

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E03

Post autor: Jack »

PREMIERA: 14 maja 2017
OGLĄDALNOŚĆ: ?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E03

Post autor: Jack »

To nie był zły odcinek, pomimo tego, że trwał 65 minut i nie było rady plemienia. Może momentami było trochę nudno, jednak w końcu można było dowiedzieć się czegoś o strategii poszczególnych osób.

Niebiescy po raz kolejny wygrali wyzwanie, tym razem to o nagrodę. Wyglądają na silniejsze plemię niż Mogotón i dobrze wykorzystują tę przewagę.

Redemption: Szkoda, że Hannah przegrała w wyzwaniu. Tony nadal pozostaje w grze o powrót. Jeżeli uda mu się tego dokonać to mam nadzieję, że swoim byłym współplemieńcom zafunduje piekło :D

Wracając do plemion.
Hermosa - Mike i Georgia są tacy irytujący. Myślą, że są najpiękniejsi, najmądrzejsi i w dodatku rządzą w grze. Mam nadzieję, że się na tym przejadą i już niedługo odpadną. Bardzo podoba mi się pomysł sojuszu: Barb, Nate, Shannon, Jak. To chyba jednak niemożliwe :( Trzymam kciuki za Shannon i mam nadzieję, że poradzi sobie w grze. Wygląda na "ogarniętą" osobę, ale mnóstwo układów i multisojusze to coś co może ją pogrążyć.
Mogotón - tutaj sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jak na razie nie polubiłem Sali i Shay. Coraz częściej imię Shay wymieniane jest w kontekście tej zły osoby. Sądzę, że niedługo może odpaść i wtedy zmierzyłaby się z wyzwaniu razem z Tonym. To mogłaby być epicka walka charakterów :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E03

Post autor: Kamel »

Nie podobal mi sie ten odcinek :(. Odpadła Hannah, było wg mnie nudno i mało sie działo.
Rozmowy uczestników nie byly porywające, Shay oszalała i odprwiała jakieś modły, produkcja wciaz nie umie dopasowac głosnosci muzyki w trkacie wywiadów a jako przerywniki dają ciągle pająki. A fe.

Po tym odcinku lubie tylko Mike'a, Georgie i SHannon xD i kibicuje fioletowym bo z tego nudnego castu to oni są mniej nudni xd
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E03

Post autor: ciriefan »

Strasznie nudny był ten odcinek. Oczywiście na plus jest to, że pokazują wszystkich, życie obozowe, strategię, nikt nie jest pominięty. Ale jeśli decydują się na radę co drugi odcinek, to jednak 65 minut na odcinek bez eliminacji to lekka przesada.

Zdecydowanie bardziej ciekawi mnie dynamika fioletowego plemienia, pomarańczowi są jacyś nudni. Shannon z odcinka na odcinek staje się dla mnie coraz większą faworytką. Cieszę się, że babcia Barb pokazała, że gra. Nate również. Jednak lubię też pozostałą trójkę z aktualnego sojuszu piątki. Nate nie wzbudza mojej sympatii i mógłby jednak odpaść, natomiast potem mogliby się odwrócić od Jaka, który jakoś mnie do siebie nie przekonuje. W pomarańczowych jakoś mi się podobała w tym odcinku gra Izzy, ale moi dwaj faworyci z tej grupy to na razie Avi i Tom. Strasznie mnie irytują Sali i Lou, mogliby odpaść kolejni, ale raczej padnie na Shay.

Szkoda, że Hannah odpadła. Kibicowałem jej na redemption. Zwłaszcza, że Tony'ego nie mogę zdzierżyć. Tyle czasu poświęcili na tę jego żałosną przemowę o wbijaniu noża w plecy. Koleś, nie wiedziałeś, do jakiego programu się zgłaszasz? Tragedia z nim, oby przegrał najbliższy pojedynek z kimkolwiek by on nie był.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E03

Post autor: Saw »

Kolejny nudny odcinek. Nawet powiem że nudniejszy, niż dwa poprzednie. A myślałem, że już nie da się bardziej mnie zanudzić. Ale odcinek 65 minutowy bez zadania o immunitet i rady plemienia to jednak za dużo.Na plus że pokazują życie obozowe, bo w nowych Survivorach tego na próżno szukać. Ale jakoś to wszystko nieciekawie się ogląda. Ci ludzie są do bólu nudni. Czekam, aż to wszystko się rozkręci. Ale na razie nic nie zapowiada się na poprawę.

Hermosa
Było ich więcej i udało się każdego poznać. Starsi są na dnie. Ale zarówno Barb jak i Nate próbują się wydostać z kiepskiej pozycji. Jest sojusz piątki, ale Shannon jest gotowa wykonac ruch. Podoba mi się że nie zamyka się na jeden sojusz i szuka też innych opcji. Ale nie wiem czy jakiś przeskok jest możliwy. Georgina, Mike i Lee mocno ze sobą trzymają. Był plan przeciągnięcia Jaka. Ale on też jest chyba wobec piątki lojalny. Na moje starsi mogą odpadać. Szczególnie nie lubię Nate'a. Z tego plemienia lubię najbardziej Shannon. Georgina i Mike też są spoko. Ale trochę za pewnie się czują i za bardzo podkreślają jacy są fajni. Teraz sytuacja jest dla nich dobra, bo mają kontrolę. Ale wystarczy przemieszanie lub inny twist i może to się na nich zemścić.

Mogoton
Tutaj jest podział na dwie trójki. Pierwsza to Tom, Avi i Izzy. Przyznam że całą trójkę lubię i kibicuję. Natomiast ta druga trójka Shay/Sala/Lou jak dla mnie fatalna. Sala i Lou są irytujący. Te ich płacze za Tonym :? Trzeba było go ratować, a nie zsyłać na RI. Shay jako tako się prezentuje, ale pewnie nie odwróci się od Sali. Jak pójdą na radę to odpadnie pewnie ktoś z tej fajniejszej trójki.

Hannah odpadła, co bardzo mnie boli. Była moją faworytką, ale już jest poza grą. Jak tylko zobaczyłem zadanie to wiedziałem że odpadnie,bo Tony podczas intra rzucił mi się w oczy podczas jakiegoś zadania, którego do tej pory nie było. Biedna dziewczyna nie miała jak się wykazać w grze. Wyrzucono ją pierwszego dnia ze względu na wagę. To był totalnie łatwy głos. Myślę że jakby miała czas na grę to spisałaby się dużo lepiej. Dobrze, że chociaż pokonała Dee na pierwszym zadaniu i nie zajęła ostatniego miejsca. A Tony jest beznadziejny. Te jego pierdy na zadaniu słabiutkie. Tak jak Ciriefan pisał. Trzeba było się zorientować do jakiego programu się idzie, a nie później wielkie pretensje, że ktoś go zdradził. No cóż takie życie chłopie. Jego chęć zemsty też śmieszna. Co on tam może zdziałać? Jedno wielkie nic. Oby nastepna osoba, która trafi na RI go pokonała.

Pierwsze co rzuca się na myśl oglądając ten sezon.Gdzie są ukryte immunitety? Już trzeci odcinek, a uczestnicy nawet o nich nie mówią. Przecież jest tu kilku fanów i pewnie poszukiwania już trwają. Ale do tej pory nic nie pokazali na ten temat. Ale nawet mnie to cieszy. W USA pewnie już w tym momencie byłoby pełno przewag w grze, że człowiek nie nadążałbym nad tym kto co znalazł. Tutaj jest inaczej co wychodzi nawet pozytywnie. Czuję lekką świeżość pod tym względem i to daje mi nadzieję że jeszcze będą przyjemne momenty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości